folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder En Etkili Dövüş Sanatı

En Etkili Dövüş Sanatı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PoLLBuLL
    PoLLBuLL's avatar
    Erkek

Branxian bunu yazdı:
    -----------------------------

PoLLBuLL bunu yazdı:

hocam şunu da söyliyeyim. boks dünyadaki en ağır antrenmanlara sahip sporlardan biridir.hatta ilk 2 de bile olabilir.

Evet hocam, zaman geçtikçe dahada ağırlaştığını hissetmeye başladım. Ama yılmak yok. Kuşak alıp müsabakalara çıkma amacım var.

Ozamana kadar daha çok var. Ozaman kadar duraksamadan, aksatmadan antremana devam.. :):)

hocam merak ettim de , senin antrenmanlar nasıl oluyor.hangi hareketler oluyor ve kaçar dakika sürüyor.

You are a man of many colours. but i, motherfucker, am the rainbow
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek

hacı eğer ölüm canavarı olmak istiyorsan 1 yada 1,5 sene mui thai'ye git. Sonunda iki kişiyi cipsi gibi rahatlıkla yiyebilirsin..

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kasVa
    kasVa's avatar
    Erkek

sporu yok bu işin 3 kere kavga edersen hiç kavga etmemiş birini döversin

100 kere kavga ettiysen bi kara kuşağı bile döversin bence. Tamamen savunmayı öğrenmekle alakalı oda dayak yemeden olmaz. Ağır çekimde gösterdikleri hiç bir halta yarmıyor çünkü karşındaki hiç ağır çekimde vurmuyo + o sinirle aklına gelmiyo öğrendiğin refleks olması lazım

rapid premium alacak para çalana hırsız deniyor ama rapid premüumun kendisini çalana hırsız denmiyor.neden ?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branxian
    Branxian's avatar
    Erkek

PoLLBuLL bunu yazdı:

Branxian bunu yazdı:

PoLLBuLL bunu yazdı:

hocam şunu da söyliyeyim. boks dünyadaki en ağır antrenmanlara sahip sporlardan biridir.hatta ilk 2 de bile olabilir.

Evet hocam, zaman geçtikçe dahada ağırlaştığını hissetmeye başladım. Ama yılmak yok. Kuşak alıp müsabakalara çıkma amacım var.

Ozamana kadar daha çok var. Ozaman kadar duraksamadan, aksatmadan antremana devam.. :):)

hocam merak ettim de , senin antrenmanlar nasıl oluyor.hangi hareketler oluyor ve kaçar dakika sürüyor.

Hocam bizim antremanlar saati belli olmuyor. Şimdi ramazan olduğundan 9.20 da başlıyor 11,10 gibi bitiyor.

Normalde 6,45 te başlayıp 9,45 - 10,00 gibi bitiriyorduk.

15 dk salon içinde koşuyoruz. Daha sonra ısınma hareketleri ve esnemelerimizi yaptıktan sonra 10 dk ayna karşısında gölge boxu yapıyoruz.

Daha sonra hoca bizi gruplara ayırıyor. Yeni gelenlerin başına 2 kişi veriyor. Onlar en son nerde kaldılarsa ilk onları tekrarlatıyor daha sonra hangi tekniği ögrenmesi gerekiyorsa ögretmemizi istiyor ve pekiştirmemize yardımcı oluyor.

Bizi ara sıra veriyor. Benim eşim belli olduğundan sürekli ikimiz çalışıyoruz. Şu aralar darbe yastıklarıyla teknikleri darbeli ve tekniği bozmadan hızlı bir şekilde çalıştırıyor.

Benim eşimi yenilere verdiği zaman veya beni yenilere verdiği zaman kum torbasında genelde 500 mid - 500 highkick sol ve ters gardda atmamızı istiyor.

Kurtla sevişen mazoşist koyun
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek

Branxian bunu yazdı:

Hocam 5 aydır Muay Thai öğrenmekteyim. Gerçekten dışarda biri saldırdığında veya kişisel hayatında çok işe yaradığını görüyorsun.

