folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Darbecileri Yargılamakta Nerden Çıktı?

Darbecileri Yargılamakta Nerden Çıktı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

anlamıyorsunuz ki bunların hepsi türkiye üzerinde oynanan oyunlar o zaman dinin gücü bu kadar değildi siyaseti TSK yı karıştırdılar için işine

bir arkadaş darbe için gerekli şeyleri yazmış siz burda darbe iyi mi oldu kötümü oldu diyeceğinize o gün yapılacak başka birşey yoktu niye yoktu  ?

çünkü amaç türkiye nin önünü kapatmak gelişmesini engellemek bakın avrupaya amerikaya karışık din karışık toplum herşey var ama sorun çıkmıyor niye ?

çünki onlar ile kimse oynamıyor türkiye de ise sürekli ya pkk ( gap yüzünden pkk çıktı yoksa kürtlerin bi sorunu yoktu ki türkiye de saf soy diye bişi mi var? ben göremiyorum )

başka nedenler yüzünden din kullanıldı sonra dinin şarkısına laiklik getirildi  karşılıklı çatışma dün kardeş olan bu gün ben Allah için bunu yapıyorum diyor

diğeri Ülkeyi bırakmayız Atamıza sahip çıkarız diyor ama bilmiyorki zaten bunları yaptıran dış güçler  bu olaylar hala devam ediyor

ülkücü vardır aranızda ülkücülerin başıda amerika zaten değil diyenler kendini camdan aşa atsın dincilerin başıda amerika pkk nın başıda amerika

herşey düzene giriyor gibi iken kıbrıs girdi AB kapısı kapandı..... 

anlamıyorsunuz bugun hala o olaylar konuşuluyor olabilir ama asıl sebebi biz değil başkalarının bunu istemesi

ülkemizin her karış toprağı çok değerli

hiç çıkartmadığımız (çıkaramadığımız) madenlerimiz, petrol , altın , tarıma elverişli  verimli topraklar,,, 

ama siz bunların bizde oldunu bunları kullanmamızı istemedikleri için bizi düşürdüklerini unutuyorsunuz..

Türk toplumunun en değer verdiği günvendiği şey CUMHURIYETİ DEĞİL TSK DIR ama şimdi napılıyor TSK nın değeri düşürülmeye çalışılıyor

saçma sapan şeyler konuşacağınıza olurmuydu olmazmıydı daha iyi ne yapılabilirdi ? HİÇBİRŞEY YAPILAMAZDI İYİ BİRŞEY YAPILSAYDI
    KARŞILIĞINDA GENE BAŞKA ŞEYLER ÇIKARDI SİZ MERAK ETMEYİN....

ya adam gibi bilinçlice konuşun yada hiç konuşmayın çünki bunları tartışmanın zamanı değil ,,, ya çok zengin bir ülke olucaz yada ülke bölünücek yok olucaz

karar sizin... böle zıt olmaya devam edin ,,  

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

darbeciler yargılanmamalı ASILMALI

Baykalın dediğine gelince Erdoğanı oyuna getirmeye çalıştı erdoğan yemedi :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acikistihbarat
    acikistihbarat's avatar
    Erkek

Güzel kardeşlerim.Darbe yapmak için gereken şartların darbeciler tarafından yapıldığı kanıtlanmıştır.Sağ sol olayları darbeci güçler tarafından organize edilmiştir.Deniz gezmiş gibi anarşistlere engel olunmamış fitne fesat çıkarmasına müsaade edilmiştir.Yoksa ki Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin 3-5 anarşiste mi gücü yetmiyordu? Hayır efendim bal gibi isteselerdi ne anarşi çıkardı ne terör..

Bana sorarsanız darbe neden yapılıyor diye şöyle deyim.Darbeden sonraki gelecek düzene bakın anlarsınız.Demekki mevcut düzenden memnun olmayan güç odakları var ki değişmesini istiyor.Darbeye takılıp kalmayalım.Darbe yapanlar sadece bir maşadır.İşleri bitince çekilir emekliliklerini yaşarlar.Önemli olan darbeyi kimlerin yaptırdığıdır.Hadi bunu da geçelim darbeyi yaptıranlar hala güçlü durumda olmalı ki eski yoldaşlarını yargılatmıyorlar.Eğer darbeciler yargılanırsa Türkiye'de bir devir kapanacaktır.Bu da darbe devridir.Bir daha kimse darbe yapca cesareti yetkisi ve hakkı bulamayacaktır.Elbette bu güç odakları bunu da engellemeye çalışacaktır.Şunu da belirteyim.Dedim ki güç odakları mevcut iktidardan düzenden memnun değiller ki darbe yapıyorlar.Demekki darbeci güçler Amerika ya çalışıyor.Çünkü Amerika darbelerin peşinde koşar.Burdan da yine Gladio örgütünün kuyruğuna basıyoruz.Türkiyede Devlet Gladio örgütünün gücünü zayıflatmadıkça sağlam bir demokratik hayata geçemez.Bakın bitirmek demiyorum çünkü Gladioyu bitirebilen bir devlet yok yeryüzünde.Örgütlenme biçimi profesyonel ötesidir.Bana göre bitirmek çok zordur ama imkansız değildir.Gladioyu bitirmeden darbecileri yargılasak neye yarar. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

