folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Freeline Adlı Şahıstan Şikayetçiyim

Freeline Adlı Şahıstan Şikayetçiyim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Çizmişler,

Ban kayıtları

Bu üye banlıdır

Ban sebebi: Is yaptigi muride yuzlerce eurosunu vermemis, ustune bir de dava actim, kanit gosterecegim, bir seyler bir seyler sacmalamis. Kaniti topraga dikti yesermesini bekliyor herhalde, yeterince bekledik belli ki bir sey yok. Alamanyanin sark kurnazi v2ye gule gule

https://www.tahribat.com/forum/freeline-adli--sahistan-sikayetciyim-250567
    Tarih: 01/Tem/21 00:45
    Ban süresi: Türkiye Avrupa Birliğine Girene Kadar

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayd
    ayd's avatar
    Erkek

Facebook < su tipe bakinca zaten potansiyel dolandirici oldugunu cok acik belli ediyor

bir de bu var wOq_5QnU_400x400.jpg (400×400) (twimg.com) 

ayd tarafından 02/Tem/21 23:45 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    NighT_JudGe bunu yazdı

adaletin ile bin yaşa  kadı  efendi :D   Tbt yi bir   sahtekardan  daha  kurtardık :)  Bunu   şerefine  bir  kişinin laravel  ve  react işini  ücretsiz  yapacam  :D şaka lan  şaka  bir daha   olacak iş  değil  

sebepsiz bir tebessüm geldi. ^^`

ama oluyor, yapacak ekstra bir'şey yok. 

~@~

@Ayd, foto'lardaki @Nury mi?

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayd
    ayd's avatar
    Erkek
    RitmFarbRacourci bunu yazdı
    NighT_JudGe bunu yazdı

adaletin ile bin yaşa  kadı  efendi :D   Tbt yi bir   sahtekardan  daha  kurtardık :)  Bunu   şerefine  bir  kişinin laravel  ve  react işini  ücretsiz  yapacam  :D şaka lan  şaka  bir daha   olacak iş  değil  

sebepsiz bir tebessüm geldi. ^^`

ama oluyor, yapacak ekstra bir'şey yok. 

~@~

hayir freeline ^^

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pompaci
    pompaci's avatar
    Erkek

freeline brezilyaya kaçmış, orda mafyayla anlaşmış, paraları bitkoyuna yatırmış, brezil hatunlarla takılıyomuş filan diyolar doğrumu.

doğruysa 1,2 seneye teslim olur merak etmeyin.

hayat boş pompala çoşşş :):)...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gececi
    NighT_JudGe
    NighT_JudGe's avatar
    Erkek
    pompaci bunu yazdı

freeline brezilyaya kaçmış, orda mafyayla anlaşmış, paraları bitkoyuna yatırmış, brezil hatunlarla takılıyomuş filan diyolar doğrumu.

doğruysa 1,2 seneye teslim olur merak etmeyin.

:=) olabilir mi dersin 

Cahildim Dünyanın Rengine Kandım
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

Boş insanların, boş muhabbet yaptığında beni benden alan gülme krizini çok seviyorum :) 

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    ayd bunu yazdı
    RitmFarbRacourci bunu yazdı

..

hayir @freeline ^^

EyvAllah.

ikisi de atılmış site'den.

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tereke34
    tereke34's avatar
    Erkek
    NighT_JudGe bunu yazdı

adaletinle bin yaşa kadı efendi. Diğeri de uçmuş. Diğer konuya bir daha yazmayacağım dediğim için buradan yazıyorum. Tarikat bana çok şey öğretti ve halen de öğretiyor. Tarikat ruhu forever. 

tereke34 tarafından 03/Tem/21 14:53 tarihinde düzenlenmiştir

Nova Vida !
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    abdullahazad bunu yazdı

@yalinyalniz

şimdi bro, buraya gelip açık ve dürüstçe "ama" felan demeden direkt özür dilemeni bekliyoruz.

yazman gereken tek şey; hacilar, sizlere cahil ve ahlaksız dediğim için özür dilerim freeline hakkında yanılmışım.

Geçmiş sayfalarda özür diledi diye hatırlıyorum hocam.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 20847 Toplam Mesaj: 157
dolandırıcı scripttech .de