Bu Nedir Be ???

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Media
    Media's avatar
    Erkek

amk yerinde huzur bırakmadınız biride çıkıp demiyor ki ben avmlere gitmem, dağda yaşarım .. resmen polisle çatışmak için bir eylem halkı ayaklandırmanın ne alemi var huzurumuz kaçıyor çok meraklıysan git ağaç dik bu kadar doğayı seven insan bağış yapsa tema vakfı zengindi..2000 yıllarında sokağındaki ağacı belediye keserken nerdeydin ne hukumetı savunuyorum , ne akp yalakasıyım olay tamamen siyasalaştı sol sağ çıksında evimizden çıkamayalım siz devrim yapın biz her gün bir kardeşimizi mezara gömeriz.

....
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mektepli
    mektepli's avatar
    Erkek

Bu sefer devleti de fitneye çekmeyi başardılar. Ne olurdu o polis müdahale etmeseydi. Belli ki fitne hem içten hem dıştan destekleniyor.  Cok yazık. 

We can be more, we can be much more.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    moi
    moi's avatar
    Erkek

bu olayların sadece gezi parkıyla ilgili olmadığını idrak edemeyenler var hala. bardağı taşıran son damlaydı gezi parkı.

Sadece paranoyaklar hayatta kalır...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    moi bunu yazdı

bu olayların sadece gezi parkıyla ilgili olmadığını idrak edemeyenler var hala. bardağı taşıran son damlaydı gezi parkı.

abi sabahtan beri aynı seyi yazıyorum ama yok yok yok yok, adamların beyni programlanmıs gibi olayın baslaması üzerinden saatler gecmesine ve devam etmesine ragmen halen aynı seyi yazıyor, acıyorum artık.

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Altair
    Altair's avatar
    Erkek
    konpi bunu yazdı

Bu sefer devleti de fitneye çekmeyi başardılar. Ne olurdu o polis müdahale etmeseydi. Belli ki fitne hem içten hem dıştan destekleniyor.  Cok yazık. 

Aynen hocam hem içten hem dıştan karıştırılıyor ortalık ve oradakiler bunu farketmiyor mudur nedir o polise vur emrini veren ile o çocuğu oraya götüren aynı fikir aynı kafa resmen karışıklık çıksın diye var belki çadırı yakanlar bile kimbilir kimin ajanı

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mektepli
    mektepli's avatar
    Erkek
    Andrei bunu yazdı
    moi bunu yazdı

abi sabahtan beri aynı seyi yazıyorum ama yok yok yok yok, adamların beyni programlanmıs gibi olayın baslaması üzerinden saatler gecmesine ve devam etmesine ragmen halen aynı seyi yazıyor, acıyorum artık.

Tamam abi olaylar bitsin çıkıp birlikte protesto edelim devleti. Ama bugünkü olaylar açık bir fitnedir. Sen de devlet düşsün istiyorsun, ingiliz de iranı da rusu da. Peki devlet düşerse gerçekten kim kazanacak? Herkes aynı anda kazanamayacağına göre??

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Media
    Media's avatar
    Erkek

biz idrak ediyoruzda siz tehlikeyi idrak edebiliyor musunuz?

....
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    konpi bunu yazdı
    Andrei bunu yazdı
    moi bunu yazdı

Tamam abi olaylar bitsin çıkıp birlikte protesto edelim devleti. Ama bugünkü olaylar açık bir fitnedir. Sen de devlet düşsün istiyorsun, ingiliz de iranı da rusu da. Peki devlet düşerse gerçekten kim kazanacak? Herkes aynı anda kazanamayacağına göre??

benim icin hükümetin düsmesi önemli degil, bugün rte gider, X parti adıyla baskaları gelir, yine badem bıyıklılar yönetir perdenin arkasından. 20 yıl önce atıldı bu partinin tohumları.

önemli olan diktatörlügün son bulması, son zamanlarda yasanan olayların artık insanların sabrını tasırması, vekillerin halkla twitter üzerinden tasak gecmesi ve daha nice olaylar.

tek tek yasanılan rezillikleri mi yazalım simdi buraya ?

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mektepli
    mektepli's avatar
    Erkek
    Andrei bunu yazdı
    konpi bunu yazdı
    Andrei bunu yazdı
    moi bunu yazdı

benim icin hükümetin düsmesi önemli degil, bugün rte gider, X parti adıyla baskaları gelir, yine badem bıyıklılar yönetir perdenin arkasından. 20 yıl önce atıldı bu partinin tohumları.

önemli olan diktatörlügün son bulması, son zamanlarda yasanan olayların artık insanların sabrını tasırması, vekillerin halkla twitter üzerinden tasak gecmesi ve daha nice olaylar.

Sana haksızsın diyor muyum, sadece bugün bu muazzam provokasyona alet olma diyorum. Çok mu şey istiyorum? Ajanların cirit attığı bu gece hem sen bu fitneye alet olma hem de sana bir zarar gelmesin. Gece gözüyle Allah korusun her türlü olay çıkabilir.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    konpi bunu yazdı
    Andrei bunu yazdı
    konpi bunu yazdı
    Andrei bunu yazdı
    moi bunu yazdı

Sana haksızsın diyor muyum, sadece bugün bu muazzam provokasyona alet olma diyorum. Çok mu şey istiyorum? Ajanların cirit attığı bu gece hem sen bu fitneye alet olma hem de sana bir zarar gelmesin. Gece gözüyle Allah korusun her türlü olay çıkabilir.

hocam ben zaten "dısarı cıkıp hurraa polise satasayım" kafasında degilim ve aynı sekilde bugün kac kere aklıma geldi, "ya bir yerde yine bomba patlarsa, hazır bu kadar insan toplanmısken bir katliam daha olsa neler olur" diye düsündüm, cok sükür olmadı.

gece de sonlandı zaten yavas yavas. olaylar bugün belki daha da büyüyecek.

benim kızdıgım nokta, eylem baslangıcını "agacları kesmeyin diyenler hani nerede ??" sorusuna baglayıp bok atan insanlar var, bu sacmalık.

Toplam Hit: 15280 Toplam Mesaj: 122