folder Tahribat.com Forumları
linefolder TahriDepo
linefolder Evet, Türban Simgedir!

Evet, Türban Simgedir!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qral
    qral's avatar
    Erkek
    valla bi sevaba girin yok a.q çöp kutusu gereksiz sey

bokvarsendegel@hotmail.com iletişim adresim;)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BozcaN
    BozcaN's avatar
    Erkek
    sbhtan beri yoktum evde.. şimdk geldm ve işim var ondan hpsini okuyamıcam ama LYCRa'nın son msjında ilk söledii doru .. ama 2.si yannş tartışlmaya deer bi knu bnce.. bide dengesizin biri bnm ilk msjmdan sora bişi demiş ama pm attım bakalımm..

√ βǾź¢ẵŋ ® //\\ ~ Türkiye"de yaşayan Türk"e biat edecek !!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qral
    qral's avatar
    Erkek
    valla ben gereksiz sey/çöp kutusu diye bi başlık bulamadığım için silemiyom yetkili biri silsin .
    tekrar anlatmayın düzenleye gir falan diye başlık yok orda onu bulamadım valla

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cancanBey
    cancanBey's avatar
    Erkek
    Yok öyle şey yahu! Nerde o yoğurdun bolluğu? Herkes her istediğini giyemez, giyememeli!!!

Toplumların ortak kabulleri vardır, yüzyıılların, onyılların uzlaşıları vardır.

İki tane zibidi politikacı olacak diye, insanların, hele de hanımların giyimini kuşamını istismar edecek ve o toplumsal uzlaşının altına dinamit sokacak, var mı böyle bir şey?

Ülkeler kanunlarla yönetilir, kanunları yapanlar ise milletin vekilleri; milletin vekilleri millet adına yaparlar o kanunları. Millet demiş ki şuraya şu kıyafetle giremezsin. Giremez kardeşim. Ama sıkıntı nerede biliyomusunuz; türbanlıya giremezsin diyen miniliye demiyor, hal bu ki o da yasak...

Türbanla çalışamazsın demişse çalışamazsın, okuyamazsın demişse okuyamazsın... Bu bu kadar basit... Devlete itaat etmeyenin ALLAH'a itaatinden ne olur?

Devlete itaat etmiyecem diyorsan elbette sana yer gösterirler, git arabistana derler, ne diyecekler ki başka? Demişte kolundan tutupta arabistana mı paketlemiş, hayır. Ya napmış, tepkisini dillendirmiş. Dillendirmesinmiş, yok öyle şey. Ben Türküm, Türk vatandaşıyım diyorsan, kanunlara uyacaksın, uymuyorsan müeyyidesine katlanacaksın.

Bu ne yahu? 21. yüzyılda başın üstünde ki örtüyle uğraşıyoruz.

ALLAH'a nasıl hesap verecek bunlar, koca bir milletin, ülkenin enerjisini heva ve heveslerine heba ettikleri için...

Devlet için ölünürken, baş açılmaz mı yahu?

İnsanları mutlu edecek yegane vasıta, onları birbirlerine yaklaştırarak, onlara birbirlerini sevdirerek, karşılıklı maddi ve manevi ihtiyaçlarını sağlamaya yarayan hareket ve enerjidir. Dünya barışı için de insanlığın gerçek mutluluğu, ancak bu yüksek ideal yolcularının çoğalması ve başarılı olmalarıyla mümkündür. M.Kemal ATATÜRK (1931)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZyreX1453
    ZyreX1453's avatar
    Erkek
    cancanBey hiç uğraşma bazılarına anlatamazsın bazı şeyleri,o kafa okadar doludur ki almaz başka düşünceşeri..Konu uzamasın diye uğraşıypruz boşver kafa yorma..Konu baştan itibaren saçmalıktan ibaret zaten.Arkadaşta halledecek konuyu çöp kutusuna taşıyacak birazdan...

Beyaz adam bize sayısını hatırlayamadığım kadar çok söz verdi. Bunlardan sadece birini tuttu. Sonunda topraklarımızı elimizden alacağını söylemişti. Sadece bu sözünü yerine getirdi...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LYCRa
    LYCRa's avatar
    Erkek
    Yaw beyler.. Devlet için can verilir. Devlet için herşey verilir. Yeter ki devletin iyi günlerini görelim. Ama baş açmak için ne sebep var? Devlet kendi tanklarımızı üretti koltuklarına bez bulamadı, bunun için mi açıyoruz? Savaşa gidiyoruz baş açıp taktik mi uygulayacağız? Ne ya ne! Bana biri açıklasın bu saçma işi. Devlet halkının düşüncesine göre karar verir. Türban meselesi halkın kararı değildir.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qral
    qral's avatar
    Erkek
    lycra seni bekliom bölümün altındaki başlığı söyle çöp kutusu falan yok :S

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZyreX1453
    ZyreX1453's avatar
    Erkek
    olm taşak mı geçiyon.Bu kadar mı beceriksizsin.TahiriDepoya atmasını biliyorsun ama..Çöpe taşıyamiyon güzell.Dewam et böyle bakalım..

Beyaz adam bize sayısını hatırlayamadığım kadar çok söz verdi. Bunlardan sadece birini tuttu. Sonunda topraklarımızı elimizden alacağını söylemişti. Sadece bu sözünü yerine getirdi...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LYCRa
    LYCRa's avatar
    Erkek
    yaw beyler çöp kutusu yok forumda :D kaybolmuş
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qral
    qral's avatar
    Erkek
    oh be biri en sonunda beni anladı sağol lycra :))

Toplam Hit: 22363 Toplam Mesaj: 96