folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Cezaevine Konulan Askerlerin İfadeleri

Cezaevine Konulan Askerlerin İfadeleri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maydonoz07
    maydonoz07's avatar
    Erkek

bolvadinli arkadaşım bu 8 asker kapatılan dehapın kollarında görev yapmış kişiler. ha dtp bunun devamı orası su götürmez bi gerçek ama onların kayıtlarında hadep dehap gibi isimler gözüküyor asker  atamalarınıda bilgisayar yaptığı için herhangi bi sakınca görmüyor işin garip kısmı askere alınacak kişilerin %60'a yakını polis mıntıkasında olduğundan gerekli arşiv sorgulamasını polis yapıyor orduya kişi hakkında bilgi gidene kadar adamın askerliği bitiyor 

Türk"üz, Türkçüyüz, Atatürkçüyüz, Atsızcıyız, Turancıyız. Basbuğumuz: Atatürk, Yol Göstericimiz: Nihal Atsız, Silahımız: Damarlarımızdaki asil kan, Hedefimiz: Turan! Soyumuz; Saf Türk Soyudur, Dilimiz; arınmıs Türkçe"dir, Töremiz; ne Arap"ın, ne kürdün ne de Batı"nın töresidir, özbeöz Türk"ün töresidir. Türk"ün töre ve kültürünü, yasam tarzı olarak benimseyip yaşar ve yaşatiriz. GökTanrı Türk"ü Korusun..... TÜRK IRKI SAĞ OLSUN....
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WebCrow
    WebCrow's avatar
    Erkek
    ulan boncuklu tabancamı bu nasıl tutukluk yaparmış
    hadi biri yaptı ağ üzerinden hepsimi dondu anasını sattıklarımın
    düpedüz yalan söylemişler
    gece gece kafam bozuldu anasını satayım
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bolvadinli
    Bolvadinli's avatar
    Erkek
    maydonoz07 bunu yazdı:
    -----------------------------

bolvadinli arkadaşım bu 8 asker kapatılan dehapın kollarında görev yapmış kişiler. ha dtp bunun devamı orası su götürmez bi gerçek ama onların kayıtlarında hadep dehap gibi isimler gözüküyor asker  atamalarınıda bilgisayar yaptığı için herhangi bi sakınca görmüyor işin garip kısmı askere alınacak kişilerin %60'a yakını polis mıntıkasında olduğundan gerekli arşiv sorgulamasını polis yapıyor orduya kişi hakkında bilgi gidene kadar adamın askerliği bitiyor 

Kardeşim, haklısın da birincisi hiçmi insiyatif kullanamıyorlar,

bu meret pc haşa Allah mı ki bunun seçtiğini değiştiremiyorsunuz?

Pek ala torpille pc sonucunu değiştirenler var.

Gelelim diğer kısma, tamam pc atadı hangi ibneyi ayıracaksın, peki oaraya gidince eline neden silah verdiler?

Yapmayın kardeşim, geri hizmet diye birşey var, verin bok çukurunu temizlesin iblener.

Tanıdıklarımız var, askeriyede bazı yerlerde bu tarz kişiler 0 "sıfır" saat silah veriyorlarmış.

nöbet bile yok. hep geri hizmet. Yanlış anlaşılmasın, TSK başımızın tacı fakar bu kurumunda kanaatimce hatası var.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maydonoz07
    maydonoz07's avatar
    Erkek
    hoca haklısın tsk nın hata payı var ama bilgisayar atamayı yaptığı zaman kimse müdahale edemiyor ancak önceden bilgiyi girebilirsin onada bayağı bi taşşak lasım ha gittikleri yerde bok püsürük temizletebilirlerde giderken zaten ya şöför olarak gidiyorsun ya bixici ya nişancı yardımcısı ne bileyim havancı gibi görevlerle gidiyorsun demekki dağlıca da bunların yerine koyacak adam bulamamışlar yada bunlar en alt tertipdi kim olduklarını daha öğrenmemişlerdi ihtimal çok

Türk"üz, Türkçüyüz, Atatürkçüyüz, Atsızcıyız, Turancıyız. Basbuğumuz: Atatürk, Yol Göstericimiz: Nihal Atsız, Silahımız: Damarlarımızdaki asil kan, Hedefimiz: Turan! Soyumuz; Saf Türk Soyudur, Dilimiz; arınmıs Türkçe"dir, Töremiz; ne Arap"ın, ne kürdün ne de Batı"nın töresidir, özbeöz Türk"ün töresidir. Türk"ün töre ve kültürünü, yasam tarzı olarak benimseyip yaşar ve yaşatiriz. GökTanrı Türk"ü Korusun..... TÜRK IRKI SAĞ OLSUN....
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TRTC34
    TRTC34's avatar
    Erkek

Aklini kullan dusunduklerin dogrudur.