Benim tekniklerim tam oturmamış olabilir. Ancak kendimi dışarıda nasıl savunacağımı savunurken ebesini belleteceğimi biliyorum. Birde ben 2 ayda ayakları açtım :)

Kafaya çeneye zorlanmadan oturtabiliyorum :F Zaten highkick atmanın mantığı lowkick gibi. Lowkick'i teknik olarak iyi oturtabilirsen Mid ve High rahatça darbeli vurabiliyorsun. Hocamın bana söylediği.

İlk başlarda sıkılabilirsin. Ama zaman geçtikçe spor çok ilginç oluyor ve çok ağırlaşıyor. Bünyen kaldırabiliyorsa bence muay thai-thai box veya kickbox üçlemesinden birine gitmeni tavsiye ederim.

hemen etkısını gorebılıyormusun gercekten ?

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branxian
    Branxian's avatar
    Erkek

Bosluk bunu yazdı:

Branxian bunu yazdı:

Hocam 5 aydır Muay Thai öğrenmekteyim. Gerçekten dışarda biri saldırdığında veya kişisel hayatında çok işe yaradığını görüyorsun.

Benim tekniklerim tam oturmamış olabilir. Ancak kendimi dışarıda nasıl savunacağımı savunurken ebesini belleteceğimi biliyorum. Birde ben 2 ayda ayakları açtım :)

Kafaya çeneye zorlanmadan oturtabiliyorum :F Zaten highkick atmanın mantığı lowkick gibi. Lowkick'i teknik olarak iyi oturtabilirsen Mid ve High rahatça darbeli vurabiliyorsun. Hocamın bana söylediği.

İlk başlarda sıkılabilirsin. Ama zaman geçtikçe spor çok ilginç oluyor ve çok ağırlaşıyor. Bünyen kaldırabiliyorsa bence muay thai-thai box veya kickbox üçlemesinden birine gitmeni tavsiye ederim.

hemen etkısını gorebılıyormusun gercekten ?

Tabiki hocam ben üstü kapalı yazdım onları.

Hani içerik olarak tam neler yaptıgımızı yazmadım. Sadece aklıma geldiğince yazdım.

Şöyle açıklayım. Ben spora başlamadan önce 58 kiloydum (1.80 boy var).

Şuan 65 kiloyum, vücudum şekillenmeye başladı, dışarıda da 2 kişiye rahatça daldım :F Zararsız bir şekilde çıktım. :D

Biraz azimli olduğumdan mıdır, çok kaptırdığımdan mıdır kendimi bir çok hareket refleks haline geldi. Hemen gardımı çekme, gelen yumruğu kesme gibi şeyler reflex haline geldi bende.

Edit;

Hocam bizim birde ayak açma olayı var. Hoca 27 yaşındaki adamı ağlattı. O korkuyla 2 ayda kendi kendime açtım 1 karış kaldı oturmama. Onuda birden oturmayı planlıyorum :F

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek

hmm anladım hocam güzel tekniği bol bi spora benzıyor istanbuldamı otruyosun sende kayserıde varmıdr acaba :S

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branxian
    Branxian's avatar
    Erkek

Hocam ben bursadayım.

Bursada olupta gelmek isteyenlere Eurosportcenter'ı öneririm.

Hocalarımızın isimleri Murat Bozkurt ve Mehmet Bozkurt'tur. İlgilenenlere özel mesaj olarak adres ve telefon bilgilerini yollayabilirim.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Heima
    Heima's avatar
    Erkek

Hocam bizim birde ayak açma olayı var. Hoca 27 yaşındaki adamı ağlattı. O korkuyla 2 ayda kendi kendime açtım 1 karış kaldı oturmama.

Onuda birden oturmayı planlıyorum :F   

Yemin ediyorum içim bir tuhaf oldu. Kasıklarım kasıldı a.k :d

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branxian
    Branxian's avatar
    Erkek

Apocrypha bunu yazdı:

Hocam bizim birde ayak açma olayı var. Hoca 27 yaşındaki adamı ağlattı. O korkuyla 2 ayda kendi kendime açtım 1 karış kaldı oturmama.

Onuda birden oturmayı planlıyorum :F   

Yemin ediyorum içim bir tuhaf oldu. Kasıklarım kasıldı a.k :d

Hocam adamın ağladığını sende görsen sende otururmaya bir an önce çalışırdın. :D:D

Toplam Hit: 12051 Toplam Mesaj: 62