folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Bugün Çok Mutluyum - Yeni - Sona Yakın

Bugün Çok Mutluyum - Yeni - Sona Yakın

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    orheyn
    orheyn's avatar
    Erkek

Hadi hayırlısı olsun senin mutlu olduğunu öğrenince forumdaki bir çok mürit de mutlu oluyor. Birlikte yürücez bir gün forumca inşallah!

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hacked75
    hacked75's avatar
    Erkek

Yüzü, kalbi güzel insan Allah sabır kuvvet versin. Oralara gelince bi halısaha maçı ayarlıyalım ;)

İçinizde hâlâ bomba atmasını bilmeyen hayvanlar var.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saposcol
    saposcol's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Allahına kurban kardeşim. Az kaldı, bu azimle herşey eskisi gibi olacak :)

Hakedeni hayatıma sokarım, haketmeyenin hayatına sokarım..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

güzel bi güncelleme.

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheRunZex
    TheRunZex's avatar
    Erkek

Hocam Allah yardımcın olsun.Gidişat süper maşallah tez zamanda eski sağlığına kavuşağının sinyallerini yaptığın güncellemeler gösteriyor. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CnkGn
    CnkGn's avatar
    Erkek
    ajan1111 bunu yazdı

güzel bi güncelleme.

ajan sen hep orhan camiinde mi kılıyosun cumayı? gelip muhabbet etmek istiyorum seninle iznin olursa :D gerçi hatırlar mısın bilmem sene 2012 sakarya buluşması yaptıydık ekim aylarıydı, smirnoff falan vardı. 

yo yo yo 1-4-8-3 to the 3 to the 6 to the 9 representing the abq. what up biaatch! leave at the tone...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek

maşallah sevindim hocam

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek
    CnkGn bunu yazdı
    ajan1111 bunu yazdı

güzel bi güncelleme.

ajan sen hep orhan camiinde mi kılıyosun cumayı? gelip muhabbet etmek istiyorum seninle iznin olursa :D gerçi hatırlar mısın bilmem sene 2012 sakarya buluşması yaptıydık ekim aylarıydı, smirnoff falan vardı. 

özel mesaj attım hoca.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

Ajan'cım şu konuyu açalı 1 sene olmamış ama ilerlemen çok çok iyi. Her güncellediğinde konunu takip ediyorumdum. Bu gün fark ettim ki bir sene önce daha ayakta zor dururken bu sene kendin gezip kendi işini kendin yapar hale geldin. Dahada ileriye gidip, eskisi gibi sağlıklı olacaksın inşallah. Yeter ki azmini yitirme.

Yalnız konuşma ila ilgili zorluğun hakkında hiç bahsemiyorsun. O konuda ilerleme var mı? Çalışma yapıyor musun ajancım? Merak ediyoruz bizi bilgilendirmeyi kesme sakın .

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek
    DrKill bunu yazdı

Ajan'cım şu konuyu açalı 1 sene olmamış ama ilerlemen çok çok iyi. Her güncellediğinde konunu takip ediyorumdum. Bu gün fark ettim ki bir sene önce daha ayakta zor dururken bu sene kendin gezip kendi işini kendin yapar hale geldin. Dahada ileriye gidip, eskisi gibi sağlıklı olacaksın inşallah. Yeter ki azmini yitirme.

Yalnız konuşma ila ilgili zorluğun hakkında hiç bahsemiyorsun. O konuda ilerleme var mı? Çalışma yapıyor musun ajancım? Merak ediyoruz bizi bilgilendirmeyi kesme sakın .

inşallah hocam sağol. konuşmayla ilgili eskişehir dilkom'a gittik ama pek öyle beni tatmin edecek muayene yapmadılar. ve terapiye çağırıyorlar 45 dakikaymış terapi. ulan sakarya eskişehir ortalama iki buçuk saat sürüyor. bi 45 dakika için gidecek değilim. bize yakın konuşma terapisti bakıyoruz. gerçi hafiften toparladım ama bi doktor kontrolü şart.

Toplam Hit: 27998 Toplam Mesaj: 263
ayağa kalkmak