folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Bugün Çok Mutluyum - Yeni - Sona Yakın

Bugün Çok Mutluyum - Yeni - Sona Yakın

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Hocam yaz bakalim,  sadece banyomu yaptın? 

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek
    UTHO bunu yazdı

Hocam yaz bakalim,  sadece banyomu yaptın? 

evet sadece banyo yaptım. daha çocuğum ben. şey yapacak kadar büyümedim (:

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

yine güncelleme. sona yaklaşıyom.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cache
    cache's avatar
    Erkek

Baya gelişme var hocam, daha iyi olacaksin insallah:)

En iyisi olmadan önce, her zaman en kötüsü olmaz mı ?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    24 ocağı görmemişim. XD. OoHoo, 3 ayaklı tek baston nedir, sen yürümeye başlamışsın bile. güzel güzel devam. ^_^//

RitmFarbRacourci tarafından 01/Mar/16 10:07 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DuPi
    DuPi's avatar
    Erkek

adam tek başına mucize :)

daha hayırlı haberlerini bekliyoruz.

Ne zaman birşey öğrenmek istesem, Birden Vaktim Kalmıyor ?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagataywebking
    cagataywebking's avatar
    Erkek

Hocam acılarını tazelemek istemem ama sana ne oldu. Ne ile kaza yaptın, sanırım motor. Allah sağlık şifa versin ailene huzur mutluluk versin dualarım seninle. Gördüğüm kadarıyla inanılmaz bir azmin ve bu azimle sen daha çoook işler başarırsın. Her şey gönlünce ve istediğin gibi olsun.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek
    cagataywebking bunu yazdı

Hocam acılarını tazelemek istemem ama sana ne oldu. Ne ile kaza yaptın, sanırım motor. Allah sağlık şifa versin ailene huzur mutluluk versin dualarım seninle. Gördüğüm kadarıyla inanılmaz bir azmin ve bu azimle sen daha çoook işler başarırsın. Her şey gönlünce ve istediğin gibi olsun.

pm attım.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

mutlu sona yaklaşıyom (: " yürüyebilmeye "

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    müthiş ya, ciddi şu başlığı görünce, daha bir enerji geliyor sanki bana. :D ^^)/

birde bu @saatçi`nın yeğeninin konusunun sonunu görünce. :D

RitmFarbRacourci tarafından 31/Mar/16 12:24 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
Toplam Hit: 27821 Toplam Mesaj: 263
ayağa kalkmak