folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Büyü Yaptıran , Büyüye İnanan Varmı Aranızda ( Kişisel Merak )

Büyü Yaptıran , Büyüye İnanan Varmı Aranızda ( Kişisel Merak )

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    Buremba bunu yazdı
    zumsuk bunu yazdı
    HacKeR_tr bunu yazdı
    zumsuk bunu yazdı

Cin de buyu de ne dersen de ; var. 

Bana gore bu enerji isi. Uzakdogu felsefesi gibi ama oyle. Yani inanirsan oluyor. Ve gercekten oluyor. Hayatimda 1 kez uyaniklik yapayim, tren bileti alayim dedim tanidiklarla; orda insanlar beklerken ben hallettim. İcim bi kotu oldu. Dedim insanlar bekliyor ben gidip aldim sacmalik. Ordan ciktim kaza yaptim. Yani baskasinin hakkini yemem. İmkani yok. 

Buyude bence boyle birsey. İnanc, enerji, sinerji vs... Kendine guvenin varsa o gun, etrafindaki hersey daha kolay cozulecek. İnsanlarla iletisimin daha iyi olacak. Depresyondaysan kiz seni gozuyle kesmez bile. Simdi bu enerji su bu degilde nedir ? 

Hocam dediğinde haklısın ancak anlattıkların bence bu büyü işinden biraz farklı oluyor.

Evet dediğin gibi yaparsak gerçekten de bazı şeyler kolaylaşıyor yoluna giriyor.

İnsan psikolojisi çok ilginçtir ve büyük bir silah & güçtür bence.

Ancak büyü dedin mi bu biraz daha ağır kaçar hocam.

Gözümüzdeki perdeyi aşmak diğer varlıklarla iletişim kurmak ve onlar üstünde hakimeyet sağlamak kullanmak tarzında bir şey diyebiliriz basitce büyü için.

Simdi uzunca anlatmam zor teldfondayim ama olay su; 

Quantum fizigi, secret felsefesi, karma... Hangisini seersen sec hepsinde ortak birsy var: cok zenginmissin gibi hissedersen zengin olursun. Tabi teknikleir var secret kitabini oku derim. Yani bir kiz benden hoslaniyor diye dusunursen, o kiz senden hoslanmaa basliyor. Kiz tavlama tekniklerinin en onemli kurallarindan biri budur. Bu kiz benle ilgileniyor, hatta delice sevismek istiyor diye var sayarsin. Daha yanina gidip konusmadan. Oyle davranirsin, ona gore cumleler kurarsin vve olur. 

Buyude oyle bence. Birisi ask buyusu yaptiriyorsa, oyle davranmaya basliyor ve bu enerji, karma , geri donus artik ne dersen de ise yaramaya basliyor. Dusuncem bu yonde. Bir buyunun insanlari kukla gibi oynatacagimi dusunmuyorum. Etkileyebilir. Enerjilerle alakali. Fakat maruz kalan kurtulabilir. 

o yüzden mi ilerde dünyayı değiştireceğim diyorsun? :)

Aynen hocam. Bunu gerçekten istiyorum. Fakat gerçekten istemek yetmiyor. Her yerde tekrar tekrar tekrar söylüyorum ki enerji konusunda otursun. KEndi kendime büyük bir söz vermiş olayım.

Şimdi tek adım kaldı. O yola adım atmak. Yani bunun için birşeyler yapmaya başladığında herşeyin düzgün gideceğini bilyiorum. Kitaplar okudum ve teorileri kazandım. Bir sürü şeyi kolaylıkla yapabileceğimi düşünüyorum. Fakat hala pratik kısmında karşılaşacağım zorlukları bilmiyorum ve nasıl çözerim bilmiyorum.

Adım atmam şart.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Yıl 2012 konu büyü,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asa42
    asa42's avatar
    Erkek
    kafkafkaf bunu yazdı

olmasını çok isterdim ama yok, 

ispatlayacak olanada ne isterse veririm (varsa çok zengin olurum zaten :) )

Konuyla alakası yok da. İmzandaki video yu önemle belirtmek istedim..

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    otocu
    otocu's avatar
    Erkek

Büyü denilen birşey var. Ama gerçek yapanı nerde bulursun bilmem. Çoğu kişi sahteden yapıyor.

Bu fikrim nerden ?

Babamın dedesi eskiden kötü durumlar ile gelenler olurmuş. Babamda birkaç şeyini görmüş dedesinin.

otocu tarafından 13/Eyl/12 17:03 tarihinde düzenlenmiştir

Load time: 100101001110101010010000100100 Miliseconds.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branxian
    Branxian's avatar
    Erkek

Branxian tarafından 13/Eyl/12 17:02 tarihinde düzenlenmiştir

Kurtla sevişen mazoşist koyun
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    pcdoktor636 bunu yazdı

İçinizdeki öküze oha deyin isimli kitabı okumanı tavsiye ederim.

Secret tarzı kitaplarda spiritüalistlerde olduğu gibi işin sonunu birlikte yaratan şöyle böyle diyerek sizde yaratıcısınıza bağlıyor.

