folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Deniz Gezmiş ?

Deniz Gezmiş ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheWorm
    TheWorm's avatar
    Erkek
    bana göre bu Deniz GEZMİŞ bir kahraman o ve onun gibiler olmasaydı türkiye'de herkes şu anda çarşaflıydı!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpoofU
    SpoofU's avatar
    Erkek
    TheWorm bunu yazdı:
    -----------------------------
    bana göre bu Deniz GEZMİŞ bir kahraman o ve onun gibiler olmasaydı türkiye'de herkes şu anda çarşaflıydı!
    Hönk?!?!?! Al burdan yak.

Sevmem yazmayı, okumayı sevdiğim kadar.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    POLECAT
    POLECAT's avatar
    Erkek

TheWorm bunu yazdı:

evt deniz gezmiş olmasaydı ztn şu an türkiye diye bi devlet yoktu cok büyük bi kahraman ! yersen

"" Cümleler Doğrudur Sen Doğru İsen, Doğruluk Bulunmaz Sen Eğri İsen. P.S
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Concept
    Concept's avatar
    Erkek

POLECAT bunu yazdı:

TheWorm bunu yazdı:

evt deniz gezmiş olmasaydı ztn şu an türkiye diye bi devlet yoktu cok büyük bi kahraman ! yersen

Turkiye diye bir devlet varda ne oluyor? ABD mandasi degilmiyiz?

Degisim gerekli.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    POLECAT
    POLECAT's avatar
    Erkek
    ne yapalım komunizm e mi geçelim ?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alicem
    alicem's avatar
    Erkek

TheWorm bunu yazdı:

dinde reform falan yaptı o heralde=)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kajmerpac
    kajmerpac's avatar
    Erkek
    POLECAT bunu yazdı:

gerçekler zorunuza giidnce uyduruyomu oldu ? size yıllarca ezberletmişler bazı şeyleri onları papağan gibi tekrarlıyosunuz.

deniz gezmiş kahramanmış marksist,leninist düşüncelere sahip kominizmi isteyen biri. atatürk ün '' türk aleminin en büyük düşmanı komunizmdir.'' dediği halde kahraman evet burda bi çelişki var sanki ama önemi yok tabi ezberlerinizi bozamaz bu tür şeyler. peki o kahramanınızın 1969 yılında filistindeki el fetih gerilla kamplarına gittiğini orada adam öldürme,yaralama,sabotaj,suikast,bomba yapımı gibi şeyler öğrendiğini de biliyorsunuzdur.

türkiyeye dönüncede bu öğrendiklerini odtü de topladığı arkadaşlarına da öğretiyordu. çünkü istedikleri düzeni kurmak için silahlı profesyonellerden oluşan bir örgüte ihtiyaç duyuyolardı. bu işide yusuf aslan,sinan cemgil,hüseyin inan vs. arkadaşlarıyla birlikte kurduğu thko yapacaktır. 

bi arkadaş soydukları paraları napıyo demiş söyleyim hemen. kurdukları bu thko şehir ve kır eşkiyalığını benimsiyordu. şehirlerdeki banka soyma,fidye için adam kaçırma eylemleri deniz gezmiş tarafından planlanıyordu. bu hırsızlıktan elde edilen paralarıda nurhak dağları başta olmak üzere kırsaldaki eşkiyaya gönderilecekti.

bide şey var hani bu anıtkabir e yürüme gösterisi samsun'da atatürk anıtına çelenk konulmasıyla başlayan yürüyüş havza ya kadar hiçbir problem cıkmadan geldiler fakat dinlenirken aralarında tartışma cıktı cıkan tartışmanın konusu ise '' yürüyüşün geri kalan kısmına türk bayrağıyla mı yoksa bayraksız mı devam edileceği '' bu konuda son kararı vatan aşkıyla yanıp tutusan ! deniz gezmiş vermiştir. ve türk bayrağı yürüyüşten cıkartılmıştır. şimdi bazıları belki buraya foto koyabilir cıkarılmadı diye fakt yürüyüşün havzaya kadar olan kısmında vardı türk bayrağı. bu arada vatan aşkıyla yanıp tutusan deniz gezmiş bir asker kaçağı dır aynı zamanda.

deniz gezmiş filistine gittiginde ülkücüler konyada ya da baska yerlerde komando eğitimi aldığını bilmiyorsun heralde onlar onun için filistine gitti .ülkücüler nie böyle bi işe karıştılar o zamn

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    POLECAT
    POLECAT's avatar
    Erkek
    ben ülkücü değilim o yüzden yorum yok. ama istiyosan bi araştırırım.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    snooper
    snooper's avatar
    Erkek
    ComputerWolf bunu yazdı:

http://www.turksolu.org/denizgezmis/Album/foto/denizgezmis9.jpg

Bayragi tutan Deniz Gezmis , Samsun'dan Ankaraya yuruyorlar ," Tam Bagimsiz Turkiye Icin Mustafa Kemal Yuruyusu "  Ankaradaki planlarida Anitkabri bombalamak :)

şu an önemli iki  görevde bulunan iki şahsın yıllar önce söledikleri (calışmaları) ile şimdi ki yaptıkları (söyledikleri) aynı mı .

link vermeye ihtiyaç varmı bilmiyorum ama syn ( cumhur başkanı olduğu için) abdullah gül ve sayın başbakanın ab, cumhuriyet ve laiklik hakkındak i videolarını ve fotoları izlemişsiniz dir.

sana çirkin dediler düşmanı oldum güzelin...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PyramiD
    PyramiD's avatar
    Erkek
    Tam bağımsız Türkiye için Devrim gerekli,

Merhabaaaaa
Toplam Hit: 14586 Toplam Mesaj: 134