folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Flash Disk İn İçine İnternetten Kuran Atsam Boynuma Taksam...

Flash Disk İn İçine İnternetten Kuran Atsam Boynuma Taksam...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviBere
    MaviBere's avatar
    Erkek
    andy sen bosver gozum yorumlari,tanimayan da seni yoldan cikmis teenager sanar.bence, butun yazili gorsel ve sozlu ibadet sekilleri ( sekil ki, zaman ve mekan dahilinde degisime ugrama kabiliyetine sahip bir tanim) Kurani Kerimin tum alemlere ve zamanlara indirildigine inan birisi olarak yapacagin uygulamanin kendi samimiyetinle Allah arasinda olduguna inaniyorum ve kendimce,siradan bir insan olarak,bunda yanlis bisi gormuyorum.

hız emniyettir...!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    IRF
    IRF's avatar
    Erkek
    flash'ını her türlü kazadan beladan korumuş olursun en azından :))

...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

CevşeNül Kebir Hatalıysam Düzeltsin arkadaşlar Peygamberimiz Hz. Muhammed (S.A.V.) me Bedir Savaşı öncesinde Hediye gelmiş bir Ayettir, Çok Güçlü bir Ayettir, Peygamberimiz de Bu Ayetin Tüm Allahın Kulları için olmasını dilemiş ve bizlere Armağan etmiştir. Kuranı Taşımanla Bir olabilecek bir ayet değildir.

İlginç bir Keşif yapmışsın, Ama Sanırım Alışık olmadığıız düşünce şekli olduğundan yadırgar gibiyiz. Flash diskte Kuran Digital Kodlar la saklanacak YAzıldığı şekilde değil, O yüzden Boynunda Kuran ile dolaşmış sayılmayacaksındır, Kanaatimce.

Birde yazılıda olsa Boynunda Kuran taşımak isteyen bir insansın, Takva dereceni bilmiyorum ama Şunuda unutma, Saygı Edep ve Temizlikte çok ama çok dikkatli olmanda gerekir. Nihayetinde Boynunda taşıdığın Tüm Zaman Ve Mekanlara gelmiş, Allahın Sözlerini barındıran bir yazıttır.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

daha saçma bir soru olabilirmiydi bilmiyorum ama aslında başka bir açıdan bakınca hiç saçma deil

kağıda da yazı yazarsın gözle okursun

flasdisk e de yazı yazarsın pc de okursun

ateist oldum için karışmıyorum =) 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek
    readyboost ozelliklilerde daha cok sevaptır

Amphetamine Logic.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

fenerist07 bunu yazdı:
    -----------------------------
    readyboost ozelliklilerde daha cok sevaptır

puhahahaha 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcellencE
    ExcellencE's avatar
    Erkek
    hocam sen zaten cvşen misali taşısam ama  okumasam da beni korusa ya da koruduğuna inansam diyosan sanmıyorum yanlış bişe olduğunu.zaten islam dini mantık dinidir ki ben bunda mantık dışı bişi de görmüyorum ama  onemli olan boynunda değil yüreğinde taşımaktır ki bu da zaten senin yüzüne yansımış hocam cebitte gördüğüm kadarıyla :)

Yapay zeka, zeka değildir.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karat
    karat's avatar
    Erkek
    baron_27 bunu yazdı:

hangi formatta atacan .xls .doc  .pps vs.. ?

yok yani kaza beladan korunmak için formatını iyi ayarla yoksa dosya açılamaz çarpılırsın :S

Ne muska ne cevşen boyuna asarak insanları korumaz.Bunlar hurafelerdir.Tuvalete girerken napacaksın peki?Kardeş bide burda yazanlar olmuş Allah ile kul arasına kimse giremez diye ama her yolun bi haritası ve her haritanında kısa yol rehberleri vardır.(Harita:Kur'an ı Kerim  Rehber:Peygamber ve ulemalar).Ki bu insanlar daima islamı hurafelerden temizlemeye çalışmışlardır ama bazılarını hala temizleyemediler.Bunların başında muska ve cevşenin boyuna takılması geliyor.Yok kardeşim böyle bişey Allah'a mı sığınıyon o zaman içini ferah tut zaten sonunda ona kavuşacaksın.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enqaz
    enqaz's avatar
    Erkek
    flash diskin şekli ne?

Türbana hayır. Yaşasın AYYAŞİZM. Yaşasın ZİNAİZM
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ManYaQ_cojuk
    ManYaQ_cojuk's avatar
    Erkek

Hocam sen bu flashdıskı al baska seylerde kullan cevsen yerıne kullanma derım

ayrıca cevsenıde sureklı yanında tasıma derım edep adam temızlık butun usullere uyman gereklı o boynunda ıken yanlıs bısey yaparsın mazallah sen en ıyısı okumasını bılıyorsan ac ve oku o daha hayırlıdır boynunda sus dıe gezdırmek bı ıse yaramaz

Gülümse Kaderine
Toplam Hit: 7673 Toplam Mesaj: 58