Tamamdır bakayım. Seviyorum bu tarz kitapları. Bana güç veriyor. Asosyalleştiğimden beri (2004 civarıydı) kendimi geliştirmeye çalıştım. Bırakın kızlarla konuşmayı insanlarla konuşamıyordum. Normalde 14 yaşında kız arkadaşım oldu ve cinsel deneyimleri yaşadım. HErşeyin ilkini fakat bilgisayar mahfetmişti.

O zamandan bu zamana psikoloji ve bedne dilinden tut, propaganda, kız tavlama sanatı vs.. gibi bir sürü konuda (sosyalleşme) kitap okudum. Açıkçası hepsinin yararı olsa ;

Steve Jobs'un biyografisi, Starbucks CEO'sunun yazdığı 2 kitap, Sen bir Markasın, Kevin Mitnick'in yazdığı Aldatma Sanatı (hackerlık ile ilgili), ve Osho'nun kitapları çok daha etkili oldu. Hele Steve Jobs'un kitabını 2. kez okuduktan sonra bu adamın insanlarla ne  kadar iyi dialog kurduğunu görünce (bir seminerdeki google maps demosunda starbucks'u arayıp 4 bin latte verip sonra yanlış numara şaka yapıyorum demesi vs..) kendime güvenim geldi.

Dışarı çıkıp 2-3 hafta boyunca garsonlarla, milletle süper geyikler yaptım. Sonra Osho ve kız tavlama olaylarını okuyunca inanılmaz şeyler oldu insanlara karşı. ASlında zor sandığımız şeylerin ne kadar kolay olduğunu anladım. Yani imkansız , kafamızda kurduğumuz basit bir olgudan ibaret.

Kızlara gidip açılışı yapıp, numarasını alıp ilk buluşmada yurt odama çağırıp seviştikten sorna, milletin "yahu bu kızlar bakmaz araban olmazsa, paran yada tipin olmazsa" gibi saçma kalıplara uyup ne kadar salaklık ettiğini gördüm.

Çünkü öyle değil. Ve sırf öyle düşündüğün için oluyor. Yani mükemmel ve seksi bir kadını sırf "yok bana bakmaz" diyerek elinden kaybediyorsun. Bunun dışında normal hayatta millet zengin bir hayata sahip olmayacağını düşünüyor. Yada bir iş varsa yapılamayacağını düşünüyor. Ben yaparım diyerek bir sürü şeyin üstesinden geldim.

Bu Steve Jobs, Osho ve 5-6 tane kız tavalama uzmanının seminerleri ve kitapları ile oldu. Steve Jobs'un seminerlerine bakarak ; en büyük korku olan (araştırmalar gösteriyor ki topluluk önünde konuşma korkusu, ölüm korkusundan daha yüksek) topluluk önünde konuşma korkumu yendim. Aksine zevk alıyorum. ingilizce dersinde birbirinden mükemmel sunumlar yaptım. Artık 8-10 kişlilk bir grubta çekinmeden konuşuyorum. Ve çok seviyorum. 3-5 bin kişinin önünde konuşmak istiyorum (tabi Hitler'in biyografisi ve Hitler'in adamı olan Joseph Goebbels'in etkiside büyük).

---

Yani akrabasıyla konuşamayan, bir kızla aynı masada kalsa oturup nerdeyse ağlayacak kadar stress yapan birinden ; sokakta gördüğü kızı durdurup numarasını alabilen birine dönüştüm. Bunda katkısı olan bir kaç kişi var. Ve kendime güvenmeye başladım. KEndime güvenmeye başladıkça işler daha iyi gitti.

İşin özü : kendine güvenmek fena halde seni etkiliyor. Ve bir kez başladığında, imkansızların gerçekleştiğini görüyorsun. Aynı mekanda mükemmel bir kız oturuyorsa, ben o kızı tavlayabilirim. Diğerleri sadece bakıp 3 saat kesişir. ARadaki fark : ben bunu yapabileceğime inanıyorum, onlar inanmıyor.

Hepsi bundan ibaret. KEndine güven, bilgi, tecrübe vs.. bir kenara koyarsak (çünkü bunlar olmadan başladım) ; Enerji şeyleri. Mistik olaylar. Zen Budizmi vs.. ile ilgili bir sürü şeyle ilgilendim. Ve yapabileceğine inanmak önemli. ÇEvremdekilerin %99'u yapabileceğime inanmıyor. HAtta %99.9'u. Fakat inanmadıkları şeyleri rahatlıkla yapabiliyorum.

Yani insanların ne düşündüğü, ne söylediği önemli değil. Çünkü evden oturup yapmayı denemedikleri şeyler hakkında "imkansız", "olmaz", "hayır yapılamaz sallıyordur" gibi tonla şey söylüyor :)

---

Yani dediğin gibi yaratıcıdan bir parça bizim içimizde..

