folder Tahribat.com Forumları
linefolder Mobil Programlama
linefolder Dinleneyemen Telefon Yaptım

Dinleneyemen Telefon Yaptım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alberto
    alberto's avatar
    Erkek

merhabalar dinlenemeyen bir telefon programı gelistirdim. ilgisini cekenler ozel mesaj atabilirler

profesyoneller az konuşur
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    syklops
    syklops's avatar
    Erkek

dinlenmedigimizi nasıl anlıyacagız

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alberto
    alberto's avatar
    Erkek

syklops bunu yazdı:
    -----------------------------

dinlenmedigimizi nasıl anlıyacagız

arkadasım telefonlar imei numaraları üzerinde dinlenirler. orenek olarak istihbarat birimleri birkisinin telefon numarasını ilgili gsm sirketlerine bildirip bu numaranın kullandığı telefon ve imei numarasını isterler. ve bu şekilde dinleme olayı başlar. hatlar dinlenmez telefon dinleniyordr. bazıları hatlarını değiştiriyor ama dinlemeler devam ediyor iste bu da imei numarasından kaynaklanıyor. ben ise her konusmadan sonra ackapa yapıldıktan sonr atelefon kendisine başka imei numarası almaktadır. kısaca olay bu. isteyen varsa ozelden yazısalım

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Seastar
    Seastar's avatar
    Erkek

hacım ben telefonlar her iki şekildede dinlenebilio diye biliyodum. eğer dediğin gibiyse güzel işe yarar bişey olur.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    warlock
    warlock's avatar
    Erkek

Programı yükleyince bizi dinlemediğin ne malum ???

Aynı şarkıyı 100 kere dinleme manyaklığı olan, sabah suyu yüzüne çarparken suyun bileklerden dirseklerine akmasına uyuz olan, buzdolabını açıp boş boş baktıktan sonra kapayan, kulağında mp3 ile gezerken klip tadında yürüyen, doğru insanı bekleyip yalnız kalan, ellerini bi türlü ısıtamayan, çift bölmeli çakmakta her iki tarafta gaz seviyesini dengeleme ihtiyacı duyan, girdiği kapalı bir mekanda ilk önce çıkış kapısının nerede olduğunu arayan bir insan oğluyum...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

hoca çık bi hava al :)

dinlenmeyen telefon olması için telefonun ses çıkışı kriptonize olması lazım dinleyen adamın bir bok anlamaması lazım telefon edilen telefonda kriptonize uyumlu olması lazım

yok imei değiş yok bilmem neyi değiş

akıl var mantık var aselsan mühendisleri malmıydıda imei değişmek akıllarına gelmedi kriptonize yaptılar :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek
    No SS No Güven

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mehmetdiyebiri
    mehmetdiyebiri's avatar
    Erkek

DJ_Alper bunu yazdı:

dinlenmeyen telefon olması için telefonun ses çıkışı kriptonize olması lazım dinleyen adamın bir bok anlamaması lazım telefon edilen telefonda kriptonize uyumlu olması lazım

akıl var mantık var aselsan mühendisleri malmıydıda imei değişmek akıllarına gelmedi kriptonize yaptılar :)

adamsın alper başgan :)

PUHU Leather Goods - https://www.instagram.com/puhuleathergoods
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Foxxxxxx
    Foxxxxxx's avatar
    Erkek

senin hattın belli telin belli eger dinlenmek istemiyorsan konuşmayacaksın yada 2 cihaz arasında ses dalgaları kriptolanıp diger kişiye gidecek ve o kişideki cihazda bu kriptoyu çözecek diyelim olay tamam sadece 2 kişi arasında ama bunu yapan mühendiste bu sefer yine dinleyecek yene dinlenecek sen bir ürün sundugun zaman piyasaya o ürünün bütün herkes inceliyor kardeşim varsa imkan her türlü dinleniyoruz o yüzden kasmaya gerek yok alenen söveceksen söz ayrıca milyonlarca kişi arasında ve o kadar sacma sapan konuşanlar arasında beni bizi mi dinleyecekler koy ........... rahman :)

Babamı namaz kılmış, dua ederken görünce Benim için de dua et deyiveriyorum Ve babamın cevabıyla sarsılıyorum Kendisi nerede, derse, ne diyeyim?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alberto
    alberto's avatar
    Erkek

aselsan Muhendizleri aptal değiller ama onlar sıradan vatandaş değillerdir.  onlarda senı dınlemek ıcın DEVLETE calısan kısılerdır. sen once teelfon mantıgını ogren olaylar nasıl gerceklesıyor sonra tas at. her telefonun bır adresı vardır. senın kullandıgın bılgısayarın adresı oldugu gıbı. IP. telefonların adresi ise imei dir. bu imei değişince adres değişiyor ve bu nenele her acılıp kapanmasında yeni bir imei numarası ile kendini devreye sokuyor. bunu ise dinlemeye takan istihbarat ancak ya kafayı yer ya da caresizliğinden olayı kapatır.

J_Alper bunu yazdı:

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alberto
    alberto's avatar
    Erkek

senin kim olduğunu ben bilmedğim icin umrumda da değil kim olduğun ben sadece yaptığım işten paramı alırım. gerısı senın ısın. 

warlock bunu yazdı:

Programı yükleyince bizi dinlemediğin ne malum ???

Toplam Hit: 14755 Toplam Mesaj: 94