folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Freeline Adlı Şahıstan Şikayetçiyim

Freeline Adlı Şahıstan Şikayetçiyim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gececi
    NighT_JudGe
    NighT_JudGe's avatar
    Erkek
    EcHoLL bunu yazdı
    NighT_JudGe bunu yazdı

konunun farklı yerlerde de  söyledim bu adam bu  parayı ödemez  yönetim  gereğini  yapsın 

ne yaparsak parayı öder diye bakalım mesela yaptığın işlere zarar versek ? sen bana alıcagın %20 sini ver ben senin yerine ondan parayı tahsil ederim edemezsem yaığtıgın işin katları kadar zarar veririm

o para ondan fazlasıyla çıkar. sadece korunma ücreti binlerce dolar öder.

hocam  inan  öyle  bir niyetim olsa   sunucu bilgileri   bende idi   yaptığım   web sitelerinin    bütün   ftp ve  panel   gibi   şifreleri  vardı   silerdim  hepsini  ama   işte  biz  insan evladıyız   pek içimiz  el vermiyor  :)  yine de  teklifin  için teşekkür ederim   

Cahildim Dünyanın Rengine Kandım
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PersonalJesus
    PersonalJesus's avatar
    Erkek

Hayat tecrübelerimden yola çıkarak

Parayı ödemesi gereken taraf yani işveren ne zaman "benim diyeceğim bu kadar ben haklıyım daha da konuşmayacağım" deyip uzaklaşıyorsa sıkıntılıdır.

Haklı olan adamın konuşmaktan da, yazmaktan da çekincesi yoktur. Konu istediği kadar uzasın haklıysam susmam aga. Demek ki var bi hülolopluk.

Üze Tengri basmasar, asra yir telinmeser, Türk budun ilingin törüngün kim artatı udaçı erti?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gececi
    NighT_JudGe
    NighT_JudGe's avatar
    Erkek

iki   konuda da  çatır  çatır  yazdım  hocam  sende  bakabilirsin ama  adam  Haysiyetsiz  ne  diyim   hala  atılmadı  forumdan   

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PersonalJesus
    PersonalJesus's avatar
    Erkek
    NighT_JudGe bunu yazdı

iki   konuda da  çatır  çatır  yazdım  hocam  sende  bakabilirsin ama  adam  Haysiyetsiz  ne  diyim   hala  atılmadı  forumdan   

kanka konudan bağımsız ama neden senin kelime aralarındaki boşluk sayısı 2 veya 2den fazla? bir de bazen büyük harfle başlıyorsun cümle içerisinde çok garip geldi.

PersonalJesus tarafından 19/Haz/21 21:36 tarihinde düzenlenmiştir

Üze Tengri basmasar, asra yir telinmeser, Türk budun ilingin törüngün kim artatı udaçı erti?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gececi
    NighT_JudGe
    NighT_JudGe's avatar
    Erkek
    PersonalJesus bunu yazdı
    NighT_JudGe bunu yazdı

kanka konudan bağımsız ama neden senin kelime aralarındaki boşluk sayısı 2 ve ya 2den fazla? bir de bazen büyük harfle başlıyorsun cümle içerisinde çok garip geldi.

:D  yav  herkes  aynı  şeyi  soruyor inan  bende  bilmiyorum  alışkanlık  kodlarkende  böyle oluyor  camelCase  diyecem  :D  :D  onada  uymuyor  :D 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PersonalJesus
    PersonalJesus's avatar
    Erkek
    NighT_JudGe bunu yazdı
    PersonalJesus bunu yazdı
    NighT_JudGe bunu yazdı

kanka konudan bağımsız ama neden senin kelime aralarındaki boşluk sayısı 2 ve ya 2den fazla? bir de bazen büyük harfle başlıyorsun cümle içerisinde çok garip geldi.

:D  yav  herkes  aynı  şeyi  soruyor inan  bende  bilmiyorum  alışkanlık  kodlarkende  böyle oluyor  camelCase  diyecem  :D  :D  onada  uymuyor  :D 

Olsun çok sorun etme hallolur :D şimdi isim vermeyeceğim ama beterin beteri var :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coder2
    coder2's avatar
    Erkek
    PersonalJesus bunu yazdı
    NighT_JudGe bunu yazdı
    PersonalJesus bunu yazdı
    NighT_JudGe bunu yazdı

Olsun çok sorun etme hallolur :D şimdi isim vermeyeceğim ama beterin beteri var :D

Birden aklıma @RitmFarbRacourci geldi :D

TBT de para konuları çok can sıkıcı geliyor bana, r10 da böyle konular görünce insan normal karşılıyor ama buraya yakıştıramıyor insan. Tuncay çok iyi niyetli biri, para yoksa veya işler ters gittiyse durumu anlatsan anlayacak adam. Diğer arkadaşı tanımıyorum ondan birşey diyemiyorum ama umarım sulh ile çözülür konu. 

Önceleri Kızlar Utanınca Kızarırdı Şimdilerde Kızarınca Utanıyorlar..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    coder2 bunu yazdı
    PersonalJesus bunu yazdı
    NighT_JudGe bunu yazdı
    PersonalJesus bunu yazdı
    NighT_JudGe bunu yazdı

TBT de para konuları çok can sıkıcı geliyor bana, r10 da böyle konular görünce insan normal karşılıyor ama buraya yakıştıramıyor insan. Tuncay çok iyi niyetli biri, para yoksa veya işler ters gittiyse durumu anlatsan anlayacak adam. Diğer arkadaşı tanımıyorum ondan birşey diyemiyorum ama umarım sulh ile çözülür konu. 

lâ ne var. gâyet de güzel yazıyorum. ^^D`. 

