folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Büyü Yaptıran , Büyüye İnanan Varmı Aranızda ( Kişisel Merak )

Büyü Yaptıran , Büyüye İnanan Varmı Aranızda ( Kişisel Merak )

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    redfox
    redfox's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Konuyu bilirkişi olarak değerlediriyorum :

Büyü gerçektir ve haktır Zira Allahın resulu Muhammet s.a.v bile büyü yapılmış hatta felak ve nas sureleri bunu üzerini indirilmiştir ama yapanın ve yaptıranın iki dünyada islamdan nasibi yoktur peygamber lanetlemiştir

Tahribat Din işleri Sorumlusu
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyShit
    HolyShit's avatar
    Erkek

büyü vardır, bizzat yaşadım.

cinler vardır ve musallat olurlar, bizzat yaşadım.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wm-t
    wm-t's avatar
    Erkek
    selo-g bunu yazdı

büyü yaptırmakta inanmakta şirk koşmaktır.. Büyücünün söylediklerinin çıkmasının nedeni girişte verilen yüz dolardır. 10 sene sonra olsa bile bak büyücü demişti... :)

Büyüye inanmak şirk değildir, yapmak ve yaptırmak şirktir

Peygamber efendimize de büyü yapılmıştır ve yanlış yatırlamıyorsam bu olaydan sonra Felak, Nas sureleri indirilmiştir

http://www.sorularlaislamiyet.com/article/5746/hz-peygambere-buyu-yapilmis-midir-yapildiysa-nasil-olmustur.html

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1-618-GR
    1-618-GR's avatar
    Erkek
    MaviEkran bunu yazdı

Tanrıya inanmıyo millet büyüye cine mi inanacak.

İlkel kabile geleneği olarak görüyorum şahsen. Zaten gerçek olsa, bilim tarafından ispatlanırdı.

Hocam :))) Çok sapa bir yorum ve yanlış bir görüş bilim daha donunu bağlayamıyor, dünyanın en büyük canlısının bile doğum videosunu çekememiş bilim, gözünün önündekini açıklayamayan ( örnek zebra çizgileri, mahkum balıklarının ne yedikleri, değişik bir kaç doğa olayı, ve açıklanmış çoğu şeyinde aslında askında olduğu, zemzem suyu neden idradan dışarı atılamıyor onu bile açıklayamaz o bilim, ben diyeceğim şimdi peygamberimizin mübârek tükürüğü var bilim hadi ya ne ilkelsin diyecek bana e açıkla o zaman diyeceğim kem küm edecek.

Bilime pek kapılmayın hocalar %70'i tırt benden söylemesi.

Ayrıca ben cin gördüm, he gel kanıtla de kanıtlayamadığım için olmadığı anlamına gelmez bende adama derim ki nasıl yaşıyorusun ruhum var bedenim var der bende ruhun nerde kardeşim derim ampul gibi kalır ama ruh bedende olmayınca ölüm oluyor ee bu güne kadar ruhunu gören var mı ?

Bir ara o bilim adamları ruh'uda inkar etti enerji vs olayına getirdiler, sonra kendileride afalladı :|

Bir domino taşıyım yıktığına sevinme....
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1-618-GR
    1-618-GR's avatar
    Erkek
    cem-engine bunu yazdı
    SeyhSamil bunu yazdı

cübbeli ahmet hoca'dan dinlemiştim aktarıyım büyü yoktur demek şirke düşürür, Kuran-ı Kerim'de yazıyor ve yapan yaptıran cehennemdedir buyruluyor

cübbeli ahmet hocayı .anladın sen

Sana çok çok uzun bir şey yazmıştımda pc reset attı. Neyse görmeyen göz gördüğü zaman anlamayan akıla dönerdi zaten.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kafkafkaf
    kafkafkaf's avatar
    Erkek
    1-618-GR bunu yazdı
    MaviEkran bunu yazdı

Tanrıya inanmıyo millet büyüye cine mi inanacak.

İlkel kabile geleneği olarak görüyorum şahsen. Zaten gerçek olsa, bilim tarafından ispatlanırdı.

