folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Devlet Akarsulari Satisa Cikariyor

Devlet Akarsulari Satisa Cikariyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FaTHeR
    FaTHeR's avatar
    Erkek
    bLuetuLips bunu yazdı:
    -----------------------------

Söz konusu projeyle kamu eliyle değerlendirilemeyen ve boşa akan tatlı su kaynakları yapılacak barajlarda tutulacak ve tarımsal sulamada kullanılabilecek. Devlet, bütçeden kaynak aktarmaksızın tarımsal sulama barajına sahip olacak.
    Yatırımcı da inşa ettiği barajdan elde edilen suyu işletme süresi boyunca satarak hem yatırım maliyetini çıkaracak, hem de kâr edecek.

Abartmayın bu kadar amk. Hükümet düşmanlığı yapcaz diye yararlı şeylere da bok atmayın.

+1 Sırf Çamur Atmak İçin Yapıyorlar.. SAdece :D :D Size...

Yasaklar her zaman ilgi çeker ve kısıtlanmış alanlara serbestçe girip özgürce davranmak daima zevklidir...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek
    leyla müride bi kaynak verse :) cvp istiyorum tam 3 saat oldu bekleyeli öhhü öhhüü ö hü

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Leyla
    Leyla's avatar
    Dişi
    FaTHeR bunu yazdı:
    bLuetuLips bunu yazdı:

Söz konusu projeyle kamu eliyle değerlendirilemeyen ve boşa akan tatlı su kaynakları yapılacak barajlarda tutulacak ve tarımsal sulamada kullanılabilecek. Devlet, bütçeden kaynak aktarmaksızın tarımsal sulama barajına sahip olacak.
    Yatırımcı da inşa ettiği barajdan elde edilen suyu işletme süresi boyunca satarak hem yatırım maliyetini çıkaracak, hem de kâr edecek.

Abartmayın bu kadar amk. Hükümet düşmanlığı yapcaz diye yararlı şeylere da bok atmayın.

+1 Sırf Çamur Atmak İçin Yapıyorlar.. SAdece :D :D Size...

Az once zekandan suphe ettigimi yazmistim.Simdi hakli ciktim.Aziz Nesin zamaninda cok dogru konusmus .Oduna laf anlatmaktan farksiz size laf anlatmak.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Leyla
    Leyla's avatar
    Dişi
    mayrip bunu yazdı:
    leyla müride bi kaynak verse :) cvp istiyorum tam 3 saat oldu bekleyeli öhhü öhhüü ö hü

Google diye birsey icad edilmis.Siz ne kadar geride kalmissiniz.Yoksa bunu dusunemiyormusunuz? Googleda ara 50 tane kaynak cikacak onune.Bu yaziyi ben yazacak halim yok.Hey Allahim ya.Hasbinallah.......
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    B0LDPiL0T
    B0LDPiL0T's avatar
    Erkek
    söylemedi demeyin bu götler topkapı sarayınıda satar....

Kendine özgü fikir ve görüşü olmayıp, sadece başkalarının ağızlarının içine bakarak yorum yapabilmek nasıl bir duruştur, nasıl bir kişilik profilidir hiç anlayamamışımdır.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

Leyla bunu yazdı:
    mayrip bunu yazdı:

Google diye birsey icad edilmis.Siz ne kadar geride kalmissiniz.Yoksa bunu dusunemiyormusunuz? Googleda ara 50 tane kaynak cikacak onune.Bu yaziyi ben yazacak halim yok.Hey Allahim ya.Hasbinallah.......

başkasının geri kalmışlığı size kalmaz bu bir....

başkaları gibi biz hergün nette değiliz işte çalışıyoruz. bu iki....

madem özelleştiriliyor bizim türkler alsın he onada karşı çıkalım. nasıl fikir.

özelleştirilirken danıştayın hükmü geçelidir. danıştay iptal ederse özelleştirme olmaz buda 3 

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FaTHeR
    FaTHeR's avatar
    Erkek

Leyla bunu yazdı:

Üstün Zekaya Sahip İnsan Düşünememiş Cahaldır Hor Gör Senin Gibi Olamaz Hey ALLAH ım Yarabbim ya... 

Yasaklar her zaman ilgi çeker ve kısıtlanmış alanlara serbestçe girip özgürce davranmak daima zevklidir...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Leyla
    Leyla's avatar
    Dişi
    mayrip bunu yazdı:

Leyla bunu yazdı:
    mayrip bunu yazdı:

başkasının geri kalmışlığı size kalmaz bu bir....

başkaları gibi biz hergün nette değiliz işte çalışıyoruz. bu iki....

madem özelleştiriliyor bizim türkler alsın he onada karşı çıkalım. nasıl fikir.

özelleştirilirken danıştayın hükmü geçelidir. danıştay iptal ederse özelleştirme olmaz buda 3 

Alakaya maydonoz verdigi cevaba bak yazik.Benim yazdigimla bunun yazdiklerini bagdastiran varmi?Father mali sana verilecek cevap verildi.Bundan sonra kuyruguna basilmis itler gibi bagiracaksin.Sana diyecek lafim yok.Sanada mayrip!!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FaTHeR
    FaTHeR's avatar
    Erkek

"Father mali sana verilecek cevap verildi.Bundan sonrasi kuyruk acisi sana diyecek lafim yok."

neyse seninde seviyeni gördük...zaten söze gerek yok kendini açıkça ifade ediyorsun...

Toplam Hit: 9309 Toplam Mesaj: 78