Bu Nedir Be ???

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ONEMINUTE
    ONEMINUTE's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

aga bu nedir o.O

;ATATÜRK"ÜN FEDAİ ORDUSU {AFO}; # ATATÜRK Öldümüki? Atatürkçüler Ölsün... #
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    caldii10
    caldii10's avatar
    Erkek

canlı seyredin olayları

http://www.vgtv.no/#!/video/65023/direkte-live-oppt%C3%B8yer-i-istanbul

Alacakaranlığı hiç sevmem, ya gündüz olmalı ya gece ; kurşun değidiğin ya derinden vurmalı ya namluda kalmalı ; Dost dediğin ya senin gibi olmalı yada hiç olmamalı...!!!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek

Türkiyede hiç bi zaman insan evladı gibi bi eylem yapılamadı,illa biryerler yağmalanacak bi vandalizm olacak yoksa yapılmıyo o siktiğimin eylemi.

Polisin tavrınıda desteklemiyorum,ama be amına koyum ufacık bebeğin var niye oraya getiriyorsun,80 yaşını geçmişin niye oraya geliyorsun? Belki oradan geçmeleri gerekiyordur birşey diyemem,ama bu ülkede ufacık adını söyleyemeyecek yavrulara redhack tişörtü giydiriyolar sikik sikik pankartlar veriyolar ellerine. Böyle boktan insan evlatlarını,böyle "özgürlükçü"lerin olduğu bi ülkede nasıl bi eylem olmasını bekliyordunuz?

Bu eylemin,taksimde kutup ayıları kurtarmak istemezmisiniz,o zaman sizde nükleere dur deyin deyip,elinde iphone kıçında levis gezenlerden bi farkı yoktu benim için.

Ne vatandaşı insan gibi derdini anlatmayı biliyo,ne polisi.

Şimdi fanboylar gibi körü körüne kimse ne polisi ne eylemcileri savunmasın.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    pcdoktor636 bunu yazdı

Türkiyede hiç bi zaman insan evladı gibi bi eylem yapılamadı,illa biryerler yağmalanacak bi vandalizm olacak yoksa yapılmıyo o siktiğimin eylemi.

Polisin tavrınıda desteklemiyorum,ama be amına koyum ufacık bebeğin var niye oraya getiriyorsun,80 yaşını geçmişin niye oraya geliyorsun? Belki oradan geçmeleri gerekiyordur birşey diyemem,ama bu ülkede ufacık adını söyleyemeyecek yavrulara redhack tişörtü giydiriyolar sikik sikik pankartlar veriyolar ellerine. Böyle boktan insan evlatlarını,böyle "özgürlükçü"lerin olduğu bi ülkede nasıl bi eylem olmasını bekliyordunuz?

Bu eylemin,taksimde kutup ayıları kurtarmak istemezmisiniz,o zaman sizde nükleere dur deyin deyip,elinde iphone kıçında levis gezenlerden bi farkı yoktu benim için.

Ne vatandaşı insan gibi derdini anlatmayı biliyo,ne polisi.

Şimdi fanboylar gibi körü körüne kimse ne polisi ne eylemcileri savunmasın.

Bu sabah saat 5'e kadar gezi parkında gayet güzel eylem oluyordu.

Ünlüler gitti, siyasiler gitti. Herşey yolundaydı. Saat 5'te gaz başladı.

---

Polis gaz bombası attı, Gezi Parkı'na 10 bin'ken, 20 bin insan geldi. Yine devam etti ; iş Taksim'e sıçradı. Yine devam etti ; 3 farklı yere sıçradı. Yine gaz bobması ve tazyikli su ile müdahile ettiler, taraftar grupları, çalışanlar geldi.

Yine devam ettiler ; Türkiye'ye sıçradı. Şu an Türkiye'nin bir çok yerinde gaz bombası atılıyor.

Eskişehir ;

--

Kimse bana eylemcilerin yaramaz olduğundan bahsetmesin. Şu dakikaya kadar taşlar, sopalar, molotoflar atılmadıysa ; bu tamamen kitlenin iyi niyetli olmasından kaynaklanır.