Hocam :))) Çok sapa bir yorum ve yanlış bir görüş bilim daha donunu bağlayamıyor, dünyanın en büyük canlısının bile doğum videosunu çekememiş bilim, gözünün önündekini açıklayamayan ( örnek zebra çizgileri, mahkum balıklarının ne yedikleri, değişik bir kaç doğa olayı, ve açıklanmış çoğu şeyinde aslında askında olduğu, zemzem suyu neden idradan dışarı atılamıyor onu bile açıklayamaz o bilim, ben diyeceğim şimdi peygamberimizin mübârek tükürüğü var bilim hadi ya ne ilkelsin diyecek bana e açıkla o zaman diyeceğim kem küm edecek.

Bilime pek kapılmayın hocalar %70'i tırt benden söylemesi.

Ayrıca ben cin gördüm, he gel kanıtla de kanıtlayamadığım için olmadığı anlamına gelmez bende adama derim ki nasıl yaşıyorusun ruhum var bedenim var der bende ruhun nerde kardeşim derim ampul gibi kalır ama ruh bedende olmayınca ölüm oluyor ee bu güne kadar ruhunu gören var mı ?

Bir ara o bilim adamları ruh'uda inkar etti enerji vs olayına getirdiler, sonra kendileride afalladı :|

ruhta yoktur desem :)

bilimin %70i tırt demişsin ama mitolojilere takılıp kalmışsın :)

başına geldiğini iddia edenler ise : beyin güzel bir organdır ama arada bir insana oyunlar oynar,

bu evrende malesef fizik kurallarından bağımsız hareket eden tek bir kum tanesi yoktur, eğer var olan bir şeyler varsada yine bunu ortaya koyacak olan bilimdir ve mutlaka bazı sistemler ve kurallarla bu evrene bağlanmıştır.

http://emorcraft.blogspot.com.tr/
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cem-engine
    cem-engine's avatar
    Erkek
    1-618-GR bunu yazdı
    cem-engine bunu yazdı
    SeyhSamil bunu yazdı

cübbeli ahmet hoca'dan dinlemiştim aktarıyım büyü yoktur demek şirke düşürür, Kuran-ı Kerim'de yazıyor ve yapan yaptıran cehennemdedir buyruluyor

Sana çok çok uzun bir şey yazmıştımda pc reset attı. Neyse görmeyen göz gördüğü zaman anlamayan akıla dönerdi zaten.

edebiyat yapma

imkanın varsa yaz bakayım o uzun yazıyı,pek inandırıcı gelmedi de kusura bakma

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1-618-GR
    1-618-GR's avatar
    Erkek
    cem-engine bunu yazdı
    1-618-GR bunu yazdı
    cem-engine bunu yazdı
    SeyhSamil bunu yazdı

edebiyat yapma

Edebiyatmı yapıyorum ben ? Kendini şartlamışsın zaten at gözlüğünü takmışsın daha ne anlatayım.

İnandırıcı gelmedi dedin bitti işte, adaletli adam doğruyu öğrenmek istiyorum derdi sen direk ön yargı ile yorum atmışsın benden uzun yazıyı istiyorsun değer mi ?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cem-engine
    cem-engine's avatar
    Erkek
    1-618-GR bunu yazdı
    cem-engine bunu yazdı
    1-618-GR bunu yazdı
    cem-engine bunu yazdı
    SeyhSamil bunu yazdı

edebiyat yapma

Edebiyatmı yapıyorum ben ? Kendini şartlamışsın zaten at gözlüğünü takmışsın daha ne anlatayım.

İnandırıcı gelmedi dedin bitti işte, adaletli adam doğruyu öğrenmek istiyorum derdi sen direk ön yargı ile yorum atmışsın benden uzun yazıyı istiyorsun değer mi ?

eğer kendini önemsiyorsan uğraşıp düşündüğün ve yazdığın şeylerin boşa gitmesini istemezsin.

dediğim gibi tekrar yazmaya davet ediyorum 

edit:harf hatası

cem-engine tarafından 13/Eyl/12 21:44 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    narkozMRT
    narkozMRT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bu konu hakkkında bi medyuma mesaj atmıştım bana cevap yazdı :) 400 lira karşılıgında büyü yapabilirmiş :) beyler destek olursanız güzel bü oyunum var bu adama :) pm atsın destek olacaklar. 10:30 a kadar vaktim var cıkacam evde 10:30 da.. yazışmaları merak eden varsa pm atsın. :)

Ne Olursan Ol Beni Bul ; https://www.facebook.com/izmirliyimmm
Toplam Hit: 9035 Toplam Mesaj: 59