ats30 bunu yazdı:
    -----------------------------

Güzel kardeşlerim.Darbe yapmak için gereken şartların darbeciler tarafından yapıldığı kanıtlanmıştır.Sağ sol olayları darbeci güçler tarafından organize edilmiştir.Deniz gezmiş gibi anarşistlere engel olunmamış fitne fesat çıkarmasına müsaade edilmiştir.Yoksa ki Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin 3-5 anarşiste mi gücü yetmiyordu? Hayır efendim bal gibi isteselerdi ne anarşi çıkardı ne terör..

Bana sorarsanız darbe neden yapılıyor diye şöyle deyim.Darbeden sonraki gelecek düzene bakın anlarsınız.Demekki mevcut düzenden memnun olmayan güç odakları var ki değişmesini istiyor.Darbeye takılıp kalmayalım.Darbe yapanlar sadece bir maşadır.İşleri bitince çekilir emekliliklerini yaşarlar.Önemli olan darbeyi kimlerin yaptırdığıdır.Hadi bunu da geçelim darbeyi yaptıranlar hala güçlü durumda olmalı ki eski yoldaşlarını yargılatmıyorlar.Eğer darbeciler yargılanırsa Türkiye'de bir devir kapanacaktır.Bu da darbe devridir.Bir daha kimse darbe yapca cesareti yetkisi ve hakkı bulamayacaktır.Elbette bu güç odakları bunu da engellemeye çalışacaktır.Şunu da belirteyim.Dedim ki güç odakları mevcut iktidardan düzenden memnun değiller ki darbe yapıyorlar.Demekki darbeci güçler Amerika ya çalışıyor.Çünkü Amerika darbelerin peşinde koşar.Burdan da yine Gladio örgütünün kuyruğuna basıyoruz.Türkiyede Devlet Gladio örgütünün gücünü zayıflatmadıkça sağlam bir demokratik hayata geçemez.Bakın bitirmek demiyorum çünkü Gladioyu bitirebilen bir devlet yok yeryüzünde.Örgütlenme biçimi profesyonel ötesidir.Bana göre bitirmek çok zordur ama imkansız değildir.Gladioyu bitirmeden darbecileri yargılasak neye yarar. 

Milli Şuurumuz, Geri getirebilinirse, Siyasetimiz Katı Kurallar ile Desteklenirse, İdam Cezası Geri Gelirse, Büyük Oranda Gladyonun Etki alanını Zayıflatmış olacağız. Kullanmak istediği Maşaları Katı kurallara Bağlı Anayasada İşleyen Politikacılar olarak, İdam Korkusuyla İstedikleri Emelleri Yerine getiremeyecek, tabiki yerine getirilmeyen Emellerin Bedeli olarak, Mumcu Suikasti benzeri Olaylarda Türkiyede Cereyan edecek, ama Politikacı En Az Asker Kadar Yürekli değilse Yapmasın o Mesleği. Hep Askermi Ölecek, Her şeyi Her Pisliği Mehmetcikmi Engelleyecek. 

Politikacılarımız ve Derin devlet İşbirliği ile Kendileri Akıllarını kullanacaklar, Gladyo ve içerdeki Yuvalanmalarına Göz açtırmayacaklar. Açtırmamalılar daha doğrusu. Ama Satılmaya müsait Köpeklerimiz Para Söz konusu oldumu, Neyse Sinir yine tavan yaptı sanırım, Onlar o Kirli paraları Alırken, Yurdum insanı Tuhaf Kişiler Olarak Ölmekte ve Öldürülmektedirler. Çünkü Tuhaf olanı Yaratma Karşılığında O Paraları Zıkkımlanan Gladyo=Emperyalist Uşakları Politikacılarımızda Deşifre olmuşlardır. Tüm Mesele Artık onları Kovabilecek Milli Şuurun Uyandırılmasındadır.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acikistihbarat
    acikistihbarat's avatar
    Erkek

ShockMan bunu yazdı:

Milli Şuurumuz, Geri getirebilinirse, Siyasetimiz Katı Kurallar ile Desteklenirse, İdam Cezası Geri Gelirse, Büyük Oranda Gladyonun Etki alanını Zayıflatmış olacağız. Kullanmak istediği Maşaları Katı kurallara Bağlı Anayasada İşleyen Politikacılar olarak, İdam Korkusuyla İstedikleri Emelleri Yerine getiremeyecek, tabiki yerine getirilmeyen Emellerin Bedeli olarak, Mumcu Suikasti benzeri Olaylarda Türkiyede Cereyan edecek, ama Politikacı En Az Asker Kadar Yürekli değilse Yapmasın o Mesleği. Hep Askermi Ölecek, Her şeyi Her Pisliği Mehmetcikmi Engelleyecek. 

