folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Erdogan‘A Ses Kaydi Kumpasi Yaparken Dinlemeye Takildilar.

Erdogan‘A Ses Kaydi Kumpasi Yaparken Dinlemeye Takildilar.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek

Herkes Erdogan karsiti birşeyler paylasiyor ben de bunu paylasayim bakalim nasil yorumlar gelecek.

Alo Fatih serilerinde ki videolara Erdogancilarin yaptigi yorumlarda "bunlar sahte " "Baskasi seslendirmis" " Kaynak yok" vs. Yorumlar geliyordu, bence simdi de erdogan dusmanlari ayni yorumlari bu videoya yapacak :)

Fazla teknik bilgim olmadigindan videonun gercekligi yada sahteligi konusunda bi iddiam yok sadece sesler cok akici yani ezberlenmis cumleler olma ihtimali cok dusuk. Sahislar cok rahatlar.

http://www.haber7.com/guncel/haber/1131474-erdogana-montaj-kumpasi-dinlemeye-takildi

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek

hocam cok saf olma istersen? :)

ne diyon?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angelofhope
    angelofhope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

şuanda okuldayım bakamıyorum ama böyle birşeyi yapıp ses kayıtlarını yalanlamak hiç de zor değil ki...

eve gidince bakıcam

Programming is our Religion, Algorithms are Our Bible & We ./make Our Own GOD
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek

sence ses kaydının gerçekliği mi yoksa montaj yaptırmalarının mı açıklaması kolay olur ?

ses kaydı gerçekti açıklayacak durumda değildiler hemen ardından bunu düzenleyip verdiler ve dediler ki akp montaj yaptırmış diğer ses kayıtlarına da fake diyebilmek için. en azından bunu açıklaması kolaydı.

ayrıca montaj yaptılar diyelim.. dinlemeye nasıl takılıyorlar allasen :D akpnin kahinleri önceden o stüdyoda montaj yapılacağını kestirip örümcek mi yerleştirdi :D 

DadasAdam tarafından 25/Şub/14 11:47 tarihinde düzenlenmiştir

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek

aynen ha bu saflık nedir böyle ben de 3-5 kişiyi toplarım ellerine yazarım senaryoyu başlarız konuşmaya "nasıl da kumpasa getirdik erdoğanı" diye. Sonra da haber sitelerine servis ederiz. çok belli etmişler :D

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kumanaga
    Kumanaga's avatar
    Erkek

bu ses kaydını dinleyip iyi ki çekirdekleri bitmiş diyen bir başbakan tanıyorum :)

Edit: Sürekli amaaan amaan diyen kız halayda recep tayip erdoğan diyen kızın sesine benziyor.

https://www.youtube.com/watch?v=rYwJn52dPuk

Kumanaga tarafından 25/Şub/14 12:22 tarihinde düzenlenmiştir

⎝Her boku biliyorsun, "Herkes" yazmasını bilmiyorsun.⎠
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

olm sümeyye size espirili yazın demedi mi? insanın yanlıştan dönmesi kötü bişey değildir, başbakanı korumak için kıçınızı yırtmanıza gerek yok. "anladım ne bok olduklarını" deyin sizi yargılayacak değil hiç kimse

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek

ya gözünü seveyim, arkadaş akıl var mantık var mı?

Nereye rahat şahıslar hepsi replik okuyor, çekirdek saçmalığı da ses tansiyonunu ölçeme diye konulmuş oraya.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Kanal kimin yandaşı :)

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aliyk
    aliyk's avatar
    Erkek

Yahu buna inanan varmıdır :D

"olm bilalin sesini niye yükselttin çakacaklar köfteyi" diyen eleman öyle zoraki ve sallamadan kızmış gibi duruyorki

buna kim inanır " Kadir İnanır"

Lekum Dinikum Veliye Din ...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek
    mataramasuko bunu yazdı

olm sümeyye size espirili yazın demedi mi? insanın yanlıştan dönmesi kötü bişey değildir, başbakanı korumak için kıçınızı yırtmanıza gerek yok. "anladım ne bok olduklarını" deyin sizi yargılayacak değil hiç kimse

Kimseden korkmam, her ortamda sözümü esirgemeden söylerim.  Polis mulakatlarinda niye polislik? dediler. "Atanamadigim icin" dedim :)

Butun dunya kalkmış AKP düsmanligi yapiyor, Millet gercek yada yalan yuzlerce AKP aleyhine paylasimlar yapiyor. Insanlarlar gercekle yalan arasinda birakiliyor. O yuzden 3 5 sonra belki ben pismanliktan utanç duyarim, belki de sen.. buna kimse garanti veremez. Ama ne olursa olsun umarim bu ülke , bu millet daha fazla üzülmez.

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
Toplam Hit: 14167 Toplam Mesaj: 122