folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Bu Nasıl Bir Kafadır?

Bu Nasıl Bir Kafadır?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balbazar
    balbazar's avatar
    Erkek

Az önce bir haber gördüm. Avcılarda sakallı cübbeli adamın biri ile iki odun sokak müzisyenliği yapan gençlere " Ben müslümanım, Bunlar yahudi marşı çalıyor" diyerekten pitpul cinsi köpek ile saldırıyorlar. (Ki bu tehlikeli olabilen köpek türünün serbestçe bu şekilde yetiştirilmesine karşıyım).  Yanındaki aptallardan biri de  "Müslüman mısınız lan siz?  Müslamanız diye gelmeyin lan buraya" gibi ne dediğinden bir haber öle dan dun konuşuyor aklına ne gelirse. Bir de "Lan öbür dünyada yeriniz yok. Adam olun lan biraz!" diye bağırıyor. Kısacası zeka ve ahlak seviyesi yerlerde...

Allah'tan etraftaki halk gençlere kalkan oluyor. Biraz sayıca fazla olsalar parçalayacaklar insanlıktan çıkmış canavar gibi gençleri... halbuki yaptıkları bir şey yok. Sadece sokak müzisyenliği....

Yanlış anlaşılmasın. Mesela her akşam ezanında sonuna kadar sesi açıyorlar. Biri çıksa dese ki " Ben müslüman değilim arkadaş. Dinlemek zorunda mıyım bunu? Neden sesi bu kadar açıyorsunuz. Rahatsız oluyorum" dese? Sanırım adamı katledecekler.

Ben katoliklerin yoğun yaşadığı bir kilisede her milletten şarkıların çalınıp söylendiği bir müzik etkinlğine katıldım. Çalınan müziklerin arasında  ibranice şarkılar, ilahiler, alevilikten deyişler ve daha nicesini dinledim. Memleketim şarkısını seslendirdiler. Ama o hristiyanlar " burda Türk ve müslüman müzikleri çalıyolar. Yatacak yeriniz yok lan. Adam olun" diye bağırmadılar.

Bu nedir arkadaş? Nasıl insanlar birilerinin özgürlüğüne bu şekilde müdahale etme hakkını  kendinde buluyor? Nasıl bir kafa yapısıdır, ne oluyor ülkeye anlamış değilim.

http://www.milliyet.com.tr/Milliyet-Tv/nevidyo/video-izle/Sokak-muzisyenlerine-pitbull-kopekleri-ile-saldiri-YWLFubvXvWIy.html

Not: Kastettiğim şeyin dışında bir şey anlaşılmasın lütfen.

Not2: Hocalar alta mesajda da yazdığım üzere, konuyu din var-yok, yalan-gerçek vb. gibi bir tartışmaya çevirmeden yorum yapın lütfen.

balbazar tarafından 17/Ağu/15 14:47 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ersn
    ersn's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Adam tutturdu yahudi şarkısı söylüyor diye , ben merak ettim hangi şarkıyı söylüyodu. 

küfrederiz villalara kulübeden
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cache
    cache's avatar
    Erkek

Bunlardaki beyni kuşa taksak ters uçar

En iyisi olmadan önce, her zaman en kötüsü olmaz mı ?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

bu dinci piçlerden nefret ediyorum a.q evlatları  yüzünden herbok oluyor bknz işid(( gerçi  müslüman bile deigl ama ))  dindar insanlara  saygım sonsuz  ama böyle dinci yobaz piçleri geberteceksin .

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    Reberals bunu yazdı

Bu nedir arkadaş? Nasıl insanlar birilerinin özgürlüğüne bu şekilde müdahale etme hakkını  kendinde buluyor? Nasıl bir kafa yapısıdır, ne oluyor ülkeye anlamış değilim.

http://www.milliyet.com.tr/Milliyet-Tv/nevidyo/video-izle/Sokak-muzisyenlerine-pitbull-kopekleri-ile-saldiri-YWLFubvXvWIy.html

Not: Kastettiğim şeyin dışında bir şey anlaşılmasın lütfen.

Şşş, tbt bünyesinde de birsürü bu kafa yapısına sahip adam var. Uzakta aramaya gerek yok.

Belki birkaç tanesi mesaj atar ilerleyen zamanlarda.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek

1 hafta once avcilar sahildede adam elinde flutumsu birsey ufak 2 kolon koymus cok tatli sakin muzik yapiyor adami 5 tane zabita tekme tokat kovaladilar. Yaninda 50 tane isportaci tecavuzcu kilikli adamlarin hic birine ses etmediler. Olan muzisyen cocuga oldu imam osurursa cemaat sicarmis ulkenin durumu ve bu olaylar bun sozden iyi ozetlenemez.

