folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Çerçeve Bal Gönderimi İçin Yöntem Bulundu. (+Toptan Satış Açıldı) / +WP Grubu

Çerçeve Bal Gönderimi İçin Yöntem Bulundu. (+Toptan Satış Açıldı) / +WP Grubu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

Çiçek balı mı? Yoğunluğu nasıl?

goo.gl/qBNZmW
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı

Çiçek balı mı? Yoğunluğu nasıl?

Çiçek balı, yoğunluğu rahatsız edecek kadar fazla değil ama endüstriyel paketlerdeki gibi de hafif değil. 

adamhakli tarafından 31/Tem/20 02:30 tarihinde düzenlenmiştir

Hayat savaştır, ölümden korkan YAŞAMASIN. https://www.tahribat.com/forum/cekilis-2020-bal-satisi-basladi---siparisler-ali-247037
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaMuhalefet
    AnaMuhalefet's avatar
    Erkek

Ben de 2 kg falan düşünüyorum.

Hayırlı Satışlar.

Bir işi: " BİLMEYEN " ELEŞTİRİR, " AZ BİLEN " AKIL VERİR, " YAPAMAYAN " ÇAMUR ATAR, " BİLEN " YAPAR.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek
    Kreyzi bunu yazdı
    MaviGozluDev bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

Birşey soracağım petek isteyenler neden petek istiyor?

Balı peteği ile mi yemek istiyorsunuz yada yiyorsunuz çünkü bir kere o hatayı yaptım petekli bal aldım çok güzel gözüklüğü için ama yiyemedim ki o petek acı birşey balın tüm tadını götürüyor.

Yoksa balı petekten kendiniz mi süzmek istiyorsunuz? Bu seferde satıcıya güvenmiyorsunuz gibi oluyor.

Açıklama yaparsa biri sevinirim.

Şahsen direk petekle yemeyi seviyorum, ufaklık sevmiyor. 
    bal alırken sürekli 1 kilo süzme alıyorum ufaklığa, kendime de petek alıyorum :)

Petegin tadi baska simdikiler hep suzme saniyor bali abi :D

Olabilir belki de akıllarda hep süzme kalmıştır. Balla ilgili saçma şekilde sınırım yok, 3-4 kilo almak istemememin tek sebebi o 3-4 kiloyu hemen yemememiş olmak. Bittikçe alıyorum o yüzden :)
    Petek balı yarım kiloluk paketlere bölüyorum, ordan da keserek alıyorum dibindeki süzülmüşle beraber öyle sofraya koyuyorum. kahvaltıda bal yersem yarısı gidiyor direk 250 gr :) 
    Petek konusu çözülse de petek de alsam direk. Ya da Ankara'dan 30 kilo alsak da petek alsak denesek :) Ben gider alırım AŞTİ'den vs :)

.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    MaviGozluDev bunu yazdı
    Kreyzi bunu yazdı
    MaviGozluDev bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

Birşey soracağım petek isteyenler neden petek istiyor?

balı, Petek'le mi yemek istiyorsunuz yada yiyorsunuz

çünkü bir kere o hatayı yaptım petekli bal aldım çok güzel gözüklüğü için, ama yiyemedim ki. o petek Acı birşey, balın tüm tadını götürüyor.

Yoksa balı petekten kendiniz mi süzmek istiyorsunuz? Bu seferde satıcıya güvenmiyorsunuz gibi oluyor.

Açıklama yaparsa biri sevinirim.

Şahsen direk petekle yemeyi seviyorum

..

Petegin tadi baska simdikiler hep suzme saniyor bali abi :D

Olabilir belki de akıllarda hep süzme kalmıştır. Balla ilgili saçma şekilde sınırım yok, 3-4 kilo almak istemememin tek sebebi o 3-4 kiloyu hemen yemememiş olmak. Bittikçe alıyorum o yüzden :)
    Petek balı yarım kiloluk paketlere bölüyorum, ordan da keserek alıyorum dibindeki süzülmüşle beraber öyle sofraya koyuyorum. kahvaltıda bal yersem yarısı gidiyor direk 250 gr :) 
    Petek konusu çözülse de petek de alsam direk. Ya da Ankara'dan 30 kilo alsak da petek alsak denesek :) Ben gider alırım AŞTİ'den vs :)

peteğin Doğal yada Sunî olduğunu anlayabiliyor musun?

