folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Cezaevine Konulan Askerlerin İfadeleri

Cezaevine Konulan Askerlerin İfadeleri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elevator
    elevator's avatar
    Erkek
    mayrip bunu yazdı:
    -----------------------------
    erkan07 bunu yazdı:

a.q ben böyle işin tekrar tekrar yaşatıyorlar .

ifadelere bakılırsa bu adamlar görevlerini yapmışlar.

hepsinin ifadeside ayrı ayrı alınmış.

T.C ye düşen bu askerleri bizi küçük düşürdüler tezi yerine bu askerlere sahip çıkmaktır.

birde hep 8 asker diyoruz ama ifadelerde bile 6 askerin söyledikleri var neden bu çelişki?

ve emre itaatsizlik olan nedir? emir nedir neye göre verilmiş bu emir bunu anatan yok.

basın açıklaması mı olacaktı ?. TSK anadan doğma bilgilerinden bugüne kadar bilgilerini almıştır merak etmeyesin.. alınlarında koca bir .. leke .. o anda ne olduğunu Allah bilir ama bu işin arkasında amerikanın olduğu kesin !!. 

ya hani keşke sana hakaret etme hakkımı kullanabilsem.

tsk anadan dogma bilgilerinden bugüne kadar bilgilerini almıştır diyorsun.valla çokta sikimde değil derim vatan olmasa konu.

madem bilgi alınmışta nediye böyle adamlar böyle stratejik yerlerde görevlendirilir?bunu cevapla.

o halde yapılması gereken yapılsın bunları oraya gönderen askerilik şubesi görevlilerinede soruşturma açılsın.

bizim karakol komutanı derdi bazıları için..seni buraya gönderen şubenin amınaaaaaaaa koyayım diye.o bile şüphelendiği kişilere pusu yazdırmazdı.

nekadar anlatırsan anlat,anlattıkların karşındakinin anladığı kadardır... VAR OLDUĞUM İÇİN DÜŞÜNÜYORUM ...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek
    gereken açıklama için sabır.yakında tsk da sebebi ni açıklayabilir sebebsiz değildir. bu derece delil olmasaydı tutuklanmazlardı .

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shaban Interactive
    Dj_DooM3
    Dj_DooM3's avatar
    Erkek
    Askerlerin turkiyeye getirildikleri ani izledim, surat ifadeleri cok acayipti.... Bir terslik oldugunu orda hissetmistim. ama birsey cikmaz diye dusundum. ama tutuklandiysalar mutlaka cok onemli bir nedeni vardir... Ve hepsinin silahlarinin da ayni anda (teroristlerle catisma esnasinda) tutukluk yapmasi binde bir. Bence senaryo hepsi, ve senaryolarini iyi ezberlemisler, yalniz bu senaryolari biz yemeyiz...

Shaban Interactive Pro.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BYCEZA
    BYCEZA's avatar
    Erkek
    işbirlik AraLArında Köstebek olabilir.. neden Diye Soracak olursanız havan nisancıları ve mg-3 nişancısı Esir Alınan Lar 5 bunlardan olusuyor..  her acıdan düşünülüyordur tabi o konuLar  askeri mahkeme herseyden iyi bilir..

Hani Diyorduk ya Reis Alayına İsyan İsyan..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    babbaaCanN
    babbaaCanN's avatar
    Erkek
    Bencede bunlar ezberletilmiş kelimeleri okuyorlar tamam kimisinin mermisi bitmiş kimisinin tutukluk yapmıs ya bunlar palavra balık baştan kokar derler... ben kendi şahsıma bi karakol gördüm baskın yemiş ama nasıl bir olay gecenin bi vakti karakol komtanı askeri silah temizliğine cıkarmış o esnada olan olmus sadece karakol komtanı ve postası kurtulmuş tabi dier canlarımız hepsi şehit olmuşlar... Ha bu komutanı soracak olursanız tümen komutanı delikanlı adammıs kafasına sıkmıs bu şerefsizin megerse bu it şerefsizlerle anlasmış o olay için bu olay nerde olmus der iseniz 23.jandarma sınır tümenine baglı silopi yakınlarında bir karakol adını hatırlayamadım kusura bakmayın 81.1 yapmıştım .... yani diecegim baslarında öle uzman olursa gerisini siz düşünün... birde benim bildiğim dagda insan tuvalete giderken bile tam doldurus mermi agızda giderdi... sıkıyorsa gitmesin ...

