folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Freeline Adlı Şahıstan Şikayetçiyim

Freeline Adlı Şahıstan Şikayetçiyim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    freeline
    freeline's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Burda ne söylesem bos hic sana laf yetistirmekle ugrasmicam sana kefil olan Muhammed idi kendisi yazdi bu aksam aricak ben ona gerekli herseyi anlatirim görmek istedigi kanitlari gösteririm geri kalan kimin ne dedigi acikcasi pek umrumda degil bu forumda daha önce bi kac arkadasla is yaptim ödemesini alamayan varsa buyursun yazsin kimsenin hakkini yememisim de senin mi hakkini yicem 

Adam gibi dogrulari anlat Senin bende bileklikler haric bi alacagin yok onlarda satilinca diye anlastik satilmadi muhammed aradiginda kameradan onlari da gösteririm canli 

Sirplara yaptigin iste kendin vazgectin ben sana ödemeyi teklif ettim reddettin sana zorla para verecek halim yok senin 350 Euron Gitti benim 600 gitmesinin sebebi de adama sifir sistem yazacaktin kalktin eski sürüm php bi hazir script bulup kurdun degistirilmesi gereken yerleri de kendin yapamadin baskasina extra para ile yaptirildi

Dildocuya bitane plugin kurdun XML ile ürün ceksin diye dogru dürüst calismadi mecbur 3 kerede yapicaz 5 kerede bunun fiyatini sen belirledin 500 tl dedin onuda aldin

Snooper isini beraber aldik sorumluluk ikimizin di sen hic orali olmadin evet bastan aldigimiz ödemeyi ben kullandim is bitince alinacak ödemede sana verilecekti ama is bitmedi bitirilemedi ve simdi mahkemelik olduk

Sana bi is ten dolayi para göndericektim ihtiyacin varsa fazla gönderim dedim sende abim memlekette ev yapiyo ona göndericem dedin 100 Euro fazla gönderdim bunu hatirlamiyorsun her ne Hinweise

Bu konuya baska bisey yazmicam modlar isterse  banlasin bunca yildir bu forumdayim birak dolandirmayi dolandirildim 

aklın yolu birdir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    raul
    raul's avatar
    Erkek

freeline da  yazdi. bakalim karsi cevap ne olacak   ticaret cok çetrefilli is be aga. para kazanmak harbi zor 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PersonalJesus
    PersonalJesus's avatar
    Erkek

Çok gergin çoookkkkk tatakaiiii

Üze Tengri basmasar, asra yir telinmeser, Türk budun ilingin törüngün kim artatı udaçı erti?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gececi
    NighT_JudGe
    NighT_JudGe's avatar
    Erkek
    freeline bunu yazdı

Burda ne söylesem bos hic sana laf yetistirmekle ugrasmicam sana kefil olan Muhammed idi kendisi yazdi bu aksam aricak ben ona gerekli herseyi anlatirim görmek istedigi kanitlari gösteririm geri kalan kimin ne dedigi acikcasi pek umrumda degil bu forumda daha önce bi kac arkadasla is yaptim ödemesini alamayan varsa buyursun yazsin kimsenin hakkini yememisim de senin mi hakkini yicem 

Adam gibi dogrulari anlat Senin bende bileklikler haric bi alacagin yok onlarda satilinca diye anlastik satilmadi muhammed aradiginda kameradan onlari da gösteririm canli 

Sirplara yaptigin iste kendin vazgectin ben sana ödemeyi teklif ettim reddettin sana zorla para verecek halim yok senin 350 Euron Gitti benim 600 gitmesinin sebebi de adama sifir sistem yazacaktin kalktin eski sürüm php bi hazir script bulup kurdun degistirilmesi gereken yerleri de kendin yapamadin baskasina extra para ile yaptirildi

Dildocuya bitane plugin kurdun XML ile ürün ceksin diye dogru dürüst calismadi mecbur 3 kerede yapicaz 5 kerede bunun fiyatini sen belirledin 500 tl dedin onuda aldin

Snooper isini beraber aldik sorumluluk ikimizin di sen hic orali olmadin evet bastan aldigimiz ödemeyi ben kullandim is bitince alinacak ödemede sana verilecekti ama is bitmedi bitirilemedi ve simdi mahkemelik olduk

Sana bi is ten dolayi para göndericektim ihtiyacin varsa fazla gönderim dedim sende abim memlekette ev yapiyo ona göndericem dedin 100 Euro fazla gönderdim bunu hatirlamiyorsun her ne Hinweise

Bu konuya baska bisey yazmicam modlar isterse  banlasin bunca yildir bu forumdayim birak dolandirmayi dolandirildim 

yahu kefil olan  adam  bile  diyorki  ben  ödememi   geç aldım daha neyden  bahsediyorsun   sen   

