folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Bu Arapa Napabilirim

Bu Arapa Napabilirim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek
    Enquinx35 bunu yazdı

Sigortalı değillerse iş yerini şikayet et :)

Kendi ayağımamı sıkayım hocam sende :D patrona hanım baya yakın aile dostumuz

No way out
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    driveshaft
    driveshaft's avatar
    Erkek

sen orada ne konumda çalışıyorsun, sen işini yap onlarla muhattap olma. Konuşsun dursun kendi aralarında... yanında bir Türk olsaydı iyi olurmuş. Sıkılırsın  yanlarında.

ayrıca @ilteris in dediklerini uygula

driveshaft tarafından 20/Tem/17 10:13 tarihinde düzenlenmiştir

"Sen doğru dur, eğri belasını bulur"
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    SaviorAngel bunu yazdı
    ilteris bunu yazdı

Şimdi sen hergün bu oçlar beni nezaman rahatsız eder düşüncesiyle gezeceksin. İlerleyen zamanlarda daha çok tehdit edecekler (sesini çıkarmazsan) bu sefer uykuların kaçacak. Direk patrona şunu söyle öncelikle : Beni ölümle tehdit ediyor adresimi vs istiyor de 3-5 de sen koy üstüne anlat. Böyle devam ederse ben çıkacağım işten ama çıkarsam da bu oç evladını öldüreceğim de. Zaten aile dostunuz değil mi ? Suriyeli için seni çıkartacak değil heralde. 

Ben zaten 2-3 haftalığına girdim ses çıkarınca karşılık verirse kavgaeder patrona böyle anlatırım 

kaybedeceğin bişey yok ozaman hocam. İşten ayrılınca güzel bi beyzbol sopası ile feriştahını s*k. İş çıkışını bekle çıkınca takip et gece olunca kaldığı ev muhtemelen sikindirik bir kulube tarzı biyerdir taşa kağıt sar not yaz at. Bu daha başlangıç ananı da s*kecem yaz. 1 hafta sonra zaman geldi çattı  hazırmısınız s*kilmeye yazılı bir not iile taşı fırlat cama. Sonra sabah işe gelirken sokaklar tenha olur genelde  orda dizine dizine vur kır oçun dizlerini.

Not : Daha önceden ailem hakkında dedikodu yapan akrabanın birini (şarapçı oç) bu şekilde bir planla feriştahını okşadım. Şimdi gördükçe başını eğer yoluna devam eder... Suriyelilere daha kolay yapılabileceği düşüncesindeyim...

dcpromo tarafından 20/Tem/17 10:16 tarihinde düzenlenmiştir

next next next install
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı
    SaviorAngel bunu yazdı
    ilteris bunu yazdı

Şimdi sen hergün bu oçlar beni nezaman rahatsız eder düşüncesiyle gezeceksin. İlerleyen zamanlarda daha çok tehdit edecekler (sesini çıkarmazsan) bu sefer uykuların kaçacak. Direk patrona şunu söyle öncelikle : Beni ölümle tehdit ediyor adresimi vs istiyor de 3-5 de sen koy üstüne anlat. Böyle devam ederse ben çıkacağım işten ama çıkarsam da bu oç evladını öldüreceğim de. Zaten aile dostunuz değil mi ? Suriyeli için seni çıkartacak değil heralde. 

Ben zaten 2-3 haftalığına girdim ses çıkarınca karşılık verirse kavgaeder patrona böyle anlatırım 

kaybedeceğin bişey yok ozaman hocam. İşten ayrılınca güzel bi beyzbol sopası ile feriştahını s*k. İş çıkışını bekle çıkınca takip et gece olunca kaldığı ev muhtemelen sikindirik bir kulube tarzı biyerdir taşa kağıt sar not yaz at. Bu daha başlangıç ananı da s*kecem yaz. 1 hafta sonra zaman geldi çattı  hazırmısınız s*kilmeye yazılı bir not iile taşı fırlat cama. Sonra sabah işe gelirken sokaklar tenha olur genelde  orda dizine dizine vur kır oçun dizlerini.

Not : Daha önceden ailem hakkında dedikodu yapan akrabanın birini (şarapçı oç) bu şekilde bir planla imha ettim. Şimdi gördükçe başını eğer yoluna devam eder... Suriyelilere daha kolay yapılabileceği düşüncesindeyim...

