folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Deniz Gezmiş ?

Deniz Gezmiş ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Bunların sebebi Deniz Gezmiş mi ?

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozsar07
    ozsar07's avatar
    Erkek

yok guzel kardesim

Kenan EVREN passsamizz

12 Eylül Darbesi veya 1980 Darbesi, Türkiye'de, Türk Silahlı Kuvvetleri'nin 12 Eylül 1980 günü emir komuta zinciri içinde gerçekleştirdiği askeri müdahale. 27 Mayıs 1960 darbesi ve 12 Mart 1971 muhtırasının ardından Türkiye Cumhuriyeti tarihinde silahlı kuvvetlerin yönetime üçüncü açık müdahalesi. Bu müdahale ile Süleyman Demirel'in Başbakan'ı olduğu hükümet görevden alındı, Türkiye Büyük Millet Meclisi lağvedildi, 1970 sonrasında değiştirilen 1961 Anayasası tamamen rafa kaldırıldı ve Türkiye siyasetinin yeniden tasarlandığı bir askeri dönem başladı.

isin komigi bu darbeden once yapilan 12 mart darbesinden sonra basa gelen DEMIREL bu darbe ile indirilmistir

Denizlerin asilmasina sebep olan Demirel yonetimi don baba donelim diye buna deniyor iste

korkarim AKP boyle don baba donelim olacak adam gibi bir lider cikmadigi surece

Ne deli ne kör Ne sağır ne de sayrı Mutluyum kısacası Ve hiçbir şey istediğim yok Senden felek Ama yine de Ucuz olsun ekmek Ve pahalı olsun insan hayati.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ozsar07 bunu yazdı:
    -----------------------------

yok guzel kardesim

Kenan EVREN passsamizz

Bu olayları aynen bu sekilde bir yerde daha görmüştüm ama tam olarak anlayamadım,bütün bu olayların sebebi nedir ?

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alibaba
    alibaba's avatar
    Erkek

- 31 ağustos 1966'da İstanbul - taksim'de, çorum'dan İstanbul'a kadar yürüyen adamlarıyla birlikte ayaklanma başlattı ve ortalığı birbirine kattı. bu kargaşada çok vatandaş yaralandı.

- 19 ocak 1967'de o zamanki bir öğrenci yurdunun devir edilmesi sırasında adamlarıyla birlikte ayaklanma yaptı ve yine çok sayıda vatandaş yaralandı.

- 12 haziran 1968'de İstanbul üniversitesini adamlarıyla birlikte işgal edip pek çok öğrenciyi öldürdü.

- 7 mart 1968'de İstanbul üniversitesi'nde yapılan aiesec genel kurul toplantısında adamlarıyla birlikte salonu savaş alanına çevirdi.

- 16 mart 1969'da karşıt görüşlü bir göğrenci hareketinin İstanbul'da bir miting yapması üzerine adamlarıyla birlikte bu miting yapan öğrencilere saldırdı...

- 31 mayıs 1969'da İstanbul üniversitesi'ni adamlarıyla birlikte işgal etti. bu işgal sırasında polisle girdikleri çatışmada yaralandı.

- üniversitede yapılan bir aramada dürbünlü tüfekle (suikast tüfeği, bu tüfek türü kesinlikle savunma amaçlı kullanılamaz.) yakalandı.

- 11 ocak 1971'de adamlarıyla birlikte İş bankası, ankara - emek şubesini soydu.

göz göre göre bunları yapmış olan bir insan için nasıl oluyorda vatan için kendini feda etti gibi laflar kullanıyorsunuz anlamıyorum..? amerikan emperyalizmini kovmak istedi evet bu konuda belki kendisine destek çıkılabilir ancak bu ülkeye getirmek istediğide komünizmdi bu seferde amerikan emperyalizmi yerine komünizm başımıza bela olacaktı tek açıdan bakmamak gerek..

