folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Doğalgaz Faturası

Doğalgaz Faturası

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek

edit:

coLin tarafından 12/Oca/13 19:13 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uz-i
    uz-i's avatar
    Erkek
    kanka senın hatan suyun sıcaklıgını dusuk tutman kombi 60 derece olacak evinkini kendine göre ayarla neden dersen suyun sıcaklıgı 45 derece soyun soguması cabuk olur oda kombının durmadan calısması anlamına gelir

cnc prog. ugs nx solid autocad [IMG]http://img66.imageshack.us/img66/3489/adslnahalirsin5ry6in5ci4md.gif[/IMG]
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    veritas219
    veritas219's avatar
    Erkek

hocam 50 derece iyidir yogusma 55 dereceden sonra olmaz sen 50 derecede yak kombini 55 in ustune cıkarmadıgın surece sorun olmaz 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek
    uz-i bunu yazdı
    kanka senın hatan suyun sıcaklıgını dusuk tutman kombi 60 derece olacak evinkini kendine göre ayarla neden dersen suyun sıcaklıgı 45 derece soyun soguması cabuk olur oda kombının durmadan calısması anlamına gelir

Bu tam olarak ne anlama geliyor anlamadım ya.

Kombi 50derecede şu an.

Evinkini kendine göre ayarla ne demek ? Petek vanalarını mı kısayım ?

Kombide petek sıcaklığı ve su sıcaklığı kısımları mevcut.

Bahsettiğin su sıcaklığı kombi ekranındaki su sıcaklığımı?

Eğer ondan bahsediyosan su sıcaklığı 38 derecede ve su çok sıcak akıyor

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistic
    pesimistic's avatar
    Erkek

Hocam bizde de salon ve banyo kapalı. 40-45 derecede yakıyoruz yani 180 falan geliyor. Şimdi tüm petekleri açmamız mı lazım yani kapattığımız için mi fazla geliyor anlamadım ben.

Beyin olanca gücüyle ilerlerken, cinsel sistemlerin korkunç etkinliği daha uykuda olduğu için çocukluk, hayatımız boyunca özlemle geri dönüp baktığımız masumiyet ve mutluluk dönemi, hayatın cennetidir, kayıp cennet. - Arthur Schopenhauer
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tughan
    tughan's avatar
    Erkek

Bosh Marka yoğuşmalı kombi ve radyotörlerde termostatlı vana var.

mutfak 3 numara

ara koridor 4 numara

oturma odası 4

yatak odası full

çocuk odası full

banyo (termostatlı vana yok) full

salon kapalı (2 petek)

kombi sabit 56 derecede yanıyor. Gelen fatura 175

eklemeyi unutmuşum evde atletle dolaşıyorum

tughan tarafından 13/Oca/13 16:39 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Evde 5 petek var, hepsi cayır cayır yanıyor. Evin icinde kısakollu ile dolaşıp cam açıyoruz, merkezi ısıtma, aylık aidat 153tl :D

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

Sobanın gözünü seveyim. Küçüklüğümden hatırlıyorum, salon hariç her yer soğuk olurdu ama salonda kemiklerimiz ısınırdı. Kuzine vardı mutfakta. Kuzineden yeni çıkan böreği yerdik, kuzine üzerinde pişen çayı içerdik, kuzine üzerinde kızarttığımız kestaneleri yerdik. 

Portakal, mandalina yedikten sonra kabuklarını üzerine atardım mis gibi kokardı. Sabah ekmeği soba üzerinde kızartırdım. Siyahlıkları biraz temizleyip tereyağ üzerina bal sürerdim. 

Şimdi ne soba kaldı, ne düzgün kestane, portakal, mandalin , tereyağı ve bal... Çocukluğum güzel geçti. Teknoloji bütün herşeyi batırdı.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek

torpedo_XL bunu yazdı

Evde 5 petek var, hepsi cayır cayır yanıyor. Evin icinde kısakollu ile dolaşıp cam açıyoruz, merkezi ısıtma, aylık aidat 153tl :D

Kömürmü bu ?

tughan Termostat olayını bi araştırayım.Oldukça tasarruflu görünüyor.

zumsuk  ey gidi eyy,kestaneler,börekler,patatesler,güğümde su ısıtmalar ne günlerdi be.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek
    torpedo_XL bunu yazdı

vay amk ya :D 300 300 giriyo her ay bi ısınamadık anasını satiim.. bacaklarımda battaniye, masanın yanında ufo , anca ısınıyom :d
    Gece felan sarınıpta yatıyorum, arada uyanıp sarınma menzilimden dışarda olan telefonu elime alırsam fln bildiğin buz parçası tutmuş gibi oluyorum :)

.
Toplam Hit: 5397 Toplam Mesaj: 51