Dik Durmak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReeX
    ReeX's avatar
    Erkek

Şunu söyliyeyim sırt kaslarını çalıştaracak hareketler yap öyle yapmak için yapma ama emek ver

Barfix ve dik durma egzersizleri yap sen bile şaşırırsın tik hâline getiriceksinde pc başında dik dormak zor iş allah kolaylık versin

Gimme Some Tits
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek

Ters mekik + korse ile düzelir hocam.

Bendede var 1-2 haftaya tekrardan spora başlamayı düşünüyorum bol bol ters mekik çekeceğim.

Ha kamburluğumda düz mekik çekmeminde etkisi olduğunu öğrendim..

Düz mekik çekip karın kası yapınca vücut yükünü güçlü olan tarafa yüklemeye çalışıyor yani karına.

Ters mekiği abartırsanda bu defa tam tersi oluyor arkaya eğik yürümeye başlıyorsun.

Dengeli bi şekilde mekik çekmeye başlarsan yakın zamanda düzelir.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MiaD06
    MiaD06's avatar
    Erkek
    ReeX bunu yazdı

Şunu söyliyeyim sırt kaslarını çalıştaracak hareketler yap öyle yapmak için yapma ama emek ver

Barfix ve dik durma egzersizleri yap sen bile şaşırırsın tik hâline getiriceksinde pc başında dik dormak zor iş allah kolaylık versin

eyvallah. zaten başımıza ne geldiyse pcden geldi

Tek isteğim MiaD'ımın dolması .. cart curt.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MiaD06
    MiaD06's avatar
    Erkek
    pcdoktor636 bunu yazdı

Ters mekik + korse ile düzelir hocam.

Bendede var 1-2 haftaya tekrardan spora başlamayı düşünüyorum bol bol ters mekik çekeceğim.

Ha kamburluğumda düz mekik çekmeminde etkisi olduğunu öğrendim..

Düz mekik çekip karın kası yapınca vücut yükünü güçlü olan tarafa yüklemeye çalışıyor yani karına.

Ters mekiği abartırsanda bu defa tam tersi oluyor arkaya eğik yürümeye başlıyorsun.

Dengeli bi şekilde mekik çekmeye başlarsan yakın zamanda düzelir.

ters mekiği denicem hocam. şu korse işide kafama yattı hadi hayırlısı.

MiaD06 tarafından 18/Oca/13 21:36 tarihinde düzenlenmiştir

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ricin
    ricin's avatar
    Erkek
    DrKeworks bunu yazdı

En yakın eczaneye gidip Dik Durma korsesi alacaksın.. interntte 10 tl eczanelerde 20-30 tl arası. 1 ayda düzelirsin

geç kalmadan al bi korse....Ben bu yüzden amelyat oldum 9 yıl önce bel kemiğimin yani omurlarımın arasında platin var...

üniversite öğrencilerine devre tasarımı yapılır...! tekdag-elektronik.blogspot.com/
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MiaD06
    MiaD06's avatar
    Erkek
    ricin bunu yazdı
    DrKeworks bunu yazdı

En yakın eczaneye gidip Dik Durma korsesi alacaksın.. interntte 10 tl eczanelerde 20-30 tl arası. 1 ayda düzelirsin

geç kalmadan al bi korse....Ben bu yüzden amelyat oldum 9 yıl önce bel kemiğimin yani omurlarımın arasında platin var...

kamburluktan dolayımı hocam??

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek
    MiaD06 bunu yazdı
    DrKeworks bunu yazdı

hocam bundan kesin sonuç alabilirmiyim. kesinliği varsa yarın gider alırım hemen.

kesin iş görür hocam. ben kullandım 1 ayda düzeltti. ama ilk zamanlar rahatsız eder biraz seni çünki karnının etrafından sıkıca sarman gerekiyor. her sabah tak akşama kadar dursun çıkar ve uyu. ama uyurken dikkat et dik durarak uyu mümkünse sırt üstü yat

Cigu bigule :(
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MiaD06
    MiaD06's avatar
    Erkek
    DrKeworks bunu yazdı
    MiaD06 bunu yazdı
    DrKeworks bunu yazdı

hocam bundan kesin sonuç alabilirmiyim. kesinliği varsa yarın gider alırım hemen.

kesin iş görür hocam. ben kullandım 1 ayda düzeltti. ama ilk zamanlar rahatsız eder biraz seni çünki karnının etrafından sıkıca sarman gerekiyor. her sabah tak akşama kadar dursun çıkar ve uyu. ama uyurken dikkat et dik durarak uyu mümkünse sırt üstü yat

tamam hocam saolasın. kesinlikle denicem

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branxian
    Branxian's avatar
    Erkek

O verdiğin linkteki hareketleri yaparken aynanın karşısında kendine bakarak yap.

Çünkü dik durmaya özen göstermelisin o hareketleri yaparken bile :)

Bende de 3 yıl öncesine kadar kamburluk vardı. Spora başladığımdan beri şuan sıkıntı yaşamıyorum.

Ama ters ve düz mekiğin etkisi çok.

Kurtla sevişen mazoşist koyun
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek
    MiaD06 bunu yazdı
    DrKeworks bunu yazdı
    MiaD06 bunu yazdı
    DrKeworks bunu yazdı

tamam hocam saolasın. kesinlikle denicem

rica. ama kullandıktan 1 ay sonra sonuçları bizimle paylaşırsan seviniriz

Cigu bigule :(
Toplam Hit: 7102 Toplam Mesaj: 45