@NighT_JudGe 'nin mesajlarının YazıTipi de değişik sanki, bana öyle geliyor. ^^D`

~@~

konu özelinde de,  normalde @LaNCeLoT'la  pek aynı fikirde olmam da, bu konu veya öteki konu içinde @NighT_JudGe'ye bir Soru sormak'la beraber bir Tesbit'te bulunmuştu. onunla aynı fikirdeyim açıkçası. 

kezâ, @Nury de ilk mesajı'nda görece bir düzeltme yapmış, ve konu özelinde mesaj'lar arasında tekrâren yazmayacağını yazmıştı. @@, ^^`.

bence, o band ne ise(@muaythaist'in de dâhil olduğu konu), onun satışından gelen parayı da verebilir gibi geldi. d.ldo konusunu anlamadım. bunun haricinde şikâyet'e konu başka bir konu başlığı da vardı, onu da hatırlamıyorum. ^^D`

~@~

sen ne düşünüyorsun @futurist.?

amerika'daki kamuya açık jüri'li mahkemeler gibi oldu. ^^D`, tarafların jüri seçimleri de önemli ,alüminyum. ^^`.

(bomb have(^^`) been Planted. ^^D`)

aklıma da, 12 angry man, film'i geldi.

RitmFarbRacourci tarafından 19/Haz/21 23:52 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roark
    Roark's avatar
    Erkek

ben zamanında ekran kartı getirmek istediği zamanlarda mesaj atmıstım kendisine, sonra sanırım " lan neden millete getiriyorum ben mining yapayım " demiş olacak ki, mesajlara dönüş yapmamıştı, o zaman zaten dedim iyi ki bu herife ekran kartı vs sebebi ile bir para vermemişiz 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek
    RitmFarbRacourci bunu yazdı
    coder2 bunu yazdı
    PersonalJesus bunu yazdı
    NighT_JudGe bunu yazdı
    PersonalJesus bunu yazdı
    NighT_JudGe bunu yazdı

lâ ne var. gâyet de güzel yazıyorum. ^^D`. 

@NighT_JudGe 'nin mesajlarının YazıTipi de değişik sanki, bana öyle geliyor. ^^D`

~@~

konu özelinde de,  normalde @LaNCeLoT'la  pek aynı fikirde olmam da, bu konu veya öteki konu içinde @NighT_JudGe'ye bir Soru sormak'la beraber bir Tesbit'te bulunmuştu. onunla aynı fikirdeyim açıkçası. 

kezâ, @Nury de ilk mesajı'nda görece bir düzeltme yapmış, ve konu özelinde mesaj'lar arasında tekrâren yazmayacağını yazmıştı. @@, ^^`.

bence, o band ne ise(@muaythaist'in de dâhil olduğu konu), onun satışından gelen parayı da verebilir gibi geldi. d.ldo konusunu anlamadım. bunun haricinde şikâyet'e konu başka bir konu başlığı da vardı, onu da hatırlamıyorum. ^^D`

~@~

sen ne düşünüyorsun @futurist.?

amerika'daki kamuya açık jüri'li mahkemeler gibi oldu. ^^D`, tarafların jüri seçimleri de önemli ,alüminyum. ^^`.

(bomb have(^^`) been Planted. ^^D`)

aklıma da, 12 angry man, film'i geldi.

Çokca üşendiğim tespit ya da yaklaşımlar oluyor boş geçiyom hep , blabla yapıp bişeler yazıyorum kafa dağıtmaca

Yoksa o tespitlerin dışında başka şeyler de var mesela neden kanka ortağız ekolüne çok kanıyorsunuz belli ki ticaret bilmiyorsunuz  , bilmiyorsan ticaret yapmayacaksın sen kodcusun kodunu yaz grafikersen çizimini yap demir büküyorsan inşaatlarda demir bük  emeğini al tertemiz ye paranı sikerim ortaklığını senin. ( senin derken ali ve ye değil bu hitap genel manada öznesiz sikip sokuyorum )

Gerçek manası başka olsa da ben bu tarz olaylar için kendi mana yüklediğim şekilde kullanırım '' balık BAŞTAN kokar ''

Business kuracak kabiliyet yapı yönelim ya da o tarz tecrübe birikimin olsa yaşlar olmuş 40 aşağı yukarı sik kılları pişmaniye çoktan yapardın o işleri zaten ( ha bu işlerin geçi erkeni tabi ki olmaz ama ) bu ortak oluruz moruk ekolü yemlemeler fırıldak adamların ortak noktasıdır ve bunun ötesinde emek sömürüsü böyle başlar. Bir diğer başlatıcı da '' biz bir aileyiz '' söylevleridir ajksdhasjdhajsdh

SEN EMEĞİNİ AL ortaklık şartları oluşacaksa ya da öyle bir yapı kurulacaksa buna karar veren sen ol işi paslayan değil.

Ortaklık kötüdür demiyorum ama iyi de değildir , bir de ortaklık yapılacak işler böyle şeyler değildir ortaklık kurumunu en iyi kotaran zekiyahudi köpekler oluyor genelde çok merak eden ortaklık nedir ne değildir o ipneleri incelesin.

gibi gibi de işte başka şeler de var üşeniyom blablabla yapayım geçeyim yine aqüqü başım ağrıyor

LaNCeLoT tarafından 20/Haz/21 00:21 tarihinde düzenlenmiştir

Kurtlar tasma takmaz....
Toplam Hit: 20873 Toplam Mesaj: 157
dolandırıcı scripttech .de