folder Tahribat.com Forumları
linefolder TahriDepo
linefolder Cebit Bulusmasi ... Cook Güzeldi // Bütün Resimler Eklendi

Cebit Bulusmasi ... Cook Güzeldi // Bütün Resimler Eklendi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ahmedmurad
    ahmedmurad's avatar
    Erkek
    öncelikle gelen herkese teşekkürler
    ------------
    sabah giitk bi baqtık bi gurup kişi vat anadık bizen gitik slm verdik tanıştık yargıç bize fındık ikram etti(polis girişte kontrol yapıou onada ikram etti) sonra beklemeye başladık iice kalabalıklaştık millet bakıo dio bunlar kim neci fln sonra beqlemekten sıkılınca girdik girdimiz her standa çekirge sürüsü gibiydik kimse yannış almamasın girdimiz yeri kurtuyoduk sonra holy rene ve comp bide under abi geldi under beni öldürcekti zor kurtardılar şaka bi yana compüyü çok merk ediodum gördüm çok sesiz sakin ama ii laf oturtuyo konu iskodan açıldı lafları ii koydu (helal olsun) nese holy rene fln gelince bapırmaya başladık havaya atıp tutduk sonra tiört giyenlerin üstü çılak ftoarı çekildi sonra giridk fuara x-ray de hepimiz gçerken öttü aadmalr dio siz geçin diolar bizden sonrakileri arıyolar bizim son elamn gçerken sen sonsun dimi dediler fuarın çoğunda fındık yedik tanju çolağın böreğinden yedik 3 er 5er götürdükk sonra telekomdan defter bide tle kartı aldık hipne avea kaç gündür veriodu içeçek gittimiz gün vermedi zervalone la biz hergün otlanıoduk nese sonra gittik turkcele beleş su bulduk 2 damacanı tbt ve yerler içti temizlikçiler dio siz nesiniz böle sonra işte jennifer lopezin karton resmiyle resim çektirdik kırılıodu görevli bağırıo sesi duyulmuo zavallı nese ordan çıktık yargıçın göz resmi arşivi varmı gördüğü her güzel gözlünün resmini çekti şeker dağıtılan tüm stnalardan aldık hatta biri kaseyle aldı kasee bizim oldu abzalığın dorukları sonra dedik fuarın aq gidek ve toplantı yaptık adminler ize konuşma yaptı bol küfürlü gçeti syan söven ganiydi millet sigara içti daha dorusu her yerde içti yasak bizi etkilemez sonra tek sıra halinde çıkık çıkışta tezahuratardan sonra turkceliin şişme adamının (yannış anlamayın) önünde herkes orta parmaklı resim çektirdik sonra kenarda zabıta vardı adam dio siz nesiniz isme bak kokainmen nese sonra dağıldık ama ben çok dua ettim kansız bitti gün holy abi dio bu kadar fırllamayla napcaz he bide toplantıdan sonra ymekli kokteyl vardı menü haşhaşlı poğaça 3 tne 9 kat gofret 2 dene bisküvi nese en azından atıştırdık bu arada ben bastıım sahte kartları reneye ve holy österdim dio alt yapı ii dio ve en manyaq olay renenin saydığı tekerleme ne uzundu ama çok güzeldi forma yazarsa çok sevinirm manyaq bişiydi
    gelen herkese ir2 ye holy ye reneye kokainmana compüye(kendisin çok merak ediyoduk zerv le) ve adını unuttum tüm müridlere helal olsun yurt dılundan gelen bile vardı hatta çift gpsle kaybolanlar bile ama saolsun rene hoca kafa adam ii muhabbet ettik
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    http://img390.imageshack.us/img390/9161/img1128iw5.jpg

bune bea doğuhana bak püh sana tam tikky herif ya yanınızda dolaştırmayın şunu.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zervalone
    zervalone's avatar
    Erkek
    hatırladığım akdarı ile tekerlemeyi rene diğil mc yargıç saydı valla kim saydı ise o amlı daşaklı tekerlemeyi yazsın şuraya
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    morportakal
    morportakal's avatar
    Erkek
    :DD

bassinyourface
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Quetzalcoatl
    Quetzalcoatl's avatar
    Erkek
    ya olm mc yargic telekomdaki adama saydırdıya orası hala aklımda :D
    dio japonyadan bizim ewe hat çeksem daha ucuza geliyo falan :D
    sonra dio ben bu adsl in a.q falan zuahhaha :D
    bizde arkada kopuyoduk :D:D
    adamda bişey diyemiyo sadece gülüyo a.q :D:D adam güldükçe mc saydırıyo :D:D

Özgürlüğü anladıkça ona daha az sahip olursun.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ir2
    ir2's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    http://ir2.org/iskonerdeydi.jpg ;D
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Noyan
    Noyan's avatar
    Erkek
    ya arkadaşlar bu anasını avradını soyunu sopunu xaw4qbsdb

bilmemne ettiğimin hemenpaylaşı dosyayı aldı aldı adlı yükleme bitti sonrada nemi yaptı piç kurusu dosya yükleme hatası verdi.
    hay a.q. abi delircem ya saat gece yarısı oldu kusra bakmayın ben anca yarın akşama atabilirim dosyayı. ya bi sövüyorum töbe töbe.
    gece gece fitil oldum.
    deadbodies senin ve birçoğunu güzel şekilde resmettim kardeş.

kusra bakmayın bu iş yattı bu akşam isterseniz ftpye bana erişim versinler atayım oraya pmye özel mesaj yollarlarsa iyi olur yada rapide atarım artık. işe bak yaa. türk sitesine yollayalım dedik. fos çıktı. ondan sonra diyorlar türkler kazansın türklere yollayın bilmem ne a.q. yollarım yarın rapide. kusra bakmayın millet görüyorsunuz elimde olmayan nedenler. yoksa o iş cumartesi akşamı bitmişti çoktan.

Akıllı insan her düşündüğünü söylemez ama her söylediğini düşünür.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ahmedmurad
    ahmedmurad's avatar
    Erkek
    helal olsun ii resim bide müridler sağ salim evlerine ulaşmışmı başlarına bişi gelmesin allah korusun
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kokainman
    kokainman's avatar
    Erkek
    Cebitin tüm fotoları için bu siteye bakabilirsiniz.
    tek tek upload ettim değerimi bilin olm

http://www.nolur.com/

... sorcerer & musket ...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zervalone
    zervalone's avatar
    Erkek
    pezevenge bak
    reneden nameler:D
    sen ata binerken biz jokey sikiyoduk
Toplam Hit: 81172 Toplam Mesaj: 322