folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Çerçeve Bal Gönderimi İçin Yöntem Bulundu. (+Toptan Satış Açıldı) / +WP Grubu

Çerçeve Bal Gönderimi İçin Yöntem Bulundu. (+Toptan Satış Açıldı) / +WP Grubu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Ben de takipteyim. 

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek
    LaNCeLoT bunu yazdı
    eyuperol bunu yazdı

Benim gönderim referans olması içindir.

Geçen yıl arkadaş ile alış veriş yaptım petekli bal için. Öncelikle kendisinin ilgisinden (paketleme, kargo takip) memnun kaldım. Baldan da memnun kaldım.

Geçen yıl aldığım bal daha bitmiş değil ama görev yaptığım yerde olsaydım (ki bal da bu zamana bitmiş olurdu sanırsam(:  ) tekrardan alışveriş yapardım.

Ben kargodan dolayı hem gecikme olsun hem de ürün muhafazası olsun bu iki konuda sorun yaşadım.

Yerli ve milli dersem (özelleştiyse bilmiyorum) kargo şirketini anlarsınız. Ürünü 2 günde Erzurumdan Antep e getirdiler de 4 günde Antepten 50km ilerideki ilçeye getiremediler, getirdiklerinde ise dağıtıma geç çıkardılar ( gittim kemdim almak daha fazlam beklememek için de önünde dah gibi yığılı kargoların arkasında kaldığı için vermediler mecbur bir gün daha beklemiştim). Taşımada da üstte belirttiğim gibi dikkat edilmemiş bal petekten akmıştı.

Yani ben ürün ve satıcı ilgi alakasından memnun kaldım ama kargo şirketi ve transfer sürecinden memnun kalmadım.

Ha bu arada genel müdürlüğüne şikayet ettim de sanırım beni iplemediler. Çünkü arayıp soran olmadı şikayetin değerlendirmesi için.

PTT kargo orospu cocuklarını diyorsun galiba kardeşim?

Bu kadar çekinmek neden dümdük söyle işte , sokayım suç takibi mi yapacaklar şikayetçi oldugun bir konuda . Hiç suçlu/suç kalmadı sanki koydugum yeryüzünde mehe

@eyuperol - Çok teşekkür ediyorum değerli yorumların için hocam. :)

@LaNCeLoT - PTT kargo ve özellikle o meşhur dağıtım merkezlerini tamamen tasfiye etmek gerek. Çok online alışveriş yapan birisi değilim ama İstanbul'dan 1,5 günde Erzurum'a gelen kargo maalesef eve 15 günden önce ulaşamıyor. Gidip almak istesek vermiyorlar. Kurum adresi verince süre kısalıyor 1.5gün+bir hafta oluyor. Hizmet sıfır. Hayır ücretleride çok düşük olsa gam yemeyeceğim.

Hayat savaştır, ölümden korkan YAŞAMASIN. https://www.tahribat.com/forum/cekilis-2020-bal-satisi-basladi---siparisler-ali-247037
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qckmrdrr
    qckmrdrr's avatar
    Erkek

Hocam 1 Kg'de bana yaz sana zahmet. İyi Satışlar

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek

@PEAK - Tamam hocam not aldım. Haber edeceğim.

@rakkoc - Tamam hocam, istersen özelden tam miktar bildirebilirsin ayrıntılı not tutarım. Ayrıca petek konusunda bir gelişme olursa da haber ederim. (Ama ümit yok gibi.)

@Atakan - Tamam hocam notumu aldım. Ö.m. ile bilgilendireceğim.

@weskeyy - Petek için mi hocam?

@qckmrdrr - Estağfurullah ne zahmeti. Tamam yazdım hocam. Afiyet olsun. 

Hayat savaştır, ölümden korkan YAŞAMASIN. https://www.tahribat.com/forum/cekilis-2020-bal-satisi-basladi---siparisler-ali-247037
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Iruretta
    Iruretta's avatar
    Erkek

2 kg da ben istiyorum.

http://yanduvar.blogspot.com/
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek
    Iruretta bunu yazdı

2 kg da ben istiyorum.

Notumu aldım hocam, vakti gelince ö.m. ile haber edeceğim. Afiyet olsun. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    MaviGozluDev bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

Birşey soracağım petek isteyenler neden petek istiyor?

Balı peteği ile mi yemek istiyorsunuz yada yiyorsunuz çünkü bir kere o hatayı yaptım petekli bal aldım çok güzel gözüklüğü için ama yiyemedim ki o petek acı birşey balın tüm tadını götürüyor.

Yoksa balı petekten kendiniz mi süzmek istiyorsunuz? Bu seferde satıcıya güvenmiyorsunuz gibi oluyor.

Açıklama yaparsa biri sevinirim.

Şahsen direk petekle yemeyi seviyorum, ufaklık sevmiyor. 
    bal alırken sürekli 1 kilo süzme alıyorum ufaklığa, kendime de petek alıyorum :)

Petegin tadi baska simdikiler hep suzme saniyor bali abi :D

@adamhakli

Ben 2 kiloya cikarmayi dusunuyorum ya evdekiler sever kalsin yesinler diye notu editlesene abi sana zahmet hazir murid satiyor disariya pek guvenmiyorum. 

Onceki alanlarda yemin mi etti gelip 2 kelam etselerdi meraklandim.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek

@Kreyzi - Hocam bir kişiden yorum geldi. Geçmiş sayfalardan bulabilirsin. Öteki türlü diğer arkadaşları bilemiyorum neden değerlendirme de bulunmadılar. Gerçi çoğu uzakta olduğu için ailesine göndertmişlerdi kargolarını. Kendi deneyimleri olanlar azdı, ondan da olabilir yorum gelmeme sebebi.

Tamam hocam 2 kg olarak güncelledim. :) 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PEAK
    PEAK's avatar
    Erkek
    adamhakli bunu yazdı

@Kreyzi - Hocam bir kişiden yorum geldi. Geçmiş sayfalardan bulabilirsin. Öteki türlü diğer arkadaşları bilemiyorum neden değerlendirme de bulunmadılar. Gerçi çoğu uzakta olduğu için ailesine göndertmişlerdi kargolarını. Kendi deneyimleri olanlar azdı, ondan da olabilir yorum gelmeme sebebi.

Tamam hocam 2 kg olarak güncelledim. :) 

Ben daha once burdan bir muridden aldimda kimdi hatırlamıyorum memnun kaldim belkide sensindir 

petek almistim 

petek aldigim sen degilsen diger 1 kg aldığım da olabilirsin ondan da memnun kaldim 

sonucta memnunum yani balci muridlerden :)

Sigara külü ile sirke karıştırılırsa ne olur ?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

Hayırlı satışlar kardeş, merak ettim kaç kovanıniz var? 

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
Toplam Hit: 33817 Toplam Mesaj: 133
bal süzme aşkale kargo erzurum arı