Esrar Otu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek
    canım çekti ak bi denesemmi bi kereden bişey olmaz :D

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sahmaran
    sahmaran's avatar
    Dişi

esrari siradan bi seymis gibi anlatiyorsunuz, güçlü bir kisilige sahip olmayanlar okudukca meraklanir ve denemek ister sözlerinize dikkat edin. :S

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mr66tr
    mr66tr's avatar
    Erkek
    Agzı olan konusuyor.Çocuklar siz çok masum düşünüyorsunuz.Ancak bu iş sizin sandıgınız kadar masum degil.İnsan zayıf bir yaratık.Çok kolay bagımlılık kazanabilir.Sigara esrar veya başka bir tür madde.Bu bizim gelecegimizi ve ülkemizi bitirir.Çindeki Afyon savaşları , Panama kanalı yapılırken uyuşturucu verilerek çalıştırılan işçiler.Hindistanın sömürgeleştirilmesi gibi olaylar.Siz sadece işin keyif boyutundasınız.Bugun esrar içen yarın eroin içer.Onu kullanan imkan bulursa Kokain de kullanır başka madde de kullanır.bunun sonu yok.Güçlü iradeli ve aklı başında insanların içinde yaşamak mı istersiniz yoksa madde bagımlılarının rahatca madde kullandıkları , suç oranı çok fazla olan ve her türlü kanunsuzlugun serbest oldugu bir dünyada mı yaşamak istersiniz?Bu sorunun cevabı çok basit.İnsanlar neden özel güvenlik firmalarının oldugu sitelerde yaşıyor?Herşeyden önce güvenlik ve emniyet gelir.SDaglık konusuna girmedim bile.Onu da siz düşünün.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek

Arkadaşlar sigaraymış,esrarmış sağlığınızı geleceğinizi düşünün sonuçta sonuçlarına siz katlanacaksınız ben çok nadir alkol içerim o da bira o da anca tatilde.Ama bu benim kişisel düşüncem hiç bir faydası yok mesela şu an * eski bir team'ın kurucusu(geçmiş olsun)çok sigara içtiğinden ciğerleri mafolmuş durumda ameliyat masasına yatırılsa kalkamaz diyorlarmış acil şifalar diyorum.Ama hayat sizin esrar mı içeceksiniz kokain mi bilmem ne mi beni alakadar etmez ama hiçbir faydası yok zararlı bir anlık zevk için yapmayın nasihat veriyor gibiyim ama ne yapayım en önemli şey sağlıktır,sağlıklı olmazsanız hayatta tat alamazsanız ama ben aksiyon yapacağım atraksiyon olsun içeyim ne olacak 1 kereden 1 kerede başlayan bir daha bırakamıyor arkadaşlarımdan biliyorum her şey sizin iradenizin altında.

koray

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ismailca
    ismailca's avatar
    Erkek

dişi hint kenevirinin bağlımlısıysanız yasak olmaktan çıkar o zaman bu durum.. Mahkemece doktor kontrolüne gidilip

bağlımlıdır raporu alndıktan sonra belli ölçüde yetiştirilmesine ve kullanılmasına izin verilmektedir.

Yakarız Bu Gezegeni...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Konu gencleri zehirleyebilitesi cok yüksek olduğundan dolayı silinmiştir...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
Toplam Hit: 27317 Toplam Mesaj: 47