folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Bu Ülkede Yaşamak İçin Sebebiniz ?

Bu Ülkede Yaşamak İçin Sebebiniz ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek
    ShockMan bunu yazdı
    samaccc bunu yazdı

Bu olurmu ?

Romanya pasaprtumu bu..?

Sırbistan.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek

-edit-

italyan tarafından 01/May/19 12:26 tarihinde düzenlenmiştir

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek
    italyan bunu yazdı

-edit-

Biz burada biz bizeyiz , birbirimizi kırıp incitmeden düşüncelerimizi öğrenelim dedik. Hatta incelik olsun diye burada yazdığım mesajı arkadaşa özelden attım. 

Fakat kendisi ne laftan ne okuduğundan bişey anlamayan kanser tiplerdenmiş. İnsanın anasının babasının vermediği saygıyı - terbiyeyi kimseye öğretecek değilim. 
    Zaten ülkeden gitmek için uğraşan bunca kişiye -ağlayanlar gitsede kurtulsak- diyen bi tipin karşısındaki insanlara ne saygısı olabilir. Tahribat müridlerini zeki , karşısındakine terbiyesi olan adamlar olarak görürüm. Ne yalan söyleyeyim hayal kırıklığına uğradım.Üzüldüm. 

Bu konu bir tartışma konusu değil. Konuya yazacak olan arkadaş olursa motivasyonunu öğrenmek için soru sorarım. Cevap vermek yerine sanki ortada bir tartışma varmış gibi terbiyesizleşecekse hiç yazmaması daha hayırlı olur. 

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    italyan bunu yazdı
    italyan bunu yazdı

-edit-

Biz burada biz bizeyiz , birbirimizi kırıp incitmeden düşüncelerimizi öğrenelim dedik. Hatta incelik olsun diye burada yazdığım mesajı arkadaşa özelden attım. 

Fakat kendisi ne laftan ne okuduğundan bişey anlamayan kanser tiplerdenmiş. İnsanın anasının babasının vermediği saygıyı - terbiyeyi kimseye öğretecek değilim. 
    Zaten ülkeden gitmek için uğraşan bunca kişiye -ağlayanlar gitsede kurtulsak- diyen bi tipin karşısındaki insanlara ne saygısı olabilir. Tahribat müridlerini zeki , karşısındakine terbiyesi olan adamlar olarak görürüm. Ne yalan söyleyeyim hayal kırıklığına uğradım.Üzüldüm. 

Bu konu bir tartışma konusu değil. Konuya yazacak olan arkadaş olursa motivasyonunu öğrenmek için soru sorarım. Cevap vermek yerine sanki ortada bir tartışma varmış gibi terbiyesizleşecekse hiç yazmaması daha hayırlı olur. 

Hocam kafanı takma bence, ve üzülme de, onlar zamanla hatalarını anlayacaklardır, zamana bırakmak lazım, insanlar zamanla gelişirler, eskidenki mürit olarak kendime baktığım zaman utandığım düşüncelerim olduğunu görüyorum, ama geçmişten bu güne bende değiştim, fena bir dinci şakirttim, buradaki bir çok müritle tartışmalarda kalmadık zındık, mendebur, deyyus sözleri sarfetmediğim kalmamıştı, özellikle ateistlere eyvah eyvah, ama sonraları farkındalığım yaşam şartlarının getirdiği bir sonuçla gelişti, evrim geçirdim.. Bu nedenle günü birlik tartışmalar veya söylemlerden çok fazla etkilenme.. O dönem bir çok tartıştığım, belki de kalplerini kırdığım müritlerin çoğu ile şimdi neredeyse kankayım.. Bir tek kişi kaldı, o da aşırı faşo olduğu için, şeyinden kıl aldırmıyo.. Ama onada saygı ve sevgiler.. :)  Kendini üzme tamam..

ShockMan tarafından 02/May/19 10:20 tarihinde düzenlenmiştir

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek
    italyan bunu yazdı
    italyan bunu yazdı

-edit-

Hocam psikolojik problemlerin olmadığına emin misin? Aşırı takıntılı ve anlama sorunları olan bir yapın var. Her yazdığımı ya cımbızlamışsın ya çarpıtmışsın, üstüne üstlük tuzu kurulukla, bir cenaha mensup olmakla ve sonunda haddini de aşarak aile terbiyesinden yoksunluköa suçlamışsın. Şimdi de kalkmış benden saygı ve nezaket bekliyorsun. Bunu ancak ruh hastaları yapar.

Sana ve okuyup yazdıklarını idrak edemeyen hiç kimseye saygı duymuyorum. Bu "Türkiye'den gitme" goygoyunu dramatize edip her yerde salya sümük saçarak prim kasma peşindeki tiplere de gıcığım. Mobildeyim pmleri capsleyip atamıyorum. Ekran görüntülerini koy konuya da nasıl prim peşinde koşan takıntılı bir ağlak olduğunu herkes görsün.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek

Edeple gelen edeple gider @literatur okuyup anlamaya tenezzül etmediğin mesajlarla ilgili senin tabirinle - boş yapma-

italyan tarafından 02/May/19 12:51 tarihinde düzenlenmiştir

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

Bu ülkede yaşama sebebim, iki nokta üst üste: "Kendi ülkemi kuramıyor olmam."

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek
    italyan bunu yazdı

Edeple gelen edeple gider @literatur okuyup anlamaya tenezzül etmediğin mesajlarla ilgili senin tabirinle - boş yapma-

Pm'den niye hakaret ediyorsun? Onu geçtim, yine yazdıklarıma cevap alamadım :D Neyse hocam. Hatalısın ama biraz da üzüldün galiba. Özür dilerim. Kolaylıklar.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek

Ailem. Tek çocuk olduğuma bu kader lanet ettiğim gün sayısı çok azdır. Babamın rahatsızlığı sebebi ile elimiz kolumuz bağlı avrupadan geri döndük.

AB vatandaşlığ desen var, iş, meslek herşey var ama Baba hasta olmayınca olmuyor.

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    COURAGE_x
    COURAGE_x's avatar
    Erkek

Dusundum! yazip sildim, sonra bidaha bidaha yazıp sildim,

Sonra yazip paylastim, 15'dk sonra! Aslinda yazdiklarimin hitap edecegi, ve hickimsenin tiye almayacagi turden oldugunu dusunup, yine sildim.

Netice: boyle boş bir yorumun daha ilgicekici olabilecegini dusundum..

COURAGE_x tarafından 02/May/19 16:17 tarihinde düzenlenmiştir

Altın'ı olan kuralı koyar,kuralı koyan altın'ı alır!
Toplam Hit: 15287 Toplam Mesaj: 158
niye uyandım lan ben yurtdışı ülke