folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Flash Disk İn İçine İnternetten Kuran Atsam Boynuma Taksam...

Flash Disk İn İçine İnternetten Kuran Atsam Boynuma Taksam...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Android
    Android's avatar
    Erkek
    hoca laptopda warsa sakın ayak mayak altında bırakma carpılırsın

(M.Sc) Master Science, Electronics and Communication Engineering
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TrKomando89
    TrKomando89's avatar
    Erkek

aman deyim cep telefonuna atma böyle bişeyde, unutur pantolonun arka cebine filan koyarsın.. mazallah... :)

bu durum için cübbeli ahmet hocanın güzel bi vaazı var :

http://www.youtube.com/watch?v=MR11FqGfhpI 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EntelKoylu
    EntelKoylu's avatar
    Erkek
    Bu konuya cevap veren arkadaşların çogu ya geyige almış yada geyik yaptıgımı sanmış biride çıkmış beni hıyar yerine koymuş şimdi ben bu konuyu nie açtım bilmedigimden ötürü böle bi şey gördüm forumda bende merak ettim biri akıllıca cevap veriri die boyunlarına insanlar cevşen takıyor ama kim alıp açıp okuyor kimse bende bunu digital bişeyin içine atıp taşımayla ilgili düşüncemi dile getirdim ve bu konuda ciddiyim geyik filan yok insan bilmedigi bişeyi ögrenmeli bence dini süistimal ettigimi düşünenler ki aranızda var ilk postumda yazdım bilmedigimden ötürü soruyorum die

ANDY // Burası mezopotamya, küresel oyunun bumerang cehennemi. Tanrı bile dünya düzeni için peygamberlerini hep buraya göndermiş. Çünkü burası aslında yeryüzü cennetiymiş. Daha Fazla Bilgi İçin Profilimi İnceleyiniz...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    itfaiyeci
    itfaiyeci's avatar
    Erkek

Köylüm haklı..Içini açıp bakanınız var mı?Tamamen psikolojik..

edit : Önemli olan niyet. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fth_
    fth_'s avatar
    Erkek

abi cevşen niye takılırki anlamam

kazadan beladan koruduğumu düşünülür?

eğer kazadan beladan koruyorsa onu boynumuza asmak yerine okusak daha iyi olmazmı

bu arada  o cevşenlerin içinden bazen yemek tarifi vb çıkabiliyor :D ona göre 

çocuktum,büyüdüm
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EntelKoylu
    EntelKoylu's avatar
    Erkek
    gharghamel bunu yazdı:
    -----------------------------

abi cevşen niye takılırki anlamam

kazadan beladan koruduğumu düşünülür?

eğer kazadan beladan koruyorsa onu boynumuza asmak yerine okusak daha iyi olmazmı

bu arada  o cevşenlerin içinden bazen yemek tarifi vb çıkabiliyor :D ona göre 

-----------------------------
    işte hocam bende bunu sormaya çalışıyorum normalde insanlar cevşen takar ama kimse okumaz ama kazadan ve beladan korudugu sölenir peki bu cevşeni flash diskin yada digital bişeyin içine atıp taşımak dogrumudur yanlışmıdır önemli olan bunu tartışmak

ANDY // Burası mezopotamya, küresel oyunun bumerang cehennemi. Tanrı bile dünya düzeni için peygamberlerini hep buraya göndermiş. Çünkü burası aslında yeryüzü cennetiymiş. Daha Fazla Bilgi İçin Profilimi İnceleyiniz...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baron_27
    baron_27's avatar
    Erkek

hangi formatta atacan .xls .doc  .pps vs.. ?

yok yani kaza beladan korunmak için formatını iyi ayarla yoksa dosya açılamaz çarpılırsın :S

///______________
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kelv1n
    Kelv1n's avatar
    Erkek
    şaşırmış bu :|

Hatalıysam..... aramızda kalsın ;)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaMuhalefet
    AnaMuhalefet's avatar
    Erkek
    Boşver flash diskle falan taşımayı, diyanet işleri başkanlığı'na sor net cevap için. Onların öyle bir hattı vardı,en net bilgiyi söylerler sana. Ama fikir acayip hoşuma gitti:), okunmuş flashdiskli cevşen deyip 1 milyara satabiliriz tanesini, ne de olsa ilk defa duyuyorlar,cidden alan çok olur bence, dünya piyasasında bile yok şu an! Ağzı laf yapan biri olursan kötü niyetle acayip para kırılır walla:)

Bir işi: " BİLMEYEN " ELEŞTİRİR, " AZ BİLEN " AKIL VERİR, " YAPAMAYAN " ÇAMUR ATAR, " BİLEN " YAPAR.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    canerator
    canerator's avatar
    Erkek
    Ne diyon sen ya!?
Toplam Hit: 7674 Toplam Mesaj: 58