folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Gaziantep‘Te Kürtçe TV‘Ye Hayır

Gaziantep‘Te Kürtçe TV‘Ye Hayır

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zodiac
    Zodiac's avatar
    Erkek

KaRaKuLe bunu yazdı:
    -----------------------------

Hoca ne saçmalıyorsun ne kürt hareketi ya ? Adamlar türkü söyleyip halay çekmekten başka ne yapıyor bi programlara bak ya hiç izledin mi allasen ya

"hoca ya " , "hareketi ya" ? Ya ne ? Önce konunun ciddiyetine göre konuş emolar gibi yha vs. konuşacaksan baştan konuşma. İtalyanın devlet televizyonu RAİ grubuna benzetmeye çalıştılar trt yi beceremedi angutlar demekki sen sırf müzik hanımeli programlarını vs izliyorsun kendi dillierini madem açmışlar böyle tv elbet konuşacaklar iş işten geçtikten sonra ama geçmişte Devlete Atatürk'e dil uzatan soysuzlarıda o programlara çıkarmayacaklar kardeşim! Geçen izledim kahpe tohumunun biri ordaki bir tarih programında röportajta biz bin yıldır burdaydık türkler sonradan geldi gibi bi cümle söyledi kan beynime sıçradı ya böyle kelpoğlu kelplerin konuşmasına müsade etmeyeceksin yada adam gibi kurduğun kürt kanalını TC devletinden yana kürt ehline vereceksin. 

Ozaman başka biride çıksın desin ben pkk lı değilim bölünmeye karşıyım ama ehh işte efendime söyleyeyim biz burda sizden önce vardık vs var mı lan öyle şey?

mantığın korkunu yenemiyorsa kendini düşünenden sayma,
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YaSevYaTerkEt
    YaSevYaTerkEt's avatar
    Erkek

Konuyu Fettoş'un tohumları ve pkk sempatizanı kürtçü ermeni tohumları basmış...

İşin hassasiyeti;

Güneydoğuda olmasına rağmen, en ufak bölücülüğe, kahbeliğe, bayrak yakmaya, asker-polis taşlamaya, apo piçinin sikik posterini taşımaya izin vermeyen GAZİANTEP'in diğer bölücü odaklı illerle aynı sınırlara çekilmek istenmesini anlamadan yorum yapan fettoş-pkk tohumu gerizekalılar,

Önce adam gibi analiz yapın, sonra konuşun,

Ha o kanal açılır, sonrası ne olur onu hepiniz görürsünüz,

Bknz: http://www.yasevyaterket.com/index.php/haberler/425-gaziantep-dtp-il-binasina-molotoflu-saldiri.html

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ilnatsob
    ilnatsob's avatar
    Erkek

YaSevYaTerkEt bunu yazdı:

hacı sen küçükken tacize felan mı ugradın?

sorunun ne senin?

forumda 10 kişi birbirine dalsa neden hoşuna gidiyor ?

:))

====>
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kafkavari
    kafkavari's avatar
    Erkek

yha sen ne saçmalıyosun adam akıllı konu aç milleti bir birne düşürüyonuz

Mesele, Türkiye'nin şeftali yerine, motor üretmek istemesiydi. N. Erbakan
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seadog
    seadog's avatar
    Erkek

Haddini aşıyorsun kendine gel!!!

İnsan ol!!

devlet istatistik ensititüsüne göre kişi başına düşen tuğla öldürüyormuş
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hea aydın doğan kazanıyor da ne oluyor sanki çok yararı var sana di mi mantığa bakarmısın ya

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

sözde vatansever adamların sözde isyanları...

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Abi varya insan değilsin sen ya insan değilsin bu lafların üstüne zaten sana daha yorum da yazmam işine gelmeyince o iğrenç laflarınla böyle salak salak kelimeler yazıyorsun... İnsan ol biraz...

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Kurtcebe bunu yazdı:

KaRaKuLe bunu yazdı:

Hoca ne saçmalıyorsun ne kürt hareketi ya ? Adamlar türkü söyleyip halay çekmekten başka ne yapıyor bi programlara bak ya hiç izledin mi allasen ya

"hoca ya " , "hareketi ya" ? Ya ne ? Önce konunun ciddiyetine göre konuş emolar gibi yha vs. konuşacaksan baştan konuşma. İtalyanın devlet televizyonu RAİ grubuna benzetmeye çalıştılar trt yi beceremedi angutlar demekki sen sırf müzik hanımeli programlarını vs izliyorsun kendi dillierini madem açmışlar böyle tv elbet konuşacaklar iş işten geçtikten sonra ama geçmişte Devlete Atatürk'e dil uzatan soysuzlarıda o programlara çıkarmayacaklar kardeşim! Geçen izledim kahpe tohumunun biri ordaki bir tarih programında röportajta biz bin yıldır burdaydık türkler sonradan geldi gibi bi cümle söyledi kan beynime sıçradı ya böyle kelpoğlu kelplerin konuşmasına müsade etmeyeceksin yada adam gibi kurduğun kürt kanalını TC devletinden yana kürt ehline vereceksin. 

Ozaman başka biride çıksın desin ben pkk lı değilim bölünmeye karşıyım ama ehh işte efendime söyleyeyim biz burda sizden önce vardık vs var mı lan öyle şey?

Yalı yulu konaşan emo mu oluyor hoca ne dengesiz adamsın ya sen önce yazdıklarının ne anlama geldiğini anlat şahsen ben hiç bişey anlamadım özellikle son cümlen tam saçmalık

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rushOut
    rushOut's avatar
    Erkek

Anlayamadığım tek nokta şu. T.C Anayasasına göre türklerin kürtlerden üstün olan bir tarafı varmı Allah aşkına??

A.q seninle ben aynı haklara sahibim T.C sınırları içerisinde daha nedir bu hak arayışı.Eğerki derseniz işte millet bizi sevmiyor filan diye severim sevmem sevmek zorundamıyım ben bir insanı saygı duyarım karşımdaki şahısa ama bu onu seveceğim anlamına gelmez.

Biz bizimle bizdeydik Biz bizimle bize geldik Biz bizimle bizdeyken Bizi bizden mi sorarlar
Toplam Hit: 10896 Toplam Mesaj: 107