Politikacılarımız ve Derin devlet İşbirliği ile Kendileri Akıllarını kullanacaklar, Gladyo ve içerdeki Yuvalanmalarına Göz açtırmayacaklar. Açtırmamalılar daha doğrusu. Ama Satılmaya müsait Köpeklerimiz Para Söz konusu oldumu, Neyse Sinir yine tavan yaptı sanırım, Onlar o Kirli paraları Alırken, Yurdum insanı Tuhaf Kişiler Olarak Ölmekte ve Öldürülmektedirler. Çünkü Tuhaf olanı Yaratma Karşılığında O Paraları Zıkkımlanan Gladyo=Emperyalist Uşakları Politikacılarımızda Deşifre olmuşlardır. Tüm Mesele Artık onları Kovabilecek Milli Şuurun Uyandırılmasındadır.

Derin devletten bahsetmişsin.Derin Devletin tanımı mill şuur demektir zaten.Yani Vatanını milletini gerçekten seven ve akıllıca davranan devlet görevlililerinin oluşturduğu ve emre itaatten şüphe duyulmadığı bir sistemdir.Türk olarak bizlerin derin devletinin var olduğu söylenir ancak kesin kanıtları yoktur.Selman Kayabaşı teşkilat isimli kitabında anlatmıştır.Hattta Kurtlar Vadisi dizisinde bile konu ediliyor ama ben kuşkuyla yaklaşıyorum.Neden mi? Derin devlet olsaydı şu anda Gladio örgütü çok zayıf olmalıydı.Çünkü içimizdeki ve dışımızdaki hainleri ve düşmanları temizleyen bir yapı olsaydı eminim gladio yu zayıflaatmış olurdu.Şöyle bir kuşkum daha var.Gladio bizim derin devletin içine sızarak onu etkisiz hale getirmiş de olabilir.Çünkü bizim derin yapılanmamız tarihte 16 devlet kurmuştur.Bu kadar teşkilatçı bir yapının varlığını sürdürmesi normaldir ancak pek fazla aktif olduğunu sanmıyorum.Aktif olduğu zamanlarda ise büyük çoğunlu askerlerden olmak üzere çok görevlisi vardı ve gerçekten Mustafa Kemal ATATÜRK,Kuşcubaşı Eşref;Mehmet Akif ERSOY gibi kahramanlara sahipti.Şu andaki durumu bilemiyorum ama varsa da etkisi pek yok.Bu anlaşılıyor çünkü.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

ats30 bunu yazdı:

ShockMan bunu yazdı:

Derin devletten bahsetmişsin.Derin Devletin tanımı mill şuur demektir zaten.Yani Vatanını milletini gerçekten seven ve akıllıca davranan devlet görevlililerinin oluşturduğu ve emre itaatten şüphe duyulmadığı bir sistemdir.Türk olarak bizlerin derin devletinin var olduğu söylenir ancak kesin kanıtları yoktur.Selman Kayabaşı teşkilat isimli kitabında anlatmıştır.Hattta Kurtlar Vadisi dizisinde bile konu ediliyor ama ben kuşkuyla yaklaşıyorum.Neden mi? Derin devlet olsaydı şu anda Gladio örgütü çok zayıf olmalıydı.Çünkü içimizdeki ve dışımızdaki hainleri ve düşmanları temizleyen bir yapı olsaydı eminim gladio yu zayıflaatmış olurdu.Şöyle bir kuşkum daha var.Gladio bizim derin devletin içine sızarak onu etkisiz hale getirmiş de olabilir.Çünkü bizim derin yapılanmamız tarihte 16 devlet kurmuştur.Bu kadar teşkilatçı bir yapının varlığını sürdürmesi normaldir ancak pek fazla aktif olduğunu sanmıyorum.Aktif olduğu zamanlarda ise büyük çoğunlu askerlerden olmak üzere çok görevlisi vardı ve gerçekten Mustafa Kemal ATATÜRK,Kuşcubaşı Eşref;Mehmet Akif ERSOY gibi kahramanlara sahipti.Şu andaki durumu bilemiyorum ama varsa da etkisi pek yok.Bu anlaşılıyor çünkü.

