folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder En Etkili Dövüş Sanatı

En Etkili Dövüş Sanatı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PoLLBuLL
    PoLLBuLL's avatar
    Erkek

Apocrypha bunu yazdı:
    -----------------------------

Branxian bunu yazdı:

Apocrypha bunu yazdı:

ha açmasakta oluyor yani

Hocam Muay Thai veya Kickboxing yapmak istiyorsan o ayaklar açılıcak :F

Açmak okadar zor değil. Arkadaşın dediği gibi düzenli yaparsan açılır. Ben düzenli yaptım 2 ayda açıldı.

1 karış kaldı işte. Onuda oturucam direk salıcam kendimi hocanın kontrolünde :D

Birden oturursan o bacaklar ayrılır eline alır öle gidersin eve :D Bacak açmasız bi spor yokmu a.k başlayak boks hariç.

hocam peki niye boks hariç ?

You are a man of many colours. but i, motherfucker, am the rainbow
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Heima
    Heima's avatar
    Erkek

PoLLBuLL bunu yazdı:

Apocrypha bunu yazdı:

Branxian bunu yazdı:

Apocrypha bunu yazdı:

ha açmasakta oluyor yani

Hocam Muay Thai veya Kickboxing yapmak istiyorsan o ayaklar açılıcak :F

Açmak okadar zor değil. Arkadaşın dediği gibi düzenli yaparsan açılır. Ben düzenli yaptım 2 ayda açıldı.

1 karış kaldı işte. Onuda oturucam direk salıcam kendimi hocanın kontrolünde :D

Birden oturursan o bacaklar ayrılır eline alır öle gidersin eve :D Bacak açmasız bi spor yokmu a.k başlayak boks hariç.

hocam peki niye boks hariç ?

Bilmiyorum boksa bir antipatim var. Aslında korku diyelim antipati değilde. Korkuda ne korkusu hani titreme hastalığı felan yapıyormuş zamanla. O korku var.

Gerçi bütün dövüş sporlarının tehlikesi, hastalığı var ama boks en bilineni o yüzden sanırım boks uzak olsun bana diyorum.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    S0KR4T3S
    S0KR4T3S's avatar
    Erkek

boksda çok sağlam bir spordur ve profossional bi boxer ring dışında eldivensiz çok tehlikelidir :).lisanslı bir boxorün ring dışında kavga etmesi cezası 3 4 yıl elinde silahla adam yaralamayla aynı.ayak açılmayan bir spor arıyosan en ideali box , bizim bi öğretmen profosyonel boxerdü bir boxer 4-5 kişiyi aynı anda dövebilir diyodu nekadar doğruysa artık :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Heima
    Heima's avatar
    Erkek

Bide şu dalgayı kafasına gözüne vurmadan sallayabileniniz var mı? :D

http://www.kivrakspor.com/image/cache/data/49371-500x500.jpg

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Heima
    Heima's avatar
    Erkek

SeyhSamil bunu yazdı:

boksda çok sağlam bir spordur ve profossional bi boxer ring dışında eldivensiz çok tehlikelidir :).lisanslı bir boxorün ring dışında kavga etmesi cezası 3 4 yıl elinde silahla adam yaralamayla aynı.ayak açılmayan bir spor arıyosan en ideali box , bizim bi öğretmen profosyonel boxerdü bir boxer 4-5 kişiyi aynı anda dövebilir diyodu nekadar doğruysa artık :)

O kadar pratikle çalışmayla ağır eğitimle eldivenle bile verdiği hasarlar göz önünde. Eldivensiz o adamları düşünemiyorum bile ben. Bildiğin hava alanlarına sokabildiğin silah gibi adamların yumrukları :D

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PoLLBuLL
    PoLLBuLL's avatar
    Erkek

@Apocrypha hocam profesyonel maçlara çıkmadığın sürece kafana çok yumruk yemezsin.zaten antrenmanlarda başlık takarsın koruma olarak.

profesyonel boksörlerin titreme hastalığına gelince:

adam bir yumruğu 800 küsür kilo basınç yapıyor.o hastalığın olması doğal birşey bence.hatta az bile :)

@SeyhSamil

hocam belli bir sayı verilmez ,şu kadar kişiyi döver diye .kişinin o anki durumuna,antrenman sıklığına,vs bağlı.

12-13 kişilik grubun arasına dalıp,teker teker hepsini haşat eden de var . teke tek de dayak yiyen de

You are a man of many colours. but i, motherfucker, am the rainbow
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Heima
    Heima's avatar
    Erkek

PoLLBuLL bunu yazdı:

@Apocrypha hocam profesyonel maçlara çıkmadığın sürece kafana çok yumruk yemezsin.zaten antrenmanlarda başlık takarsın koruma olarak.

adam bir yumruğu 800 küsür kilo basınç yapıyor.o hastalığın olması doğal birşey bence.hatta az bile :)

Gerçi diğer postlarda wing chun a ibne sporu dedik ama :D sanırım bana en uygunu wing chun a.k :D Tüh keşke ibne sporu demeseydik :P

Edit : Sporcuları bulmuşken sorak : Kareteye ne oldu la ? Servis dışımı, tedavülden kalktımı o ?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    S0KR4T3S
    S0KR4T3S's avatar
    Erkek

Apocrypha bunu yazdı:

PoLLBuLL bunu yazdı:

Gerçi diğer postlarda wing chun a ibne sporu dedik ama :D sanırım bana en uygunu wing chun a.k :D Tüh keşke ibne sporu demeseydik :P

Edit : Sporcuları bulmuşken sorak : Kareteye ne oldu la ? Servis dışımı, tedavülden kalktımı o ?

eskidi :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    S0KR4T3S
    S0KR4T3S's avatar
    Erkek

PoLLBuLL bunu yazdı:

@SeyhSamil

hocam belli bir sayı verilmez ,şu kadar kişiyi döver diye .kişinin o anki durumuna,antrenman sıklığına,vs bağlı.

12-13 kişilik grubun arasına dalıp,teker teker hepsini haşat eden de var . teke tek de dayak yiyen de

zaten ben 5 -6 kişi diye sınırlamıyorum boxer öğretmenin dediğini dedim .

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    S0KR4T3S
    S0KR4T3S's avatar
    Erkek

mesela Mike tyson bilmem kaç ton basıyo yumruğu vurduğunu öldürür.bikere ringde adamı komaya sokmuştu , karşısında olmak istemem

Toplam Hit: 12043 Toplam Mesaj: 62