folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Flash Disk İn İçine İnternetten Kuran Atsam Boynuma Taksam...

Flash Disk İn İçine İnternetten Kuran Atsam Boynuma Taksam...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KarizmaTurk
    KarizmaTurk's avatar
    Erkek
    Bu soruyu sorulmamış kabul etsek daha mı iyi olur?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EntelKoylu
    EntelKoylu's avatar
    Erkek

KarizmaTurk bunu yazdı:
    -----------------------------
    neden?

ayrıca shockman hocamla excelence hocam ben forumu geziyordum aktif konularda birde msn iletileri die bi konu girdim ve orda birinin iletisi olarak flash diskin içine internetten kuran atsam boynuma taksam olurmu die bi cümle gördüm ve dikkatimi çekti bende forumda belki biren biri çıkar ve beni aydınlatır düşüncesi ile bu konuyu açtım

ANDY // Burası mezopotamya, küresel oyunun bumerang cehennemi. Tanrı bile dünya düzeni için peygamberlerini hep buraya göndermiş. Çünkü burası aslında yeryüzü cennetiymiş. Daha Fazla Bilgi İçin Profilimi İnceleyiniz...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    azrail_baba bunu yazdı:

KarizmaTurk bunu yazdı:
    neden?

ayrıca shockman hocamla excelence hocam ben forumu geziyordum aktif konularda birde msn iletileri die bi konu girdim ve orda birinin iletisi olarak flash diskin içine internetten kuran atsam boynuma taksam olurmu die bi cümle gördüm ve dikkatimi çekti bende forumda belki biren biri çıkar ve beni aydınlatır düşüncesi ile bu konuyu açtım

Aslında ilginç bir Keşif Yapmışsın, Gel gelelim Bilemeyecem Hiç Düşünmediğim bir konuda Adeta Şok ettin beni, Dİyebileceğim Tek şey vardır Zekeriya Beyaz Hocamıza Danışmakda fayda var Kanaatimce. Ama onunda diyeceği Şeyi Sanırım her kes Tahmin ediyordur. Kesinlikle Olmaz. !  

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tbtmad
    tbtmad's avatar
    Erkek

Cevşer takmanın mantığı yok güzel kardeşim..

O kur-an sana oku ders al diye yollandı boynuna as diye değil.Ben hep b şekilde düşündüm kur-an en kutsal somut şetdir terledin yere düştün kurandamı yere düşücek terlemi pislemecek .

Bu arada fikre koptum geyik yok demişsin ama sık sık nere kadar zuahahahhahahahahahhahahahahhahahhahahakkekekekeke:D:D:D:D 

Kod yazmakla adam olunmaz:D
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KarizmaTurk
    KarizmaTurk's avatar
    Erkek
    Cevşenin yararı varmı? Yokmu? konusunda tezatlar olduğunu biliyoruz. Tabi bunu bir kağıt parçasına yazılmış yazılar olarak düşünürsek hiçbir işe yaramaz. Ama, içinde yazılanın Hâk'kın sözü olduğuna iman edersek ve ona inanırsak ancak işe yarar. Dinde de genellemeler vardır bunlar alimler tarafından yorumlanmak için açık kapı olarak bırakılmıştır. Tabi buna alimlerin yorumları olmadan biz cevap veremeyiz. Ama bir arkadaşımız yazmış Kur-an'ı Taşınabilir Belleklerde saklamak gerçekten güzel birşey. Arada sırada müsait olduğunda eğer okumak gibi bir marifetimiz varsa açıp okumak bize büyük bir sevap kazandıracaktır. Cevşen direk Kur-an sözlerinden oluşmaz. Bunun için özel dualar vardır. Piyasa da cevşen diye satılan şeylerin çoğu karışık yazılardan ibaret bu hassas bir konu olduğu için bunu önemli bir zata yazdırıp daha sonra bunu elektronik ortama aktararak ve işe yaramasının Hak Tealanın takdiri olduğuna inanırsak yararı olabileceğine inanıyorum.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    oha :D.Teknolojinin bokunu çıkarmayın yaw.alın bi cevşen çok istiyosanız olsun bitsin.fazla zorlamayın

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek
    :))))

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
Toplam Hit: 7672 Toplam Mesaj: 58