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Buremba
    Buremba's avatar
    Erkek
    zumsuk bunu yazdı
    Buremba bunu yazdı
    zumsuk bunu yazdı
    HacKeR_tr bunu yazdı
    zumsuk bunu yazdı

Bana gore bu enerji isi. Uzakdogu felsefesi gibi ama oyle. Yani inanirsan oluyor. Ve gercekten oluyor. Hayatimda 1 kez uyaniklik yapayim, tren bileti alayim dedim tanidiklarla; orda insanlar beklerken ben hallettim. İcim bi kotu oldu. Dedim insanlar bekliyor ben gidip aldim sacmalik. Ordan ciktim kaza yaptim. Yani baskasinin hakkini yemem. İmkani yok. 

Buyude bence boyle birsey. İnanc, enerji, sinerji vs... Kendine guvenin varsa o gun, etrafindaki hersey daha kolay cozulecek. İnsanlarla iletisimin daha iyi olacak. Depresyondaysan kiz seni gozuyle kesmez bile. Simdi bu enerji su bu degilde nedir ? 

Hocam dediğinde haklısın ancak anlattıkların bence bu büyü işinden biraz farklı oluyor.

Evet dediğin gibi yaparsak gerçekten de bazı şeyler kolaylaşıyor yoluna giriyor.

İnsan psikolojisi çok ilginçtir ve büyük bir silah & güçtür bence.

Ancak büyü dedin mi bu biraz daha ağır kaçar hocam.

Gözümüzdeki perdeyi aşmak diğer varlıklarla iletişim kurmak ve onlar üstünde hakimeyet sağlamak kullanmak tarzında bir şey diyebiliriz basitce büyü için.

Simdi uzunca anlatmam zor teldfondayim ama olay su; 

Quantum fizigi, secret felsefesi, karma... Hangisini seersen sec hepsinde ortak birsy var: cok zenginmissin gibi hissedersen zengin olursun. Tabi teknikleir var secret kitabini oku derim. Yani bir kiz benden hoslaniyor diye dusunursen, o kiz senden hoslanmaa basliyor. Kiz tavlama tekniklerinin en onemli kurallarindan biri budur. Bu kiz benle ilgileniyor, hatta delice sevismek istiyor diye var sayarsin. Daha yanina gidip konusmadan. Oyle davranirsin, ona gore cumleler kurarsin vve olur. 

Buyude oyle bence. Birisi ask buyusu yaptiriyorsa, oyle davranmaya basliyor ve bu enerji, karma , geri donus artik ne dersen de ise yaramaya basliyor. Dusuncem bu yonde. Bir buyunun insanlari kukla gibi oynatacagimi dusunmuyorum. Etkileyebilir. Enerjilerle alakali. Fakat maruz kalan kurtulabilir. 

o yüzden mi ilerde dünyayı değiştireceğim diyorsun? :)

Aynen hocam. Bunu gerçekten istiyorum. Fakat gerçekten istemek yetmiyor. Her yerde tekrar tekrar tekrar söylüyorum ki enerji konusunda otursun. KEndi kendime büyük bir söz vermiş olayım.

Şimdi tek adım kaldı. O yola adım atmak. Yani bunun için birşeyler yapmaya başladığında herşeyin düzgün gideceğini bilyiorum. Kitaplar okudum ve teorileri kazandım. Bir sürü şeyi kolaylıkla yapabileceğimi düşünüyorum. Fakat hala pratik kısmında karşılaşacağım zorlukları bilmiyorum ve nasıl çözerim bilmiyorum.

Adım atmam şart.

tek adımdan çok fazla adımın olduğu şart da adımı ne kadar erken atarsan o kadar fazla şansın olduğu kesin. ona göre adımını at derim ben, hayal kırıklığını da düşündüğünden fazla yaşayacağını unutma. inşallah başarırsın. :)

. . .. . ... .
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yawuz
    yawuz's avatar
    Erkek

Büyüye inanırım nitekim müslümansan inanman gerekir zira efendimize büyü tesir etmiştir fakat felak ve nas surelerinin nail olmasıyla tesirinden kurtulmuştur. Şunu unutmayın (eğer inanıyorsanız) evrende hiç bir şey Allah'ın izni olmadan gerçekleşemez.
    Denklemi çok iyi kurun Allah büyüden cinden büyüktür yani Allahuekber bu kadar basit. Peygamber hayatı bize en güzel misaldir ve bu misal samimi bir müslüman olduğumuzda korkacak bir durumun olmadığını gösterir.

tahribat.com a can feda
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WebJas
    WebJas's avatar
    Erkek

büyü efendimiz zamanından beri mevcut bişydir hocam olay şöyleydi yanlışım olabilir..

efendimiz (s.a.s)'e 9 düğüm büyüsü yapılıyor ve cebrail haber veriyor yerini tarif ediyor her çözdüğü düğümde 1 dua okuması ve büyüyü suya vermesini istiyor.

efendimizin bu konuda bedduası vardır yapanında yaptıranında diğer tarafta yeri yok gibi..

büyü vardır etkilidirde.. ( büyülerde 3 harflilerin çokça kullanıldığınıda biliyorum )

aman bizden uzak dursun.

bilmediklerimi ayaklarımın altına alsam başım göğe ererdi..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mettoman
    mettoman's avatar
    Erkek
    zumsuk bunu yazdı

Bu dediğin tam olarak çekim yasası büyüyle alakası yok
Toplam Hit: 9015 Toplam Mesaj: 59