Biz Burdayızzz Bizim RahaT Etmediğimiz yerde Hiç Kimse istirahat Edemezzz http://www.youtube.com/user/babbaaTR
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TugrulBaba
    TugrulBaba's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

havancı değilim ama havan dediğin soba borusu gibi bir şey nasıl olurda tutukluk yapar anlamış değilim.

Yalan amına goyum. 

tahribat.com/murid/tugrulbaba
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek
    ahanda askeri mahkeme 8 askerle ilgili yayın yasağı getirdi.

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hoobastank
    hoobastank's avatar
    Erkek
    g3 gerçekden de çok tutukluk yapar dayım anlatırdı her 3 5 atışda sıkışır kalır derdi 1 jarjörü bi kerede atabilmek mucize su veya toz deyse ugraşır dururduk derdi ama bilemiycem yinede ordumuzun teccizatı çok kötü bi an önce m16 larla revize edilmeli bence
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maydonoz07
    maydonoz07's avatar
    Erkek

arkadaşlar bilgilerinizde eksiklik var  güneydoğudaki kullanılan silahlar hk33 lerle değiştirldi  timde sadece 2 kişide g3 bulunur 1 tane bixi vardır gerisi hk33 tür. hk33 nato standardında alman yapımı silahtır yağmur çamur hiç bişey etkilemez şişme yapmaz sabaha kadar durmadan mermi yaksan banamısın demez tek kusuru mermi çapı 5.45 mm olması yani g3 ten 2 mm küçük. nerden biliyosun diye soracaksanız 84/2 tertip şemdinli 3.dağ ve komando taburunda askerlik yaptım ve bu silahı kullandım. yani hepsi aynı anda g3 kullanıyor olamaz diğer husus orası bi güvenlik tepesi şarşör bitme ihtimali çok düşük çünkü timler yanlarında mühimmat sandığı götürür.

2. konu havan hiç bi zaman tutukluk yapmaz sadece ısınır onunda belli bir atış sayısı vardır sonra su dökerek atışa devam edersin

3. konu bi arkadaş demişki askerlerin bi suçu yok rütbeli askerler nerde gösteri yapan gururumuzu okşayanlar nerde diye adı üstünde zaten onlar gösteri takımları rütbeli derkende özel harekatçıları söylemek istedin sanırım onlarda dönemin içişleri bakanı abdülkadir aksunun emriyle başbakan erdoğanın onayıyla güneydoğudaki görevlerinden alınarak lav edildiler bi kısmı c.başkanlığına koruma oldu diğerleride masabaşı göreve alındı bazılarınız bilir yüksekovada meşhur efeler karakolu vardı özel harekatçılardan oluşan timler vardı resmen bu şerefsizlerin analarını düdüklüyorlardı kabahati TSK da aramayın  suçlu halen daha bizi yöneten, amerikan mandacısı ,barzani talabani dostu  kişiler yüzünden bu günleri yaşadık ve yaşamayada devam edicez. Bi şuçlu varsa tek sorumlusu akpdir

asıl konuya dönersek bu şerefsizler bence vatana ihanetten kurşuna dizilerek idam edilmeli. Çünkü o dağlarda mermisi bitiği için sırf şerefsizlerin eline düşmemek için kendini kayalardan aşşağıya atan asteğmenlerin son kurşunu kendine sıkan üsteğmenlerin ruhu ve gölgesi dolaşıyor TÜRKÜN kitabında vatan için ölmek öldürmek yazar teslim olmak gibi bir kelime yoktur asla olamaz.

Türk"üz, Türkçüyüz, Atatürkçüyüz, Atsızcıyız, Turancıyız. Basbuğumuz: Atatürk, Yol Göstericimiz: Nihal Atsız, Silahımız: Damarlarımızdaki asil kan, Hedefimiz: Turan! Soyumuz; Saf Türk Soyudur, Dilimiz; arınmıs Türkçe"dir, Töremiz; ne Arap"ın, ne kürdün ne de Batı"nın töresidir, özbeöz Türk"ün töresidir. Türk"ün töre ve kültürünü, yasam tarzı olarak benimseyip yaşar ve yaşatiriz. GökTanrı Türk"ü Korusun..... TÜRK IRKI SAĞ OLSUN....
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bolvadinli
    Bolvadinli's avatar
    Erkek
    Kardeşler, tamam 8 askerin suçu var. Hatta belki vatan haini de olabilirler, peki bunların hepsini (DTP ile alakaları varöış önceden) aynı birliğe alan vede üzerine silah veren askeriyede suç yokmu?
Toplam Hit: 8476 Toplam Mesaj: 61