Yaparım her türlüdebu piç Türkçe okuma yazma bilmiyor onuda arapça birinehalletiririm antepte beyzbol sopası satan bildiği yer olan varmı

No way out
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheRunZex
    TheRunZex's avatar
    Erkek

Hocam gaziantepin neresindesin tanıdıklarım var halledelim.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek
    driveshaft bunu yazdı

sen orada ne konumda çalışıyorsun, sen işini yap onlarla muhattap olma. Konuşsun dursun kendi aralarında... yanında bir Türk olsaydı iyi olurmuş. Sıkılırsın  yanlarında.

ayrıca @ilteris in dediklerini uygula

Aslında yaptığım tek şey oturmak Türkçe fişleri bunlara anlatmak 

Tüm gün oturuyorum arada etiket yapıştırıyorum bu kadar

No way out
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opusdei
    opusdei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Hocam öncelikle sakın boyun eğme ! Orada tanıştığın hiç türk arkadaşların yokmu. yerli yani. Onlarla organize ol iş çıkışı bu suriyelilerin önünü kesin. Sana çok karışan kişinin sık boğazını tehtid et. Ertesi gün kuzu olurlar. Birkaç gün arkadaşların gelip seni alsın olay tamamdır.

Birde hatırlatayım suriyeliler arap değildir. Suriye geneli süryanidir. İslamiyetin yayılmasından sonra arapçayı bölge halkı benimsemiş. Ülkeleri kurulunca da resmi dili arapça seçmişler. haa suriyede arap yok mu ? var ama yok denecek kadar az... Misal mısır da ırk olarak arap değil. Binlerce yıllık geçmişi var. ama islamın doğuşundan sonra arapça ya geçmişler. Kısaca her sakallı dede değildir.

Bu suriye halki geneli sıkıntılı insanlar. Kültürleri bize kesinlikle uymaz. Özellikle bu türkiye ye sığınanlar varya bunlar çok az bir miktarı dışında çoğu kendine bile hayrı olmayan insanlar. O yüzden sana dikleneni ibretlik indireceksin. Birdaha hiçbiri sana yaklaşmaz. Hatta kaçar.

opusdei | ツ Ego sum qui sum | Travelmate, Gourmet, Funny, Unlimited, Enjoy life, uploading...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek
    TheRunZex bunu yazdı

Hocam gaziantepin neresindesin tanıdıklarım var halledelim.

Şimdi ünaldıdayım bişey yok şimdilik eğer yine bana artislenirse pm atarım hocam numaranı pm at bi sorunda arayayım

No way out
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    SaviorAngel bunu yazdı
    ilteris bunu yazdı
    SaviorAngel bunu yazdı
    ilteris bunu yazdı

Not : Daha önceden ailem hakkında dedikodu yapan akrabanın birini (şarapçı oç) bu şekilde bir planla imha ettim. Şimdi gördükçe başını eğer yoluna devam eder... Suriyelilere daha kolay yapılabileceği düşüncesindeyim...

Yaparım her türlüdebu piç Türkçe okuma yazma bilmiyor onuda arapça birinehalletiririm antepte beyzbol sopası satan bildiği yer olan varmı

Beyzbol şart değil muadili ebat ve sağlamlıkta iş görebilecek sopa olur :D 

next next next install
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek
    opusdei bunu yazdı

Hocam öncelikle sakın boyun eğme ! Orada tanıştığın hiç türk arkadaşların yokmu. yerli yani. Onlarla organize ol iş çıkışı bu suriyelilerin önünü kesin. Sana çok karışan kişinin sık boğazını tehtid et. Ertesi gün kuzu olurlar. Birkaç gün arkadaşların gelip seni alsın olay tamamdır.

Birde hatırlatayım suriyeliler arap değildir. Suriye geneli süryanidir. İslamiyetin yayılmasından sonra arapçayı bölge halkı benimsemiş. Ülkeleri kurulunca da resmi dili arapça seçmişler. haa suriyede arap yok mu ? var ama yok denecek kadar az... Misal mısır da ırk olarak arap değil. Binlerce yıllık geçmişi var. ama islamın doğuşundan sonra arapça ya geçmişler. Kısaca her sakallı dede değildir.

Bu suriye halki geneli sıkıntılı insanlar. Kültürleri bize kesinlikle uymaz. Özellikle bu türkiye ye sığınanlar varya bunlar çok az bir miktarı dışında çoğu kendine bile hayrı olmayan insanlar. O yüzden sana dikleneni ibretlik indireceksin. Birdaha hiçbiri sana yaklaşmaz. Hatta kaçar.

Hocam patron 2 tane Türk kız getirecek yani erkek Türk yok az kişiler karın tokluğuna çalışıyolar benle beraber 5 kişiyiz 2 kızda gelince 7 olucaz 

45 kuzeniz olmadı onları çağırırım :)

No way out
Toplam Hit: 8064 Toplam Mesaj: 63
içiçen şarabı sikicen arabı