Yarın daha fazla kişi meydanlara inecek. Yarında devam ederse böyle sikik müdahile ; bu sefer insanlarda polisin üstüne yürümeye başlayacak (kimse ne polise nede başka birilerine saldırmadı).

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WALLACEs
    WALLACEs's avatar
    Erkek
    zumsuk bunu yazdı
    WALLACEs bunu yazdı

bugün o kadar çok muhalefetten adamı dinledim ki, anladığım kadarıyla asıl dertleri ağaçların kesilmesi değil. birde öncelerden yaptıkları gibi hadisle dindar kesimi kendi oyunlarına alet etmek istiyorlar. İzmir'de fuar alanı için kesilen ağaçlara gıkını çıkırmadılar. Hem de açılışını kılıçdaroğlu yaptı. Demokrasi diye yırtınıyorlar bi yandan, sanki tayyip öncesi demokrasi, hukuk çok güzel işliyordu memlekette. Asıl maksat 2002 deki kaybedilen gücü geri alabilmek. Keşke gerçekten doğa için yapılsaydı protestolar canı gönülden, sonuna kadar desteklerdik.

Hoca,

8-10 bin kişi Gezi Parkı'nda gerçekten doğa için direniyordu. Destekledin mi ?

Olayların bu kadar sıçramasının tek nedeni ; bu sabah 5'te başlayan polis saldırılarıdır. Durduk yere gaz bombalarıdır.

Bu noktadan sonra iş Gezi Parkı'nı geçti. Senelerin direnişi oluyor. ARtık halkın sabrı taştı.

twittera gir bak. en baştan örgütler çağırırken insanları mesele sadece gezi parkı değil akp yi düşürmek, islamcılara darbe v.b. twitler atmışlar. keşke bende baştan görseydim bu twitleri. Başta meselenin sadece gezi parkı olduğunu zannedip istanbulda olmadığım halde Akparti Kütahya'yla irtibata geçerek bi çok kişiye rahatsızlığı anlattım. Daha sonra burda 9-10 kişi protesto etmeye başladı. arkadaşlarla bizde katılacaktık ki o bizi hedef alan nefret ettiğimiz sloganları duyduk uzak durduk. şimdi eğer bu hükümet düşerse asıl ayaklanma dindar kesimden gelebilir ve bu sefer poliste karşı koymaz çok daha büyük kalabalıklar olur bu ülkenin dengeleri daha çok aleyhinize değişebilir. bunları da hesaba katmakta fayda var. çünkü eskisi gibi değil artık. 

TBT'ye Mescit istiyoruz.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek
    WALLACEs bunu yazdı
    zumsuk bunu yazdı
    WALLACEs bunu yazdı

bugün o kadar çok muhalefetten adamı dinledim ki, anladığım kadarıyla asıl dertleri ağaçların kesilmesi değil. birde öncelerden yaptıkları gibi hadisle dindar kesimi kendi oyunlarına alet etmek istiyorlar. İzmir'de fuar alanı için kesilen ağaçlara gıkını çıkırmadılar. Hem de açılışını kılıçdaroğlu yaptı. Demokrasi diye yırtınıyorlar bi yandan, sanki tayyip öncesi demokrasi, hukuk çok güzel işliyordu memlekette. Asıl maksat 2002 deki kaybedilen gücü geri alabilmek. Keşke gerçekten doğa için yapılsaydı protestolar canı gönülden, sonuna kadar desteklerdik.

Hoca,

Olayların bu kadar sıçramasının tek nedeni ; bu sabah 5'te başlayan polis saldırılarıdır. Durduk yere gaz bombalarıdır.

