folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Erdogan‘A Ses Kaydi Kumpasi Yaparken Dinlemeye Takildilar.

Erdogan‘A Ses Kaydi Kumpasi Yaparken Dinlemeye Takildilar.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hatayi
    hatayi's avatar
    Erkek
    Daniel-Koo bunu yazdı

hocam cok saf olma istersen? :)

Tarikat-ı Aliyyeyi Tahribadiyye
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ahmet & Elif.
    leadertay
    leadertay's avatar
    Erkek
    attackatak bunu yazdı
    leadertay bunu yazdı
    attackatak bunu yazdı
    leadertay bunu yazdı

yokum hocam burda yemek arasındaydım sanırım :)) devletin başlıca görevlerinden değil mi istihdam sağlamak al sana istihdam işte napcan ne için kim için hizmet ettiğini :)))

6.000 dediğin adam  50.000.000 seçmen olan ülkenin %50 sinin yani 25.000.000 oyuna alan bir parti de sadece % 0.00024 si oluşturur. 10.000.000 unun internet kullandığı düşürsen bu sayı az bu adamların artması lazım istihdama katkı ;) 

seçim kullanan 50 milyon kişi mi varmış? :D neyin kafasını yaşıyosun la sen şebek.

atarlı genç sakin ol sadece atıp tutmakla olmuyor biraz oku senin kafanın aynısından bende istiyorum diycem ama bana fazla gelir. o sonda ki lafı da sana iade ediyorum canım  kardeşim.

http://yenisafak.com.tr/Secim2014-haber/turkiyenin-secmen-sayisi-aciklandi-25.02.2014-543935

pişt troll bak hele,

seçim kullanacak kişi sayısı ile kullanılmış oy sayısı arasında ki farkı anlamayacak bi rahatsızlığın mı var?

Şişt nolduğu belirsiz (ben trollüm ya seni çözemedin kötü bişey gelmesin aklına) bu seçim sana kim kullanmayacaklarını söyledi Küp kardeş ;)

Şu kopan fırtına Türk ordusudur yâ Rabbi. Senin uğrunda ölen ordu, budur yâ Rabbi. Tâ ki yükselsin ezanlarla müeyyed nâmın, Galip et, çünkü bu son ordusudur İslâm'ın!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Buna inananlar olduğunu gördükçe ülkeyi terketmek istiyorum gerçekten

Nasıl bi dinlemeye takılmış bu? kaydı yaparken bi yandan telekonferans mı yapıyormuş bu ekip?

Ekibi suç üstü montaj yaparken bekleyip youtube a upload ettikten 1 hafta sonra mı akıllarına gelmiş?

Sitenin altındaki mp4 ü indirdim. içinden audio tracki extract ettim 44.1 KHz Stereo maşallah (iki farklı kanal ses) nasıl bir telefondan dinlemişlerse tebrik ediorum kendilerini.

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=1zO8fg6V1yg

Mahkeme kararı ile yapilan dinleme. Tarih saat ve tib numarasi mevcut... Bu da montaj mı ?

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    justwant
    justwant's avatar
    Erkek
    mfatihbodur bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı
    mfatihbodur bunu yazdı

Nedir bu saldirganlik nedir bu laf sokma hakaretle kucumseyerek karsindakini sindirme çabası anlamiyorum.Caldi cirpti soydu belki serefsiz vatan haininin teki bu bilal. Ama kariyerine bak, parali yada burslu farketmez bi o adamin kariyerine bak bide kendi kariyerine bak. Sonra o insanin zekasini asagila :) insanin vatan haini olmasi salak oldgnu gostermez. Sendeki sadece eziklik psikolojisi atack murit kardesim

Adam zeki zeki olmasa o %50 yi nasıl ayakta uyutacak , millet peygambe allah gibi tapıyor daha ne olsun hocam :)

fakat %50 si de olsa hırsız hırsızdır şerefsiz şerefsizdir :)  vatan hainleride haindir. Oyla değişecek şeyler değil bunlar.

Hocam orası ayrı, sana göre vatan hainidir bana göre değildir (misal) bunu oturur saygı çercevesinde tartışırız. Ama ne sen ona muhalefet olduğun için salak olursun, ne de ben onları savunduğum için salak olurum. Karşındaki insanın düşüncesine saygı göstermeyenler toplumda hiç bir zaman saygı göremezler. Bence bizim en büyük eksiğimiz bu. Kavgamın tek sebebi de bu zaten. İktidarı kötüleyen, destek yerine bu ülkeye köstek olanlara oy vermektense oy kullanmam daha iyi. Kavga etmek yerine icraat yapsınlar, yapacaklarını yapabileceklerini anlatsınlar beni inandırsınlar bırak MHP yi, CHP ye bile gönül rahatlığıyla oy verebilirim. Hiç bir zaman siyasi taraftar olmadım, olmam da. Bunun bilincindeyim.

