folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Call Of Duty Black Ops Görüşleriniz

Call Of Duty Black Ops Görüşleriniz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Espo
    Espo's avatar
    Erkek

evet hocalar, oyunu az önce bilgisayarıma kurdum. oyun hiç beklediğim gibi çıkmadı.

o kadar süredir bekliyordum ve şok oldum. bi oyun bu kadar kötü olamaz bence.

10 dk oynadım sıkıldım. grafikler berbat. indiremedikleri için üzülen arkadaşların üzülmelerine hiç gerek yok bence.

internetteki izlediğiniz videolar la bir değil oyun. xbox ın videoları onlar sanırm. oyunun pc si berbat.

adama ateş ediyorum bi kan fışkırıyo adamdan yarabbi o nası bi kan fışkırışıdır. adeta kırmızı rengi yuvarlayıp koymuşlar oraya.

yeteri kadar özen göstermemişler bence. Cod MW2 daha iyiydi. Call of duty black ops' u sırf para kazanmak için yapdıklarını düşünüyorum.

resmen hayal kırıklığı.

bunlar benim görüşlerim. sizinkiler nelerdir acep ?

Yeni bir iş, yeni bir aş, yeni bir hayat. Sil baştan başlamak gerek bazen modunda. Artık buralarda yokum :) Hepinizi seviyorum, muck.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

daha indirmedim bu akşam indiricem fakat zaten call of duty nin babası ile yolları ayırtı activision + olarak tray tech e yaptırdı oyunu 

kim begendiki onların şimdiye kadar yaptıklarını

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SUPERBICO
    SUPERBICO's avatar
    Erkek

şimdi kuruyorum kurulum ekranı bile bok gibi .S

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaxeL
    MaxeL's avatar
    Erkek

asıl yapımcılar yapsalardı daha güzel olurdu panxer  indirsinde evlerine gidiyim oynayım :G

Break Dance Bboy MaxeL
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asiminnesli
    asiminnesli's avatar
    Erkek
    oynayacak sistemim olsa kesinlike çıktığım gün çekerdim

I am Jack's inflamed sense of rejection
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Espo
    Espo's avatar
    Erkek

asiminnesli bunu yazdı:
    -----------------------------
    oynayacak sistemim olsa kesinlike çıktığım gün çekerdim

bende öyle diyordum. inan ki o kadar beklediğine deymiyor. yarın videosunu çekip upload ederim. birde oyunun pc halini görürsünüz.

Yeni bir iş, yeni bir aş, yeni bir hayat. Sil baştan başlamak gerek bazen modunda. Artık buralarda yokum :) Hepinizi seviyorum, muck.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cool
    Cool's avatar
    Erkek

bende şimdi kuruyordum bir hata verdi...kurulmayacak diye üzülüyordum :D üzülmesem de olur yani :D

ağlatmazsan ağlarsın...!!!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Explosive
    Explosive's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

5 part indirdim tanesi 400mb aq linkleri sildirdiler :S kaldık öyle  kötümü okadar oynanmıyıcak derecede medal of honor daha mı iyi son çıkan oyunu bundan? 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SUPERBICO
    SUPERBICO's avatar
    Erkek

Explosive bunu yazdı:

5 part indirdim tanesi 400mb aq linkleri sildirdiler :S kaldık öyle  kötümü okadar oynanmıyıcak derecede medal of honor daha mı iyi son çıkan oyunu bundan? 

bin basar dayı setubunu bile sildim aq install pencersi yeter kurmamak için siq qibi

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Espo
    Espo's avatar
    Erkek

medal of honor çok daha iyi. en azından zevk alıyorsun. bunda 10 dk oynadım oyundan soğudum resmen. call of duty benim için bitmiştir artık arkadaş.dahada olsa indirmem.

multiplayer ını hiç oynamadım açıkcası. orasını bilmiyorum.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seretide
    seretide's avatar
    Erkek

bi tek ilk bölümü oynadın galiba bende öyle dedim ilk bölümü görünce ama sonra güzelleşiyo biraz daha.Hapisden kaçış felan var baya güzel oralar

Saçma
Toplam Hit: 16524 Toplam Mesaj: 106