Zaman bu murudlerin ne kadar hakli oldugunu gosterecek.

Saygilar Kalin Saglicakla..

Chicagoan TRTC34
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cyrpt
    cyrpt's avatar
    Erkek

maydonoz07 bunu yazdı:

3. konu bi arkadaş demişki askerlerin bi suçu yok rütbeli askerler nerde gösteri yapan gururumuzu okşayanlar nerde diye adı üstünde zaten onlar gösteri takımları rütbeli derkende özel harekatçıları söylemek istedin sanırım onlarda dönemin içişleri bakanı abdülkadir aksunun emriyle başbakan erdoğanın onayıyla güneydoğudaki görevlerinden alınarak lav edildiler bi kısmı c.başkanlığına koruma oldu diğerleride masabaşı göreve alındı bazılarınız bilir yüksekovada meşhur efeler karakolu vardı özel harekatçılardan oluşan timler vardı resmen bu şerefsizlerin analarını düdüklüyorlardı kabahati TSK da aramayın suçlu halen daha bizi yöneten, amerikan mandacısı ,barzani talabani dostu kişiler yüzünden bu günleri yaşadık ve yaşamayada devam edicez. Bi şuçlu varsa tek sorumlusu akpdi

Arkadaşım ben bunu yüzbin defa yazdım ama hala sucu tsk da arıyorlar ozel harekatcılar suan trafıkte kendılerıne rusvet vermeye calısanları dovup ceza almakla mesguller... (ozel tımler nerede dıyenlere bılgı olsun) Bır arkadaş sılah namlusunu ensessınd hısseden varmı demıs.  Senın komsunun duvarınada roket atar patladımı... Devamını saymıyorum bile....Pkklı o.ç. larına haddını bıldırcemderken can verenlerı gordunmu. Sana ufak bır hıkaye  80 li yillar hakkari polis lojmalarına düzenli olarak baskın yaparlardı polislere otomatik silahlar dağıtılırdı gerektiğinde kullanılsın diye . Uzun süre baskın olmayınca toplatılırdı. Ne alametse otomatik silahlar toplanır toplanmaz baskın olurdu.... O polisler beylik  tabancalarıyla(en babası 14luydu sonra kırıkkale gelırdı ) el bombalarına roket atarlara keleşlere kafa tutardı kimsede belli mesfeden fazla yaklaşamazdı. Şimdi karşılaştır bakalım baskın verenlerın sılahlarıyla polıs sılahlarını. Gercekten savunmak ısteyen adam nasıl savunur. Adam cebımde el bombası vardı dıyor. Sus olsun dıyemı verdıler o el bombasını..... Bunda bir koku oldugu en basından berı bellıydı. Vatanını seven adam o sekıldemı vedalasır el sıkısır hıcmı tepkı koymaz o.ç. ları tokalastıgın eller senın sılah arkadaslarını kardesım dedıgın ınasnların 12 sını oldurdu hıcmı kanın sızlamadı derler adama. El sıkısmadı dıyemı vuracaklar orada..... Ben dusunduklerımı yazıyorum herkes katılmak zorunda degıldır..... Sımdı rte yı savunup tsk ya laf eden arkadaslara soruyorum teskere cıkalı ne kadar oldu ve teskere nerede? Tsk nın elınde olmadıgı acık.... Rte nın dolabında abd den yenı bır kemık beklıyor......

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bolvadinli
    Bolvadinli's avatar
    Erkek

kardeşim kesinlikle sana katılıyorum.

İlk okuduğumda da çıldırmıştım ve bölelerini bilmemneresinden sacaksın dedim.

Ulan cebimde el bombası olacak patlatırım ulan onlarıda kendimide.