Sen mi siyasi taraftar olmadın?Böyle saçmasapan bir konuyu açan adam diyor bunu.De haydi git az ötede  yap trollüğünü.

justwant tarafından 26/Şub/14 23:10 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

mfatihbodur  onu munu sağı solu boşver türkiye yi seven kimse bu seçimlerde oyunu akp ye vermez veremez , dediğim gibi veriyosa hırsızlara , teröristlere , katillere arka çıkıyor demektir. Sen o avatarı kullanıyorsan Türk bayrağını seviyorsan sende vermezsin. Bile bile veriyorsan da bu göt kılıyım , koyunum demektir. Dahası yok hoca.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek
    Ses kaydının montaj olmadığı kesinleşti
    Yeminli Adli Kurum GuardedRisk'in Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile oğlu Bilal Erdoğan arasında geçen telefon görüşmesini incelediği raporu sonuçlandı. Rapora göre konuşmalarda montaj, kesme, yapıştırma, ekleme çıkarma yok.

AHMET CEYLAN / ROTAHABER - ÖZEL - Dünya basınının da ilgiyle takip ettiği ve montaj olduğu ileri sürülen, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile oğlu Bilal Erdoğan arasında geçen konuşmaların Amerikan Miami Herald gazetesindeki bir haberde gerçek olduğu öne sürülmüştü. Söz konusu analizin ön raporunu Rotahaber, önceki gün Umut Yavuz imzasıyla yayınlamıştı

Miami Herald gazetesinin "Analistlere göre kayıtlar gerçek gibi görünüyor" diyerek sunduğu haberde gazetenin muhabirlerinden Roy Gutman Mcclatchy Amerikalı siber analist Joshua Marpet'a dayandırarak gerçek olduğunu iddia ettiği görüşmelerin kesin kanıtlanmış raporuna ulaşıldı. 

Joshua Marpet'ın Türkçe'yi çok iyi bilen biri ve Amerikan Merkez Bankası FED'in hukuk işlerinde çalışmış olduğu ve Türk firmalarla ilgili davalarda daha önce bilirkişi olarak yer alan bir analist olduğu Miami Herald'ın haberinde de vurgulanırken Marpet'ın sözkonusu ses kayıtları incelerken ayrıca anadili Türkçe olan birisine de danıştığı bildiriliyor.

Raporun girişinde Adli Bilişim Uzmanı ve GuardedRisk Genel Müdürü Joshua Marpet'ın uzmanlık alanı ve özgeçmişi belirtilirken raporu hazırlamasına sebep olan isteğin ne olduğunu da kendisine ulaştırılan bir MP3 dosyasının herhangi bir dış müdahaleye maruz kalıp kalmadığının tespit edilmesi olarak belirtiyor.

Anadilinin Türkçe olmadığını raporun başında da belirten Joshua Marpet, kelimelerin okunuşu, telaffuzu, tonlama ve vurgu ile ilgili de anadili Türkçe olan kişilerden de yardım alındığını belirtiyor.

"Ba_çalan Erdo_an'_n Yalanlar_n_n ve Yolsuzluklar_n_n Kayd_ Orjinali.mp3" isimli ses dosyayı inceleyen Marpet, raporun sonuç bölümünde herhangi bir kesme, yapıştırma, kolajlama ya da herhangi başka bir kurcalama olmadığını belirterek, "sesin kaydının orijinal materyaline ulaşamadığımız sürece, bu kaydın tahrif edilmiş olduğunu hiçbirşekilde ispatlayamayız" değerlendirmesinde bulundu.

KAYNAK: ROTAHABER / AHMET CEYLAN

holyone : en baştan ses kayıtları doğru demişti...holyone gönderselerdi doğru cevabı alırlardı amerikalıya havadan 50 bn tl vermemiş olurlardı bahşişmi rüşvetmi ne parasıysa 50 bin tl :) holyone 

kaygusuz tarafından 01/Mar/14 00:13 tarihinde düzenlenmiştir

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _PesimisT_
    _PesimisT_'s avatar
    Erkek

@kaygusuz doğru dememişti. Sorulan soru tek kayıtmı imiş ve onlarda hayır 5 farklı kayıttan oluşuyor demiş... Bunu zaten videoyu izleyen herkes biliyor.... İçerikten habersiz yapılan değerlendirmeden bahsedilmiş...

Tabi yandaşlar atladı ve farklı yönlere çekti...

Bu dahil; tüm genellemeler yanlıştır! Yolcu; Kendi Yolunda.... Şükür biz Allahtan başka sahibi olmayanlarız!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Persebar
    Persebar's avatar
    Erkek

Muridler her hangi bi taraf savunmadan emin olmadan ispatlanmadan tayyibinde ses kayıtlarına montaj falan demek istemiyorum ama.

Bu video kesinlikle fake inanmak aptallık olur - Abi bilalde niye sesi yükselttin derken ki ses tonundan bile fake olduğu çok acık

Sistemlerdeki güvenlik açıkları, onu üretenleri unutmamanız için üretenler tarafından bırakılan bir hatıradır.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek

bu varoşlar ve softalar olduğu sürece bu ülkede adil seçim olmaz

sadece varoşlar yok edilse bile yeter

türkiyede hacı hoca tayfasının oyları %25 olduğundan

gerçek sonuç ortaya çıkar

Allaha şükür amerika var tek güvencemiz onlar

ama iç savaş darbe günleri yakındır

koalisyonları özler olduk

Toplam Hit: 14246 Toplam Mesaj: 122