Bu noktadan sonra iş Gezi Parkı'nı geçti. Senelerin direnişi oluyor. ARtık halkın sabrı taştı.

twittera gir bak. en baştan örgütler çağırırken insanları mesele sadece gezi parkı değil akp yi düşürmek, islamcılara darbe v.b. twitler atmışlar. keşke bende baştan görseydim bu twitleri. Başta meselenin sadece gezi parkı olduğunu zannedip istanbulda olmadığım halde Akparti Kütahya'yla irtibata geçerek bi çok kişiye rahatsızlığı anlattım. Daha sonra burda 9-10 kişi protesto etmeye başladı. arkadaşlarla bizde katılacaktık ki o bizi hedef alan nefret ettiğimiz sloganları duyduk uzak durduk. şimdi eğer bu hükümet düşerse asıl ayaklanma dindar kesimden gelebilir ve bu sefer poliste karşı koymaz çok daha büyük kalabalıklar olur bu ülkenin dengeleri daha çok aleyhinize değişebilir. bunları da hesaba katmakta fayda var. çünkü eskisi gibi değil artık. 

O dindar kesim dediğin dinle alakası olmayan kesimi bu hükümet yarattı zaten, bu pasif tehditlerinden korkmamız mı gerekiyor acaba?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    WALLACEs bunu yazdı

Halkın nefretini had safhaya getirdiler. Allahtan sosyal medya varda halk görüntüleri gördü. Bunlara kızıp sokağa döküldü. 

Açık açık tehdit mi ediyorsun sen dindar olmayan kesimi ??

Sayının ve silahın önemli olmadığını Atatürk'ün askerleri Çanakkale ve Kurtuluş savaşında gösterdi. Bu ülkede 35-38 milyonun tarikatçi olduğu yanılgısına düşme sakın.

Amerikanın dolarlarına muhtaç takunyalı tayfa ile ; bir çok cephede savaşmıiş komutanlar, analistler ve kafası son derce sağlam çalışan profesörler, sanatçılar var. 

Onların yönlendirmesiyle devam edecek ; işçiler var, öğrenciler var bu ülkede. 

---

İstediğim hükümetin düşmesi değil ; halkın AVM, Taksim, Gezi Parkı gibi konularda ne istediğini görüp ; demorkatik ülkede olması gerektiği gibi bunlardan vazgeçmeleridir.

Diyelimki düştü ; eğer bu ülkede propagandasını yapıp işinize geldiği gibi kullandığınız Ergenekon örgütü gerçekten varsa zaten siz kaçacak delik arayın. Hükümet düştükten sonra hepinizi sallandırır. 

edit;

eğer yoksa zaten ne bu gürültü ?

Yoksada söyleyeyim ; hükümet düşerse, bunca senedir yaptıklarınızın hesabını soracağız. Amerika ile iş birliği, teröristlerle iş birliği ; özgürlük ve Atatürkçülüğü yok etmek neymiş tek tek göreceksiniz.

Göt kadar Kütahya'ya bakıp aldanma. İStanbul'a, Eskişehir'e, İzmir'e, Ankara'ya bakmanı tavsiye ederim.

Ayro tarafından 01/Haz/13 01:05 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WALLACEs
    WALLACEs's avatar
    Erkek
    Section bunu yazdı
    WALLACEs bunu yazdı
    zumsuk bunu yazdı
    WALLACEs bunu yazdı

Hoca,

O dindar kesim dediğin dinle alakası olmayan kesimi bu hükümet yarattı zaten, bu pasif tehditlerinden korkmamız mı gerekiyor acaba?

dinle alakası olmayan kesim diyorsan bu kesimi bilmiyorsun. bu halkı da tanımıyorsun. sonra nerden geldi bu %50 oy diye şaşırıyorsun. kesinlikle tehdit emek değil amacım gerçekte olabilecek olanı bu.

TBT'ye Mescit istiyoruz.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WALLACEs
    WALLACEs's avatar
    Erkek
    zumsuk bunu yazdı
    WALLACEs bunu yazdı

Halkın nefretini had safhaya getirdiler. Allahtan sosyal medya varda halk görüntüleri gördü. Bunlara kızıp sokağa döküldü. 

Sayının ve silahın önemli olmadığını Atatürk'ün askerleri Çanakkale ve Kurtuluş savaşında gösterdi. Bu ülkede 35-38 milyonun tarikatçi olduğu yanılgısına düşme sakın.

Amerikanın dolarlarına muhtaç takunyalı tayfa ile ; bir çok cephede savaşmıiş komutanlar, analistler ve kafası son derce sağlam çalışan profesörler, sanatçılar var. 