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

O da bişey mi, bu insanlar var olmayan şeylerin olduğunu falan iddia ediyorlar.

her sene bu şeylerin başına; bir hayvanı kurban veriyorlar.

ve kendilerini öyle kaptırmışlar ki, dünyanın bu şeylerin savaşı olduğuna inanıyorlar.

kendilerine bazı görevler edinmişler, mesela 30 gün aç bırakıyorlar kendilerini. değişik adetleri var, televizyona "şeytan"  işi adını verdikleri (var olmayan şeylerin en kötüsü) bir cisim olarak bakıyorlar.

kadınların sadece doğurganlık özelliğinden faydalanıyorlar, her yerlerini örtüyorlar. doğan çocuğu beğenmezse, garip bir ayin düzenliyorlar. bu ayinde kız çocuklarını boğazlarından kuma gömüyorlar.

Ama işin en ilginç yanı bunlar değil, en en en en ilginci, herkes bu var olmayan şeylerin isimlerini aynı koymuş ama herkesin hayalindeki bu şeylerin istekleri farklı. kimisi derki onlar gerçek var olmayan şeylerin

istediği şeyler değil, kimisi derki o var olmayan şeyler uydurma, bizim var olmayan şeylerimiz gerçek. 

Böyle böyle değişik, kafayı yemiş bir sürü insan var, dikkatli davranmak lazım :(

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    ozgunlu bunu yazdı

ve kendilerini öyle kaptırmışlar ki, dünyanın bu şeylerin savaşı olduğuna inanıyorlar.

kendilerine bazı görevler edinmişler, mesela 30 gün aç bırakıyorlar kendilerini. değişik adetleri var, televizyona "şeytan"  işi adını verdikleri (var olmayan şeylerin en kötüsü) bir cisim olarak bakıyorlar.

kadınların sadece doğurganlık özelliğinden faydalanıyorlar, her yerlerini örtüyorlar. doğan çocuğu beğenmezse, garip bir ayin düzenliyorlar. bu ayinde kız çocuklarını boğazlarından kuma gömüyorlar.

Ama işin en ilginç yanı bunlar değil, en en en en ilginci, herkes bu var olmayan şeylerin isimlerini aynı koymuş ama herkesin hayalindeki bu şeylerin istekleri farklı. kimisi derki onlar gerçek var olmayan şeylerin

istediği şeyler değil, kimisi derki o var olmayan şeyler uydurma, bizim var olmayan şeylerimiz gerçek. 

Böyle böyle değişik, kafayı yemiş bir sürü insan var, dikkatli davranmak lazım :(

vow

Milyonlarca insanın inandığı bir dine yarı götden uydurarak yarı doğrularla eleştiri adı altında saygısızlık yaptın.Çok cool bir adamsın be.Marine edilmiş domuz etiyle şarapda içiyorsan karizma X5 olur. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek
    ozgunlu bunu yazdı

bana gore de sen bir yaraticiyi inkar ederek kafayi yemissin... Insanlarin inanclarindan sana ne? O videodaki olaylari tasvip etmiyorum elbette, bana gore bi kac kendini bilmez insan.. Ama sana ne ister inege taparim, ister tahtaya... Sana ne? Ben senin inancina bir sey dedim mi? Ya da bir sey diyeni savundum mu? Sen dinini ya da dinsizligini secmekte ozgursun.. Ben senin ozgurlugunu savunuyorsam ve elestirmiyorsam seni,ayni seyi senden de beklerim.. Iki de bir kendi egonuzu tatmin ederek ateist oldugunuzu belli etmenize gerek yok.. Ister begen ister begenme ama senin ne aklin ne fikrin ne gucun hic bir seyin hicbir seyi degistirmeye yetmez.. 

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    c0nverse
    c0nverse's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=NjfFpFW9OdA 

tüh camilerin önünde yavudi milli marşımızı çalarak insanları yavudi yapma planlarımızı deşifre etmişler.Bu türk müslümanları çok zeki arkadaş!

c0nverse tarafından 17/Ağu/15 14:30 tarihinde düzenlenmiştir

Converse giyen uzaylı
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lotus
    Lotus's avatar
    Homo

elemanlar havlıyor ama köpekler çok sakin, video kaliteside düşük olunca hangisi köpek hangisi insan zor ayırt ettim vallahi

Toplam Hit: 5836 Toplam Mesaj: 59
gerileme