folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Çerçeve Bal Gönderimi İçin Yöntem Bulundu. (+Toptan Satış Açıldı) / +WP Grubu

Çerçeve Bal Gönderimi İçin Yöntem Bulundu. (+Toptan Satış Açıldı) / +WP Grubu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek
    OdiN bunu yazdı

Hocam çiçek balı için 100 lira bana nedense fazla geldi bizim buralarda taş çatlasın 50 diyorlar kilosuna. Dayım arı bakıyor eşe dosta 35 dışarıya 40 a satıyor. Konum neresi acaba sizin?

Erzurum / Aşkale

Burada 150ye çerçeve 130a süzme satılıyor en az hocam. O da adam açıkça diyor şekerli diye.

Senin bahsettiğin konum neresi hocam? Bir de balları üniversite hiç numune alarak laboratuvara götürdü mü? 

Hayat savaştır, ölümden korkan YAŞAMASIN. https://www.tahribat.com/forum/cekilis-2020-bal-satisi-basladi---siparisler-ali-247037
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

hemşerim başlığı görünce yazam dedim yöntem buundu yazmışsın sen yöntem arıyonda niye ses etmiyon

kalın vakutlu  torbalardan vakutmlayarak koy bide uygun koli akıtmada yapmaz rahat olur sen ne buldun bilmiyorum

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

hemşerim başlığı görünce yazam dedim yöntem buundu yazmışsın sen yöntem arıyonda niye ses etmiyon

kalın vakutlu  torbalardan vakutmlayarak koy bide uygun koli akıtmada yapmaz rahat olur sen ne buldun bilmiyorum

Nerden bileyim dadaş çare sende diye :)

Kendim yapıyorum hocam. Wp grubuna gelebilirsen güzel olur. 

adamhakli tarafından 04/Eyl/20 13:27 tarihinde düzenlenmiştir

Hayat savaştır, ölümden korkan YAŞAMASIN. https://www.tahribat.com/forum/cekilis-2020-bal-satisi-basladi---siparisler-ali-247037
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OdiN
    OdiN's avatar
    Erkek
    adamhakli bunu yazdı
    OdiN bunu yazdı

Hocam çiçek balı için 100 lira bana nedense fazla geldi bizim buralarda taş çatlasın 50 diyorlar kilosuna. Dayım arı bakıyor eşe dosta 35 dışarıya 40 a satıyor. Konum neresi acaba sizin?

Erzurum / Aşkale

Burada 150ye çerçeve 130a süzme satılıyor en az hocam. O da adam açıkça diyor şekerli diye.

Senin bahsettiğin konum neresi hocam? Bir de balları üniversite hiç numune alarak laboratuvara götürdü mü? 

Trakya hocam Kırklareli. Süzmeyi satıyor bizimkiler 35-40 Tl'ye. Üstelik 0 şeker bizimkiler ama ayçiçeği ağırlıklı buraları. Dereköy tarafında süzme çam balını 100 Tl'ye satıyorlar. Çok fark ediyormuş yahu şaşırdım bayağı.

Bir de dayım özellikle kasnak koyuyor kendileri petek yapsın diye. Normalde araya bir plaka gibi birşey koyuluyor onun üzerine örüyor arılar. Kasnak koyunca yuvarlak olduğu için kendileri dolduruyor içini tel falan germeye gerek kalmıyor çerçeveye.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek
    adamhakli bunu yazdı

@AdReNaLiNe - Rica ederim hocam, afiyet olsun. Sağlıkla yiyin.

@Cesnist - Yorumun için teşekkür ederim hocam. Afiyet olsun, sağlıkla yiyin. 

Ben annemlere almıştım, gerek yok falan dediler sabah arıyorlar 1 kg daha al sen diye :D

طדṮ
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek
    Cesnist bunu yazdı
    adamhakli bunu yazdı

@AdReNaLiNe - Rica ederim hocam, afiyet olsun. Sağlıkla yiyin.

@Cesnist - Yorumun için teşekkür ederim hocam. Afiyet olsun, sağlıkla yiyin. 

Ben annemlere almıştım, gerek yok falan dediler sabah arıyorlar 1 kg daha al sen diye :D

:)) süzme çıkarsa ilk partidesin hocam zor görünüyor, ama istersen şu an süper çerçeveler geldi yumuşacık ve süper dolu. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Son yıllarda tattığım en güzel ball diyebilirim herşey güzeldi güz içinde bal olursa alırım yine.bir de arkadaş bu işi hile hurdasız yürütmeye çabalıyor güzel bir olay.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek
    weskeyy bunu yazdı

Son yıllarda tattığım en güzel ball diyebilirim herşey güzeldi güz içinde bal olursa alırım yine.bir de arkadaş bu işi hile hurdasız yürütmeye çabalıyor güzel bir olay.

Endüstriyel düşünmeyeceğiz hiç bir zaman. O yüzden şu an bu çizgi bizi de sizleri de mutlu ediyor. Boş durmayı sevemiyoruz, huyumuz değil. Girdik bir işe, helali ile daha da iyi şekilde yapmayı nasip etsin bize rabbim. :) 

Afiyet olsun hocam. Yorumun için de ayrıca çok teşekkür ederim. :) 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PEAK
    PEAK's avatar
    Erkek

Bu senenin balı bir öncekine göre çok daha iyidi yağ gibi akıyor harbiden.

daha iyisini yediğimi sanmıyorum

teşekkürler hocam arılara iyi lvl atlatmışsın

Sigara külü ile sirke karıştırılırsa ne olur ?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek
    PEAK bunu yazdı

Bu senenin balı bir öncekine göre çok daha iyidi yağ gibi akıyor harbiden.

daha iyisini yediğimi sanmıyorum

teşekkürler hocam arılara iyi lvl atlatmışsın

Afiyet olsun hocam. En iyisiyiz bundan eminiz elhamdülillah. Ama iyice yayılmamız gerekiyor. En ucuza en iyi kaliteyi ulaştıracak ve gerçekte balın ne olduğunu insanımız anlayacak. Olduğu yere, ömrümüzün yettiği yere kadar diyoruz. Fazlasında gözümüz yok. Ciddi kar amaçları gütmüyor, olaya endüstriyel bakmıyoruz. Bakmayacağız da inşallah. Sizler yanımızda olduduğunuz sürece daha da ilerleyeceğiz.

Yağ gibi olarak demek istediğini de anladım :) Çok bekleyen var aramızda tereyağı için farkındayım, bir çok mesaj geldi bu konuda özel olarak lakin o iş için erken biz yapamayız, hayvanımız yok. Ama yıllık olarak aldığımız ve tükettiğimiz tereyağını yapan köyden bir abla ile anlaşabilirsem has tereyağını da en kısa zamanda sizlerle buluşturacağım :) 

Toplam Hit: 33979 Toplam Mesaj: 133
bal süzme aşkale kargo erzurum arı