---

İstediğim hükümetin düşmesi değil ; halkın AVM, Taksim, Gezi Parkı gibi konularda ne istediğini görüp ; demorkatik ülkede olması gerektiği gibi bunlardan vazgeçmeleridir.

Diyelimki düştü ; eğer bu ülkede propagandasını yapıp işinize geldiği gibi kullandığınız Ergenekon örgütü gerçekten varsa zaten siz kaçacak delik arayın. Hükümet düştükten sonra hepinizi sallandırır. 

edit;

Yoksada söyleyeyim ; hükümet düşerse, bunca senedir yaptıklarınızın hesabını soracağız. Amerika ile iş birliği, teröristlerle iş birliği ; özgürlük ve Atatürkçülüğü yok etmek neymiş tek tek göreceksiniz.

Göt kadar Kütahya'ya bakıp aldanma. İStanbul'a, Eskişehir'e, İzmir'e, Ankara'ya bakmanı tavsiye ederim.

Kesinlikle tehdit etmediğimi söyledim. Adam gibi tartışacaksan yaz. Terbiyesizce hareket etme. Göt kadar Kütahya diyorsun, koskoca İstanbul'da elinizden gelenin ne olduğunu görüyoruz. Atatürk'ü kullanmayın artık. Atatürk'ün askerleri dediğin Çanakkale'de Kurtuluş Savaşı'nda savaşanlar cebinde Kuran'la şehit olanlardı. Biz atalarımızın ahlakını hala koruyoruz hayatımızı Kuranla çiziyor, cebimiz de Kuranla doşalıyoruz evet dediğin gibi o ahlakı bulunduranlar için sayının ve silahın bi önemi olmaz. Tekrar tekrar uyarıyorum seni hakaret etmeden yaz.

TBT'ye Mescit istiyoruz.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    WALLACEs bunu yazdı
    zumsuk bunu yazdı
    WALLACEs bunu yazdı

---

edit;

Kesinlikle tehdit etmediğimi söyledim. Adam gibi tartışacaksan yaz. Terbiyesizce hareket etme. Göt kadar Kütahya diyorsun, koskoca İstanbul'da elinizden gelenin ne olduğunu görüyoruz. Atatürk'ü kullanmayın artık. Atatürk'ün askerleri dediğin Çanakkale'de Kurtuluş Savaşı'nda savaşanlar cebinde Kuran'la şehit olanlardı. Biz atalarımızın ahlakını hala koruyoruz hayatımızı Kuranla çiziyor, cebimiz de Kuranla doşalıyoruz evet dediğin gibi o ahlakı bulunduranlar için sayının ve silahın bi önemi olmaz. Tekrar tekrar uyarıyorum seni hakaret etmeden yaz.

Sen CHP'lilerin, Atatürkçülerin Kuran'a, İslam'a karşı olup hakaret ettiğini mi düşünüyorsun ? NE saçma düşünce.

Göt kadar tabi kütahya.

250 bin nüfusu var. İStanbul'da 8-10 site kadar nüfusu var.

--

Türkiye Cumhuriyet tarihinin en büyük direnişini yaşıyor. Sayılar daha azken bu kadar. Şu anda 45 Adanademirspor otobüsü yola çıkmış. Yarın daha büyüğü olacak.

Sen neden bahsediyorsun ? Ne yaptığımızı görmüşmüş... E görmüşsen, ne yaptığımızı anlaman lazım.

https://www.facebook.com/photo.php?v=449644021796444

Bak İstiklali bu kadar dolu gördün mü sen hiç ??

edit :

hakaret demişsin de ; şehire hakaret edemeyeceğim için (çok saçma olur) sana yada herhangi birine hakaret ettiğimi düşünmüş olman gerek.

Tarikatçilerin ; Amerikan dolarına muhtaç olması mı hakaret ? E bak Fetullah gülen Amerika'da, Tayyip'in çocukları Amerika'da ???

---

Neresi hakaret analmadım ama deridn varsa destek'e mail at. Buradan boş boış bana hakaret ettin çığırtkanlığı yapma.

Ayro tarafından 01/Haz/13 01:17 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 15217 Toplam Mesaj: 122