Esrar Otu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ieizhtzeihtzner
    Ieizhtzeihtzner's avatar
    Erkek
    esrar falan hikaye onlar bizi bozar sen takma onları gel yak bi tane kısa winston soft ohhh mis gibi
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chaoser
    Chaoser's avatar
    Erkek
    ottur günahı yoktur :d Hollanda'da yasal olmasının sebebi bir çeşit ilaç oalrak görülmesinden dolayıdır. Bence Türkiye'de de yasal olmalıdır. Çünkü her türlü satılan bir şeydir hiç olmazsa vergi alınır ve biraz olsun alkol vergiler kısılır bizde rahat rahat hepsinden içeriz :D

dünyada en güzel 3 şey vardır; et yemek, ete binmek, etin içine et koymak.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adanakebap
    Khaine
    Khaine's avatar
    Erkek

yasak olmasının bir dier sebebi ise,

neredeyse bütün kimyasal uyuşturucuların ana maddesi esrardır 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dikdatoraa
    dikdatoraa's avatar
    Erkek
    nedirsiniz yaaaw millet esrarın daha az zararlı olduğunu bilemedi de siz mi bildiniz cahil cahil konuşuyonuz bi susun hele

yenilmenin acısını yaşamadan kazanmanın zevkine hiç bir zaman varamazsınız... mağlubiyet son derece motive edicidir dibe vurduğunuzda en tepeden başka gidecek yeriniz kalmaz.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buruksu
    buruksu's avatar
    Erkek

esrar ın bir zararı yoktur diyenlere buradan hepinize kafam girsin diyorum arkadaşlar,

bagımlılıgı vardır, beyne sonderece zararlıdır insanı insanlıktan çıkarırır sinsi bi içecektir, bu maddeyi (yada maddeleri) kullanan insanları sokakta kolaylıkla tanırsınız (biz bizi biliriz hesabı) ister sosyal içici olun ister yogun içici olun kesinlikle bi konsantrasyon sorunu yaşarsınız, hiç bi iş bitiremezsiniz, her an karar degiştirirsiniz, madde yoksunlugunda depresyon sorunu başlangıcı belirtilerini taşırsınız, bir kaç aylık kullanım sonunda normalden uzaklaşır ama kendinizi normal hissedersiniz işin tuhafı siz adam öldürseniz dahi kesinlikle haklısınızdır, hatalarınızı görmez ve düzeltemezsiniz çünkü farkında olmazsınız insanlarla kavga etmeye başlar sevdiklerinizi kolaylıkla kırarsınız, kalbiniz şikişir size biri iyi bişey dedigi halde kötüye yorar arkasından karı gibi dedikodu konuşma durumlarını yaşarsınız, azınız gevşer her konu hakkında konuşmaya başlarsınız her konu hakkında fikri olan bilen abi rollerine soyunursunuz halbuki boş bir insansınızdır bunu sizin dışınızdaki bütün çevreniz bilmektedir ama bir tek siz bilmezsiniz halbuki herkes sizin arkanızdan düştügünüz acizlige gülmektedr :))))  acıklarınızı sinirli  agresif tutumlarınızla perdelemeye çalışırsınız ama tabiki buda bi boka yaramaz

daha yazacagım o kadar çok şey varki ama nasıl bu kadar emin konusuyorum derseniz  11 sene boyunca yogun bir şekilde maddenin her türlüsünü kullandım ve yetiştirdim 3 senedir hiç bir madde kullanmıyorum kendi evimde metal halida lambalarla kış günü kenevir yetiştirmiş biriyim, madde kullanımını teşvik edenlerden ve bunları iyi bişeymiş gibi gösteren insanlardan nefret ediyorum esrar zararsızdır 15 senedir kullanıyoum bagımlı degilim diyen insanlar var :) esrar diger maddelere geçiş saglayan basamak bir içkidir ve sinsidir

:) mutluyum, huzurluyum
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adanakebap
    Khaine
    Khaine's avatar
    Erkek

esrarın bağımlılığı çok kullanımdadır, az kullanırsan bi dalga olmaz, asıl ağımlılığı kimyasallar yapar,

ayrıca ottur günahı yoktur olayınada tamamen katılıyorum ;) 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Leustad
    Leustad's avatar
    Erkek

Valla huyum kurusun, esrar veya uyuşturucu içen biri gordummu kıl oluyorum bulaşmaya kalktımıda kafa goz giriyorum.
    İnsanın bilincini kabeddirip, toplumdaki insanlara kotu ornek olan bir pislik bu.
    İçen arkadaşlarada umarım bırakırlar diyorum...

Acıma Yetime Döner Koyar Gö....
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tyler_Dayi
    Tyler_Dayi's avatar
    Erkek
    günümüz bebeleri arasında son derece yaygınlaşan bu bok sanki içene bi faydası oluyomuş gibi ballı ballıda anlatılır olmuş yazıktır içmeyin, bi bildigimiz var bi zahmet içmeyin...

all this pain is an illusion...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek

serbest olsun ya

bu dünyanın derdi ayık kafayla çekilmez 

le le le sakine
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    comlekci54
    comlekci54's avatar
    Erkek

bir yerde görmüştüm hollandada esrar filan serbest ben serbest olmasına karşıyım o ne ya çekip duruyorlar keşler..

Parmak izi bassam olur mu ?
Toplam Hit: 27315 Toplam Mesaj: 47