Delikanlı olsun o şerefsiz. Götüm yemedi demiyorda görevimi yaptığıma inanıyorum diyo.

Ulan göt veren, senin neye inandığın bile belli değil, görevini yaptığına inansan ne inanmasanne.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hayber
    hayber's avatar
    Dişi
    tek ricam artık bu kacırılan-8cocuğumuz -8askerimiz falan ğibi terimler kullanılmasın ben askerlikten anlamam ama sunu soyleyım kacırılan 8ınsancık MEHMET sıfatına layık ollamayan serefsizlerden baska bişi degıldır lutfen artık onalara asker demeyınız 8nederdesenızdeyın
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    Bolvadinli bunu yazdı:

kardeşim kesinlikle sana katılıyorum.

İlk okuduğumda da çıldırmıştım ve bölelerini bilmemneresinden sacaksın dedim.

Ulan cebimde el bombası olacak patlatırım ulan onlarıda kendimide.

Delikanlı olsun o şerefsiz. Götüm yemedi demiyorda görevimi yaptığıma inanıyorum diyo.

Ulan göt veren, senin neye inandığın bile belli değil, görevini yaptığına inansan ne inanmasanne.

Şimdi olayı Gözümüzde bir canlandıralım.

orada tabiki bir oldu bitti olmadı, mutlak surette uzunca bir çatışma oldu, şehit düşen askerlerimiz dahi orada mutlaka mücadeleye girişmişlerdir, oranın ortamında bulunan toz, ve terörist sayısının fazla oluşunu hayal edin, havan top atıla atıla ısınmış soğuması için gereken suda yok diyelim, G3 lerin durumu tozlu vede zorlu şartlarda malümümüzdür, şiimdi olay hepsinin aynı anda durmasımıdır acaba, gözümde canlandırıyorumda bu duran G3 ler ve havanlar epeyce bir süre şehit düşenlerinki ile birlikte baya bi konuşmuşlardı, en son silahlar tutukluk edince, olamazmı Teröristler bastırdı ve Bunların hareket etme olanağı bile kalmadı, esir düşme mantığı değişiktir, o anda yanı başında atlayabileceğin bir dağ kenarıda yoktur, yada çalışmayan silahınla kendini vurabilme ihtimalin, o anda hareket ettiğinde anda vurulmak vardır. onların seni vurması vardır senin kendini vurman yoktur.

Kaldıki askerde bir çoğunun askerlik ettiği halde silahların isimlerini mermilerin çaplarını doğru öğrenememiş olma durumlarıda söz konusudur, ifadelerde de bu açıkça görülüyor rakamsal hatalar göze çarpıyor, kullandığı havanın daha kaçlık havan olduğunu mesela karıştırıyor aynı yerde aynı havanı kullanan diğer arkadaşı doğru derken diğeri yanlış diyor, sanırım iafedelerde ezberletme yok bence.

Tiskinti verici Konuşmalar kalıyor geriye, ancak o konuşmaları zor altında demiş olma ihtimalleri çok güçlüdür, çünkü Pkk bunları öyle konuşmaya her türlü ikna edebilir götünü versede ikna edebilir, neticede Koca Türkiye Cumhuriyeti Ordusunu ve Devletini Küçük düşürme çabası vardır, bizimkilerde bilinmez nasıl uydularsa, o acayip cümleleri utanmadan sarfettiler Askerlik Geçmişinde yoktur böyle bir olay Asker Esir düşmüştür işkence etmişlerdir ama asla tek kelime etmediği için öldürülmüştür ancak asla konuşmamıştır düşmanın istediklerini.

Ancak gel gelelim burada Harp olayı söz konusu değildir, Bu seferde psikolog gözüyle olaya bakasım geldi, şimdi siktiri bokan bir örgütle savaş yapan ordu mensupları olayı ciddiye almıyor olabilir, yada ordu alıyor mensupların içinde almayan var. bu sittiri boktan kişiler için neden ben öliyim diye düşünmüş olabilir. Buda benim senaryom saygılar.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cyber_wolf
    cyber_wolf's avatar
    Erkek

siberhaydut

haklısın bencede..!..

HaCKeR
Toplam Hit: 8477 Toplam Mesaj: 61