folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Bugün Çok Mutluyum - Yeni - Sona Yakın

Bugün Çok Mutluyum - Yeni - Sona Yakın

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

ajan valla senin mutlu yazılarını gördükçe bende mutlu oluyorum kardeşim. Keşke herkes senin gibi hayata umutla bağlanabilse.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

bi güncelleme daha hemde ne güncelleme (:

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    twilight_flame
    twilight_flame's avatar
    Erkek

doğum günün kutlu olsun ajan1111 bari gün bitmeden kutlayayım dedim :) inşallah en kısa sürede eski sağlığına kavuşursun dostum...

Sevgimizin Bittiği yerde Nefretimiz Başlar...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

dg kutlu olsun ajan. Teldeyim. Bize pasta ayırır insan :)

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek

doğum gunun kutlu olsun senin bu yazdıklarınla utlu olum...

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek

hocam konuna ilk defa yaziyorum. seni tanimam ama konunu yakindan takip ediyorum. hayatini kaleme alabilirsin. tutmuyorsan bir gunluk tut. ileride senin icin kitaplastiracak birileri bulunur. 

hayatinin kiymetini bilmeyenlere testere filmlerinden daha iyi ilham kaynagi oluyorsun :)

dogum gunun kutlu olsun. insallah coluk cocugun da bir gun gelir, baba dogum gunun kutlu olsun deyip elini oper. 

All I need is a possibility.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek
    mizahi bunu yazdı

hocam konuna ilk defa yaziyorum. seni tanimam ama konunu yakindan takip ediyorum. hayatini kaleme alabilirsin. tutmuyorsan bir gunluk tut. ileride senin icin kitaplastiracak birileri bulunur. 

hayatinin kiymetini bilmeyenlere testere filmlerinden daha iyi ilham kaynagi oluyorsun :)

dogum gunun kutlu olsun. insallah coluk cocugun da bir gun gelir, baba dogum gunun kutlu olsun deyip elini oper. 

burası tam bir günlük işte benim için (: tamamen güvenilirde :)

sağol (:

sağol :) inşallah hocam ne güzel dua ettin behhh. kazam olmayaydı şimdiye babaydım...... ))))):

@mx0tbt

sağol hocam birilerini mutlu edebiliyosam ne güzel bişey.

@drkill

sağol hocam. esas sizin pasta alıp gelmeniz lazımdı (:

@twilight_flame

sağol hocam bayağı geç oldu ama idare et (: inşallah dostum sağol

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Velespit Kampçısı
    ruhi
    ruhi's avatar
    Erkek

hocam maşallah sana ve azmine. tabi ki ailen de seninle çok iyi ilgileniyor belli ki. Allah onlardan razı olsun.  Her geçen gün iyileşmen çok güzel.

Gelişmeleri hep takip ediyorum, sizi tanımasam da mutlu oluyorum olumlu gelişmelerden.

rahatça yürüyüp koşman ve konuşman inşallah yakın zamandadır. Allah yardım eder. Sen herşeyi olumlu görüyosun zaten. en büyük tedavi o .

Esen kal. Sevgiyle.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek
    rui bunu yazdı

hocam maşallah sana ve azmine. tabi ki ailen de seninle çok iyi ilgileniyor belli ki. Allah onlardan razı olsun.  Her geçen gün iyileşmen çok güzel.

Gelişmeleri hep takip ediyorum, sizi tanımasam da mutlu oluyorum olumlu gelişmelerden.

rahatça yürüyüp koşman ve konuşman inşallah yakın zamandadır. Allah yardım eder. Sen herşeyi olumlu görüyosun zaten. en büyük tedavi o .

Esen kal. Sevgiyle.

âmin hocam. pehh bizimkilere bak ayak üstü dua kazandılar (:

inşallah hocam koşmasamda olur :) yürüyebileyim yeter 

sağol hocam

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angels_demos
    angels_demos's avatar
    Erkek

en güzeli neşeni, enerjini yüksek tutmakta. Eğer bu şekilde devam edersen yapamayacağın herhangi bir şey yok. hep böyle kal. tümüyle iyileştikten sonra da.

angels_demos tarafından 15/Eyl/15 22:49 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 28000 Toplam Mesaj: 263
ayağa kalkmak