~@~

Peteğin sahtesi, (heralde Marketten aldım.)biraz Sakız gibi oluyor. ,Ağızda birikiyor, hafif de sert. ve çiğnedikçe küçülmüyor gibi. (bal'ı  altın sarısı, petek'i de mum gibi birşeydi). petek'de tat vb birşey yoktu.

peteğin gerçeği,(heralde diyeceğim, KırıkKale'den geldiğini söylemişti) biraz gevrek,kırılgan oluyor. Yan duvarlar daha da kırılgan. ama tam orta kısım dâhâ sert. ancak çiğnedikçe küçülüyor, eriyip kaybolmuyor. Tadında da herhangi bir Acı'lık yoktu. (Peteğin kendisi hafif kara'ydı, daha doğrusu lekeler vardı, bal'ı da açık kahverengi gibi birşeydi.)

Her ikisi de Çiçek balı. marketteki nerenin çiçek bal'ı olduğunu hatırlamıyorum. 

RitmFarbRacourci tarafından 31/Tem/20 05:25 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PEAK
    PEAK's avatar
    Erkek
    adamhakli bunu yazdı
    PEAK bunu yazdı
    adamhakli bunu yazdı

Ben daha once burdan bir muridden aldimda kimdi hatırlamıyorum memnun kaldim belkide sensindir 

petek almistim 

petek aldigim sen degilsen diger 1 kg aldığım da olabilirsin ondan da memnun kaldim 

sonucta memnunum yani balci muridlerden :)

08 95 ? :D

İfşa atayım da okusun herkes :))

@PEAK

ahaha aynen hocam :D 
    kusura kalma nankörlük edip yazmadık hiç huyum degildir ama :D  isimleri unuttugumdan oluyor arada 
    bu arkadaştan  bal alın müridler..;
    arıları sünnetli, kraliceleri bakire kovanları adeta ibadethane gibi. gayet saygı sevgi çercevesinde yürüyor işler
    buı adamdan bal yedikten sonra arılara selam vermeye başladım 

Sigara külü ile sirke karıştırılırsa ne olur ?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek
    AnaMuhalefet bunu yazdı

Ben de 2 kg falan düşünüyorum.

Hayırlı Satışlar.

Yazdım hocam, afiyet olsun. 

Hayat savaştır, ölümden korkan YAŞAMASIN. https://www.tahribat.com/forum/cekilis-2020-bal-satisi-basladi---siparisler-ali-247037
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek
    PEAK bunu yazdı
    adamhakli bunu yazdı
    PEAK bunu yazdı
    adamhakli bunu yazdı

ahaha aynen hocam :D 
    kusura kalma nankörlük edip yazmadık hiç huyum degildir ama :D  isimleri unuttugumdan oluyor arada 
    bu arkadaştan  bal alın müridler..;
    arıları sünnetli, kraliceleri bakire kovanları adeta ibadethane gibi. gayet saygı sevgi çercevesinde yürüyor işler
    buı adamdan bal yedikten sonra arılara selam vermeye başladım 

:D:D bu nasıl bir teşbihtir, gülmekten öldüm. Babama atacağım bunu kesin okumalı :D

Teşekkür ederim, estağfurullah ne nankörlüğü, böyle unutkanlıklar olabilir, nihayetinde üzerinden bir yıl geçti, kaldı ki bu yılın adı 2020.

Ayrıca aleyküm selam :D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hypnot1c
    hypnot1c's avatar
    Erkek

Kalırsa 1 kg da ben istiyorum. Bulunduğum lokasyondan dolayı kargo beni endişelendiriyor. nese yaz benide

Nerde o eski minecraftçılar. Unutulmadın X3uqM4 - Tahribatın yanlışlıkla banlanmış en bahtsız müridi. Böyle bir şans nasıl olabilir ? Banlanmış bir üyenin login olmaya çalıştığındaki IP sini sen kalk 1 gün sonra tahribata girerken nasıl denk geldiyse onun IP siyle gir. Bunu bir admin görsün fark etsin ve AB ban ı al şaka gibi :|
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    korkarabatak
    korkarabatak's avatar
    Erkek

bende mutlaka istiyorm.

tabi lan
Toplam Hit: 33982 Toplam Mesaj: 133
bal süzme aşkale kargo erzurum arı