Rakı, şarap içiyorsam sana ne, Yoksa sana bir zararı içerim. İkimiz de gelsek kıldan köprüye, Ben dürüstsem sarhoşken de geçerim.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozsar07
    ozsar07's avatar
    Erkek

Degerli arkadasim ALIBABA

mitinglere yada protesto eylemlerine katildin mi bilemiyorum hayatinda hic proveke edilmis bir ortamda kaldin mi

o zamanda ayni seyler yapildi farkli gruplar tarafindan eylemler sirasinda halki galeyana getirerek herkesin zarar gorecegi durumlar yaratildi.

Gunumuzde de Ergenekon denen hayali bir olusum (en genc uyesi 60 yasinda olan teror orgutu ) icin ne silahlar ne dokumanlar cikartiliyor iskembe-i kubradan

Ne deli ne kör Ne sağır ne de sayrı Mutluyum kısacası Ve hiçbir şey istediğim yok Senden felek Ama yine de Ucuz olsun ekmek Ve pahalı olsun insan hayati.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozsar07
    ozsar07's avatar
    Erkek
    Andrei bunu yazdı:

Bu olayları aynen bu sekilde bir yerde daha görmüştüm ama tam olarak anlayamadım,bütün bu olayların sebebi nedir ?

canim kardesim taa endusttiriyel devrimden bu yana Turkiye ustunde donen olaylarin hepsinin sebebi acik ve nettir

GUZEL TURKIYEMIZIN ZENGINLIKLERI hem maddi anlamda hem manevi anlamda

misal senin cok sevdigin begendigin bir altin kolyen var ben ve cevrendeki herkes o kolyenin sana yakismadigini cok kotu oldugunu soyledik once yakismamis dedik sonra inandigin degerleri ogrenerek ona gore seni o kolyeden neret edecek duruma getirdik baktik olmadi dini inancini kullandik baktik olmadi manevi degerlerini kullandik abarttik --laa oglum bak bu altin takanlar var yaa top lan bunlar sendemi topsun hehehe dedik

en sonunda sen kaldirdin attin o altin kolyeni camura dusse ne olur degerini bilmeden evinin bir kosesinde saklasan ne olur eninde sonunda ben onu almaya kararli isem sen onu istememeye begenmemeye baslaman yeter degilmi?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Anladım,iyi örneklendirdiniz :) Karalama politikası...

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ephesus
    Ephesus's avatar
    Erkek

1- Komunisttir nedemek biliniyordur herhalde

2- PKK'nın tohumlarını atan adamlardan birisidir 

3- Türk askerine Türk polisine kurşun sıkmış bir şahsiyet

Avukat/Hukukçu
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alibaba
    alibaba's avatar
    Erkek

ozsar07 bunu yazdı:

Degerli arkadasim ALIBABA

mitinglere yada protesto eylemlerine katildin mi bilemiyorum hayatinda hic proveke edilmis bir ortamda kaldin mi

o zamanda ayni seyler yapildi farkli gruplar tarafindan eylemler sirasinda halki galeyana getirerek herkesin zarar gorecegi durumlar yaratildi.

Gunumuzde de Ergenekon denen hayali bir olusum (en genc uyesi 60 yasinda olan teror orgutu ) icin ne silahlar ne dokumanlar cikartiliyor iskembe-i kubradan

mitinglerde çıkan olayları geçelim o zaman ankaradaki bankayı soyması, toplantı basması ve universitede dürbünlü tüfek ile yakalanması bu adamın vatanı ne kadar düşündüğünü bence yeterince ortaya koyar.. ki kendisi Türk polisine kurşun sıkmış Türk insanının kanını dökmüş bir insandır ne vatan için kendini feda etmesi bırakın bunları..

Rakı, şarap içiyorsam sana ne, Yoksa sana bir zararı içerim. İkimiz de gelsek kıldan köprüye, Ben dürüstsem sarhoşken de geçerim.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    intikam91
    intikam91's avatar
    Erkek
    amacı TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİNİ yıkmak ve yerine komunizme dayalı bir devlet kurmak olan kişi . ben pkk ile arasında hiçbir fark görmüyorum  bazıları diyecektir TSK da zamanında darbe ile ne yapmak istedi TSK yanlızca hükümeti devirmiştir hükümet ile devlet çok farklıdır hükümet gelir geçer DEVLET daimidir.
Toplam Hit: 14587 Toplam Mesaj: 134