folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Çerçeve Bal Gönderimi İçin Yöntem Bulundu. (+Toptan Satış Açıldı) / +WP Grubu

Çerçeve Bal Gönderimi İçin Yöntem Bulundu. (+Toptan Satış Açıldı) / +WP Grubu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Durqrimast
    Durqrimast's avatar
    Erkek

Hocam yaz beni. Zamanı gelince iban ver parayı göndereyim. Önceki alan arkadaşlardan da yorumları çok merak ediyorum. 

Nerede o eski günler...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek
    66albay bunu yazdı

2 kg da ben alayım. satış zamanı haberdar edersen sevinirim.

Tamam yazdım, tabi hocam haber edeceğim. Afiyet olsun. 

Hayat savaştır, ölümden korkan YAŞAMASIN. https://www.tahribat.com/forum/cekilis-2020-bal-satisi-basladi---siparisler-ali-247037
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek
    Durqrimast bunu yazdı

Hocam yaz beni. Zamanı gelince iban ver parayı göndereyim. Önceki alan arkadaşlardan da yorumları çok merak ediyorum. 

Mutlaka haber edeceğim. Kaç kilo hocam? 

Hayat savaştır, ölümden korkan YAŞAMASIN. https://www.tahribat.com/forum/cekilis-2020-bal-satisi-basladi---siparisler-ali-247037
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eyuperol
    eyuperol's avatar
    Erkek

Benim gönderim referans olması içindir.

Geçen yıl arkadaş ile alış veriş yaptım petekli bal için. Öncelikle kendisinin ilgisinden (paketleme, kargo takip) memnun kaldım. Baldan da memnun kaldım.

Geçen yıl aldığım bal daha bitmiş değil ama görev yaptığım yerde olsaydım (ki bal da bu zamana bitmiş olurdu sanırsam(:  ) tekrardan alışveriş yapardım.

Ben kargodan dolayı hem gecikme olsun hem de ürün muhafazası olsun bu iki konuda sorun yaşadım.

Yerli ve milli dersem (özelleştiyse bilmiyorum) kargo şirketini anlarsınız. Ürünü 2 günde Erzurumdan Antep e getirdiler de 4 günde Antepten 50km ilerideki ilçeye getiremediler, getirdiklerinde ise dağıtıma geç çıkardılar ( gittim kemdim almak daha fazlam beklememek için de önünde dah gibi yığılı kargoların arkasında kaldığı için vermediler mecbur bir gün daha beklemiştim). Taşımada da üstte belirttiğim gibi dikkat edilmemiş bal petekten akmıştı.

Yani ben ürün ve satıcı ilgi alakasından memnun kaldım ama kargo şirketi ve transfer sürecinden memnun kalmadım.

Ha bu arada genel müdürlüğüne şikayet ettim de sanırım beni iplemediler. Çünkü arayıp soran olmadı şikayetin değerlendirmesi için.

İnsanları ( küçük-büyük, yaşlı-genç, tanıdık-tanımadık, eşdost-sevgili vs vs ) sevin, saygınızı gösterin ama kesinlikle insanlara acımayın. Çünkü acıdığınız anda acınacak duruma düşüyorsunuz
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek
    eyuperol bunu yazdı

Benim gönderim referans olması içindir.

Geçen yıl arkadaş ile alış veriş yaptım petekli bal için. Öncelikle kendisinin ilgisinden (paketleme, kargo takip) memnun kaldım. Baldan da memnun kaldım.

Geçen yıl aldığım bal daha bitmiş değil ama görev yaptığım yerde olsaydım (ki bal da bu zamana bitmiş olurdu sanırsam(:  ) tekrardan alışveriş yapardım.

Ben kargodan dolayı hem gecikme olsun hem de ürün muhafazası olsun bu iki konuda sorun yaşadım.

Yerli ve milli dersem (özelleştiyse bilmiyorum) kargo şirketini anlarsınız. Ürünü 2 günde Erzurumdan Antep e getirdiler de 4 günde Antepten 50km ilerideki ilçeye getiremediler, getirdiklerinde ise dağıtıma geç çıkardılar ( gittim kemdim almak daha fazlam beklememek için de önünde dah gibi yığılı kargoların arkasında kaldığı için vermediler mecbur bir gün daha beklemiştim). Taşımada da üstte belirttiğim gibi dikkat edilmemiş bal petekten akmıştı.

Yani ben ürün ve satıcı ilgi alakasından memnun kaldım ama kargo şirketi ve transfer sürecinden memnun kalmadım.

Ha bu arada genel müdürlüğüne şikayet ettim de sanırım beni iplemediler. Çünkü arayıp soran olmadı şikayetin değerlendirmesi için.

PTT kargo orospu cocuklarını diyorsun galiba kardeşim?

Bu kadar çekinmek neden dümdük söyle işte , sokayım suç takibi mi yapacaklar şikayetçi oldugun bir konuda . Hiç suçlu/suç kalmadı sanki koydugum yeryüzünde mehe

LaNCeLoT tarafından 29/Tem/20 02:39 tarihinde düzenlenmiştir

Kurtlar tasma takmaz....
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PEAK
    PEAK's avatar
    Erkek
    UCANTENEKE bunu yazdı
    MaviGozluDev bunu yazdı

beni de yaz hocam 1 kilo

ek : Getirebilecek vs olursa ya da bir yolu bulunursa petek de almak isterim.

Bende isterem bu modelden 

Bende Aynı tarife

PEAK tarafından 29/Tem/20 03:22 tarihinde düzenlenmiştir

Sigara külü ile sirke karıştırılırsa ne olur ?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo

3-4 kilo alirim. Petek isterim aslında ama kargo dert diyorsun uğraştırmıyım.

Konuyu takip etmeyeceğım. PM atarsan iban bilgilerini konusuruz.

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Birşey soracağım petek isteyenler neden petek istiyor?

Balı peteği ile mi yemek istiyorsunuz yada yiyorsunuz çünkü bir kere o hatayı yaptım petekli bal aldım çok güzel gözüklüğü için ama yiyemedim ki o petek acı birşey balın tüm tadını götürüyor.

Yoksa balı petekten kendiniz mi süzmek istiyorsunuz? Bu seferde satıcıya güvenmiyorsunuz gibi oluyor.

Açıklama yaparsa biri sevinirim.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Atakan
    Atakan's avatar
    Erkek

1 KG da bana yaz hocam

Çılgın şeyh Müritleri coşturuyor...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

Birşey soracağım petek isteyenler neden petek istiyor?

Balı peteği ile mi yemek istiyorsunuz yada yiyorsunuz çünkü bir kere o hatayı yaptım petekli bal aldım çok güzel gözüklüğü için ama yiyemedim ki o petek acı birşey balın tüm tadını götürüyor.

Yoksa balı petekten kendiniz mi süzmek istiyorsunuz? Bu seferde satıcıya güvenmiyorsunuz gibi oluyor.

Açıklama yaparsa biri sevinirim.

Şahsen direk petekle yemeyi seviyorum, ufaklık sevmiyor. 
    bal alırken sürekli 1 kilo süzme alıyorum ufaklığa, kendime de petek alıyorum :)

.
Toplam Hit: 33957 Toplam Mesaj: 133
bal süzme aşkale kargo erzurum arı