folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Bu Ülkede Yaşamak İçin Sebebiniz ?

Bu Ülkede Yaşamak İçin Sebebiniz ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek

Bu Ülkede yaşamak için sizi motive eden , devam etmek konusunda güç veren şey nedir ? 
    Fırsatım param olsa bir dakika durmam diyenler. Fırsatınız ve paranız yok , nasıl devam ediyorsunuz ? 
    Bu ülkeden gidicem diyerek mi ?

Ülke için umudu olan var mı ? Hala mücadele etmeye değer , bırakıp gitmek bize yakışmaz vs. diyen.... 

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kumanaga
    Kumanaga's avatar
    Erkek

Fırsat olsa bir dakika durmam.,gider gitmez de en koyu akp'li olurum. Her seçim de oylarım hep akpye olurdu.

⎝Her boku biliyorsun, "Herkes" yazmasını bilmiyorsun.⎠
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek

Dünya'ya kıyasla, ülkemizde de çok can sıkıcı şeyler oluyor. Şuan Avrupa eski Avrupa değil, Amerika ise, artık 40-50 yıllık planlar yapan Amerika değil. 
    Ülkemizde,  kişisel menfaatleri için bir neslin geleceğinden çalan onca insan varki. Biz hep siyasi açıdan bakıyoruz evet, çünkü ortaya saçılanları saklama dertleri bile yok.Onlar kendi çıkarları peşinde. 
    Ama bu durumda, artık kaynağı da kuruttuk. Onlarıda göreceksiniz, adeta çıldırmış deli danalar gibi saldıracak şuan taptıklarına. 

Dünya artık kendine yetmiyor arkadaşlar, dört bir tarafta kaynak savaşları başladı. Medya'dan takip etmek, sanırım biraz polyanacılık gibi birşey. Hiçbir şey olduğu gibi yansımıyor.

Dört bir taraf alev alev. Benim şahsi görüşüm, 20 yıl içerisinde Dünya birbirine düşecek. Hem de , ne müttefiklik ve şimdiki ülkeler hukuku işleyecek.
    1 fazla kapabilmek için, insanlar, ülkeler birbirine düşecek. 

Benim ülkeden değil, Dünya'dan da umudum kalmadı işin aslı. Yine de, fırsat bulduğumuz kadar yaşayacağız. Ben , gelecek nesiller konusunda tedirginim.

Ülkemiz hakkında son bir şey söylemek isterim; bu ülke büyük felaketler yaşamadan kendine gelen, işleri rayına koyabilen bir ülke değil. Tarih bunu hep belgelemiştir. 
    Birşeyler yaşayacağız ki, özlenen günler için herkes onu -bunu - şunu bırakıp birlik olsun.

Makaleyaz.Net - Türkiye'nin Makale Alım-Satım Platformu
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Kaderde varsa düzülmek, neye yarar üzülmek? 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manyaksi
    manyaksi's avatar
    Erkek

evet bırakıp gitmek bize yakışmaz ama şu video yu izle bir daha düşün 

https://twitter.com/_TersAdam/status/1120026875072479239?s=19 

tabii benim için en vurucu video ezanın türkçe okutulmasını soran kıza verilen cevap 

birgün gidecem diyerek umuduyla devam ediyorum hayatıma açıkcası.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

İnsanın kaderi yaşadığı coğrafyadır. Toplanın amarigada ev tutak 5 erli gruplar olarak çıkak gidek?

dcpromo tarafından 24/Nis/19 16:25 tarihinde düzenlenmiştir

next next next install
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    skyvalet
    skyvalet's avatar
    Erkek

Ülkemiz çok güzel çok iyi.Fakat biz kişisel olarak önümüzdeki 50-60 seneyi kurtarmak için çocuklarımızın geleceğini çalmayı bırakmalıyız.Bu soruyu sen ne istersin diye sorsalardı.Oy zamanı oyumu kullanıp hiçbir partiye taraf olmayıp işime gücüme gidip,ailemle vakit geçirip,badetimi filan yapıp normal insan gibi yaşama sürecimi doldurmak isterdim.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Kaderimi sikeyim.. 

İngiltere yada amerika da doğup büyümek vardı.. 

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Ümit var olmak gerekiyor, meditasyonla avunuyorum, mutlaka güneşli günler gelecek, bana güvenin ve burada kalın.. :)

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

150 kaadım olsa dakka durmazdım..

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Kaderde varsa düzülmek, neye yarar üzülmek? 

Cinsiyet değiştirip seks işçisi mi olalım ?

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
Toplam Hit: 15204 Toplam Mesaj: 158
niye uyandım lan ben yurtdışı ülke