1-Sırplara  yaptığımız  işte   sıfır  temadan  yaptım sen  adamlar  kategori  indirimi  istiyor  dedin    bende  sana  bir  laravel proje  gösterdim  bunu incele buna  benzetelim dedim  sen  bunu   kurup  geçelim  dedin    ve  bunu  hala   inkar  ediyorsun  

2-  benim   Abim  yok  ailemin  en  büyüğü  benim 

3- Dildocuya  kurduğumuz  plugin   düzgün  çalışmadı  hemi SrcN  şahit   hatta xml    bir defa  çekip  onun  ile  muhabbetini  yaptık  ben tam  emin olamadığım  için  ona  sordum  ilk  çektiğimizde  plugin  zaten  sercanın  dı onuda  sana  söyledim  sonra adam aynı   plugin  tekrar  kullanmak  isteyince ben  kabul  etmedim  sende  plugin  alalım dedim   

3- snopperde  ben  hiç  oralı olmadım  Taner  kim  buldu  Asiye ile   saatlerce  konuşup bunlar  bu işi  yapamaz  başımızın  çaresine bakalım  diyip  başkasına  bakalım diyen  kimdi bu adama  para verme  diyen ben  ama sen  gizli  gizli  para  veren  sendin  sonra  para verdik iş yapsın dedin   Elinde  kaldı 

4- Ayrıca  sen  unutmuşsun ben  söyleyim   onpint e   benden  başkasına  düzenleme yaptırdığını  söyledin  ordan da  paramın  üstüne  yattın   ne yaptırdın diye baktım   hiç birşey  CSS  bile  benim   yazdığım  gibi  duruyordu  şimdi  sildim  

konu  burada  laf  yetiştirmen  değil ben olanları  söylüyorum sen   yalan  söyleyip   emeğimin  üstüne  yatıyorsun madem   burada  o kadar insanlar ile  ticaret  yaptın   biri  çıkış  desin ki   arkadaş  bu adam ile çalıştım   sorunsuz  iş  yaptı  sorunsuz  paramı  aldım  

NighT_JudGe tarafından 17/Haz/21 21:42 tarihinde düzenlenmiştir

Cahildim Dünyanın Rengine Kandım
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Abi konuyu ciddi ciddi okurken dildocu kısmına gelince gülmeme engel olamıyorum. :)

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gececi
    NighT_JudGe
    NighT_JudGe's avatar
    Erkek

aslında  hata benden  sunucu   bilgilerini  silmeden  bütün  sistemi  yedekleyip   uçurup  paramı  verene  kadar   vermeyecektim  ki   ALLAH  yukarda  şahit  yap  diyende  oldu  dedim  Allahından  bulsun   çoluk  çoçuğu  var  çıkar  ben  istemiyorum dedim  istersen   onuda  ispat  edebilirim  sunucu   bilgilerini  ne zaman  değiştirdiğinide  Senin  baan  gönderdiğin  paradan  bile  haberin   yok  o kadar çok  emeğimi   çalıp yedin ki   gönderdiğini kaç Euro  diye sorsam   onu  bile   hatırlamassın  :D

senin  sitelerin için yaptığım  çalışmaları  hiç  saymıyoruz  bu arada   3-4 tane   demo  site  kurup  bunları  müşterilere  gösterelim  ben satarım  kardeş diye onları  hiç  saymıyorum  2 gün öncesine kadar onlarda  duruyordu   subdomainleri  silmişsin  

Hani  benim  sana  yetişmem  için  şuan ki  kazancımın   30*40  katını  kazanmam  gerekiyordu  madem   Haysiyetli   Şerefli  adamsın benden  30*40 kat  fazla  kazanıyorsun  gönder para mı  ama  yok bu  laflar sana çok  yabancı  

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Damat
    A_REX
    A_REX's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Abi konuyu ciddi ciddi okurken dildocu kısmına gelince gülmeme engel olamıyorum. :)

Aynen başkan :)) kimse çıksın ortaya belki bir arkadaşa lazım olan olur :))

Dur be kadınnnn....
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wikwik
    wikwik's avatar
    Erkek

Uzun yıllardır tahribata beklenen heyecanı getirdiniz gençler. Yalnız çekirdekle de harbiden iyi gidiyormuş :)

Bilgi Güçtür.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gececi
    NighT_JudGe
    NighT_JudGe's avatar
    Erkek

:D  dildocu dediğim Almanyada  erotik shop sahibi  bir  adam onun  sitesine  iş yapmıştım adamın adı  dildocu  kaldı  

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akmarky
    akmarky's avatar
    Erkek

http://c11.incisozluk.com.tr/res/incisozluk/11009/0/3526020_o037b.jpg

Toplam Hit: 20939 Toplam Mesaj: 157
dolandırıcı scripttech .de