folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Covid-19 Pozitif Vaka Belirti Ve Tedavileri

Covid-19 Pozitif Vaka Belirti Ve Tedavileri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MATH
    MATH's avatar
    Erkek

Geçmiş olsun benim aynı yerde mesai yaptığım 3 arkadaşım da pozitif çıktı. Ben de büyük ihtimalle pozitifim ama hiçbir semptom yok. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    raul
    raul's avatar
    Erkek
    cybermole bunu yazdı
    raul bunu yazdı

ben lahana yiyecegim. size de aynisini tavsiye ediyorum. 

lahana ne alaka?

lahana covid ve nerdeyse diger solunum yolu rahatsizliklarinda mukemmel sonuc verir. yabanci kaynaklarda bol bol arastirdim. ye lahanayi  guven bana 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek

Bugün sabah enabıza bakayım dedim test sonucu pozitif çıkmış, 10 saattir 184'ü arıyorum bağlanmıyor, telesekreter dinleyip duruyorum.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    raul bunu yazdı
    cybermole bunu yazdı
    raul bunu yazdı

lahana ne alaka?

lahana, covid ve nerdeyse diger solunum yolu rahatsizliklarinda mukemmel sonuc verir. yabanci kaynaklarda bol bol arastirdim. ye lahanayi  guven bana 

turşusu da oluyor mu? bu aralar baya yedim. 

de, etki mekanizması nedir? cidden merak ettim. 

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Vergilius
    Vergilius's avatar
    Erkek

Hocalar merhaba, göt tutuşması yaşamaktayım an itibariyle.

06.12.2020 hem koku hem de tat gitti halen yok. 

09.12.2020 nefes darlığı yaşıyor gibiyim ama bende panik atak da vardı geçmişte. Ciddi olarak tat koku harici hiç bir sorun yok. 

Müritlere soruyorum bu meret kaçıncı gün harbiden vuruyor, vursa şimdiye vurur muydu ?

Galiba 3-4 günde ciddi belirti çıkması lazım bu başlıktaki müritlerin yazdıklarından anladığım bu. 

Dostlar götüm götümüm yaşayan atlatan varsa tecrübelerini yazabilir mi..

Nec mora, nec requies
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    engin01288
    engin01288's avatar
    Erkek
    Vergilius bunu yazdı

09.12.2020 nefes darlığı yaşıyor gibiyim ama bende panik atak da vardı geçmişte. Ciddi olarak tat koku harici hiç bir sorun yok. 

Müritlere soruyorum bu meret kaçıncı gün harbiden vuruyor, vursa şimdiye vurur muydu ?

Galiba 3-4 günde ciddi belirti çıkması lazım bu başlıktaki müritlerin yazdıklarından anladığım bu. 

Bizim arkadaşlarda 4-5 günde çıkmıştı. Bir akadaşta tat ve koku gitti ateşde çok hafif yükseldi. Testi pozitif çıktı. Bence test yaptır.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    RitmFarbRacourci bunu yazdı
    raul bunu yazdı
    cybermole bunu yazdı
    raul bunu yazdı

lahana ne alaka?

lahana, covid ve nerdeyse diger solunum yolu rahatsizliklarinda mukemmel sonuc verir. yabanci kaynaklarda bol bol arastirdim. ye lahanayi  guven bana 

turşusu da oluyor mu? bu aralar baya yedim. 

de, etki mekanizması nedir? cidden merak ettim. 

başlık ciğerleriniz için en kötü 7 yiyecek

madde 4 lahana(cabbage) ve diğerleri

https://lunginstitute.com/blog/7-worst-foods-for-copd-and-your-lungs/

...said addicted.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Vergilius
    Vergilius's avatar
    Erkek
    engin01288 bunu yazdı
    Vergilius bunu yazdı

Bizim arkadaşlarda 4-5 günde çıkmıştı. Bir akadaşta tat ve koku gitti ateşde çok hafif yükseldi. Testi pozitif çıktı. Bence test yaptır.

Bu gidişle yaptıracağım gibi hocam. 4. günden sonra hayatlarında belirgin bi değişim oldu değil mi ? 

Nec mora, nec requies
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek
    Vergilius bunu yazdı
    engin01288 bunu yazdı
    Vergilius bunu yazdı

Bu gidişle yaptıracağım gibi hocam. 4. günden sonra hayatlarında belirgin bi değişim oldu değil mi ? 

Koronanın yaptığı tat koku kaybı net oluyor yani bir uzvun kesilmiş gibi koku ya da tadı almıyorum mu acaba gibi değil net olarak almıyorsun daha önce hiç deneyimlemediğin gibi. Yine de sağlama yapmak amaçlı sirke iç tadını kokusunu alamıyorsan pozitifsin. Ben içtiğimde sirkenin asidinin boğazı yakması dışında bir hissiyat almamıştım. Belirgin değişim olayı ise virüsün yayılması ve nereye yayıldığı ile alakalı ama bana kalırsa semptomların artmasını bekleme testi yaptır ilacın gelsin. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PEAK
    PEAK's avatar
    Erkek

benim gibi covidden sonra daha cok acıkan hatta doymayan var mı ya :)

Sigara külü ile sirke karıştırılırsa ne olur ?
Toplam Hit: 10684 Toplam Mesaj: 60
virüs hastalık yol ilaç tedavi salgın korona covid19 belirti yordam