Aynen, Ancak bir Nokta Çok Önemlidir, Derin Devlet Var idi, Ama İspet Paşadan bu yana, Hızlı bir Yozlaşmaya Getirilmiş idi, Son Zamanlar Ülkü ocaklarınında Durumunu Gözlemlediğimiz zaman, Karıştıkları olaylarada Göz attığımız zaman, Senin Söylemindeki Gladyo Benzeri Mihrakların Derin Devlete sızdığı İzlenimini Kolaylıkla Alabiliyoruz.

Ayrıca Gizli Devletin Görevi, Türkçe Bilmiyen Vatandaşla Uğraşmak değildir. Dil Bilmemek Bir Suç Asla değildir. Ayrıca Atatürk Tarafından Düzenlenen Anayasada Birinci Madde Tüm Etniklerin, Yurttaş olarak, Anayasa Nezdinde Eşit oldukları Yazılıdır. Derin Devlet Gariban Halk ile Uraşmıyacaksa Yeniden Teşkilatlanmasında Büyük fayda Görüyorum...

Ayrıca Önemle Belirtmek isterimki, Derin Devletin Vazifesi, Ülkedeki Etnik Vatandaşları Asimile etmekde değildir. Asimilasyon Zaman isteyen bir olaydır, İsteğe Bağlı gelişir. Sevgi ile Emek ile Meyve verir. Toplumun Özüne Akmasının Zaman içerisinde Yavaş yavaş Gerçekleşebileceği Akli Selim Her kesin taktiri bir Söylemdir. Zorla yada Emir ile Zorbalıkla  olacak işler değildir.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1903
    1903's avatar
    Erkek
    yahu 90 yaşında adamın nesini yargılayacaklar ? bir o kaldı zaten.başka kim kaldı ?
    klasik chp zihniyeti.kaos yaratma amaçlı ortaya atılmış fikir.ayrıca bu fikiri chp'nin ortaya atması da ironi mi oluyor ne oluyor anlayamadım ? sanki başkasıydı darbelerden beslenen, tarihi boyunca darbe çığırtkanlığı yapan.
    bıraksınlar bu işleri.

gücüne güç katmaya geldik.formanda ter olmaya geldik.Beşiktaş seninle ölmeye geldik BEŞİKTAŞ !
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acikistihbarat
    acikistihbarat's avatar
    Erkek
    ShockMan adamımsın la sevdim seni.Düşüncelerin bana uyuyor benzer insanlarız.Ayrıca bırakın bu işleri darbecileri yargılasak ne olur gladio yu zayıflatamadıktan sonra.Eğer demokrasi adına kazanımlarımızın olacağı konusunda hemfikirse devlet büyüklerimiz buyrun yargılasınlar.sonuna kadar destek veririz.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elevator
    elevator's avatar
    Erkek

Artık milletle daşşak geçmeye başladı birileri  iyiden iyiye yeniden ..

daha düne kadar annelerinin kollarında darbe şakşakçılığı yapanlar bugün ne olduda geçmişi sorgulamaya başladılar ?

onlara bir çift sözüm var...  geçmişe mazi seçimde kaybetmişlere gazi derler.

evirip çevirip sokmaya çalışıyorlar bir türlü beceremiyorlar .. bir laik oluyorlar bir şeriatçı oluyorlar bir türbana karşı çıkıp çarşaflıya öcü diyorlar ..sonrada rozet takıyorlar..

ama olmuyor olmuyor olmuyooorr..

yeni taktikler bulmalı ..

bakarsın yarın şu açıklama gelir ..evet Atatürk kurdu ama şu an yöneten ve karar veren bizleriz ozamanki durumla şimdiki durum farklı ozamanlar vatan millet sakaryaydı ..şimdiyse asgari ücrete zam  bağış çarşaf= oy..

yazıkki yazık.. Kuran zihniyete bak birde yönetmeye çalışan zihniyete bak en yazığıda bu zihniyetin peşinden gidenlere..(daha iyi yönetebilecek aydınların önünü kestikleri için destek vermedikleri için)

nekadar anlatırsan anlat,anlattıkların karşındakinin anladığı kadardır... VAR OLDUĞUM İÇİN DÜŞÜNÜYORUM ...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sniperscope
    sniperscope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Serefsiz once ortaligi bulandir sonrada darbe gerekliydi diye ortaliga cik. Birde utanmadan gecen gun "Mahkemeye bakmam intihar ederim demis." Sovenist kopek. ab(d) nin kicini yaladigini bilmeyen varmi ?

"OUR BOYS DONE IT"

"Yer yuzunde hic bir pislik yoktur ki; altindan bir yahudi cikmasin" Adolf Hitler... "Turkiye de hicbir pislik yokturki altindan cemaat cikmasin" SniperScope "Nerede yavşak, hırsız varsa hepsi Allahçı" Fazil Say
Toplam Hit: 5964 Toplam Mesaj: 62