folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Gaziantep‘Te Kürtçe TV‘Ye Hayır

Gaziantep‘Te Kürtçe TV‘Ye Hayır

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tuz_ruhu_03
    tuz_ruhu_03's avatar
    Erkek

diamonique bunu yazdı:
    -----------------------------

Adamlar okulda kürtçe dil ile ders anlatmıyorlar ki. Kürtçe dilekçe vermiyorlar devlet dairesine. İsteyen onu izler, isteyen doğan gurubunu izler. Mantıklı olmak lazım.

Yapılanlar cesaret vermeyecek mi, senin dediklerini yapmaları için?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zodiac
    Zodiac's avatar
    Erkek

@Baranbilmemne

ulan tarihiniz milliyetiniz yok daha soyunuzu sopunuzu bilmiyorsunuz Allahın garibanları şimdi bide son yıllarda kendilerine tarih bulma çabasına girdi ara geçiş formları :) Deniz Gezmiş dediğin lümpeni tuttukları gibi ensesinden vurdular tasmayı boynuna sen daha neyin hesabını yapıyon :)

mantığın korkunu yenemiyorsa kendini düşünenden sayma,
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ilnatsob
    ilnatsob's avatar
    Erkek

dead_march bunu yazdı:

iyide sevgili kardeşim sendaha türklüğün ne olduğunu vidyolarla öğrenmeye çalışan düşüncesiz bir asalakken nasıl oluyorda tanımadığın etmediğin bir adam hakkında bu kanağati getiriyorsun gençlik hayallerini yıkmak gibi olmasın ama ben hürüm en azından kendi başıma düşüne biliyorum

başkalarından ögrendim yazdın ya dai

senin de bir dediğin birini tutmuyor

kum göndereyim mi sana kumla oyna biraz olma mı :)

====>
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Thelordmax
    Thelordmax's avatar
    Erkek

Fazla gaza gelmiş bu evlat. Sen bi baksana etrafına.. kaç yaşında herifsin. Adam akıllı şeylerle uğraş işine gücüne bak.

Tahribat alemi de kendi ülkesini düşünüyor. Senin kadar abartan varmı aramızda ?  Hay Allahm ya..

Gaziantep düşman işgali altında. Facebooktan üye olun da şunu bi kurtarın (:

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ilnatsob
    ilnatsob's avatar
    Erkek

Kurtcebe bunu yazdı:

@Baranbilmemne

ulan tarihiniz milliyetiniz yok daha soyunuzu sopunuzu bilmiyorsunuz Allahın garibanları şimdi bide son yıllarda kendilerine tarih bulma çabasına girdi ara geçiş formları :) Deniz Gezmiş dediğin lümpeni tuttukları gibi ensesinden vurdular tasmayı boynuna sen daha neyin hesabını yapıyon :)

çömez kardeşim seni de forumlarından destek için çağırdılar değil mi :))

====>
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zodiac
    Zodiac's avatar
    Erkek

Baranbcx bunu yazdı:

Kurtcebe bunu yazdı:

@Baranbilmemne

çömez kardeşim seni de forumlarından destek için çağırdılar değil mi :))

He destek için çağırdılar arkadan destekli vurduğumdan bak iki dakkada çözmüşün beni kardeşim :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dead_march
    dead_march's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Baranbcx bunu yazdı:

dead_march bunu yazdı:

iyide sevgili kardeşim sendaha türklüğün ne olduğunu vidyolarla öğrenmeye çalışan düşüncesiz bir asalakken nasıl oluyorda tanımadığın etmediğin bir adam hakkında bu kanağati getiriyorsun gençlik hayallerini yıkmak gibi olmasın ama ben hürüm en azından kendi başıma düşüne biliyorum

başkalarından ögrendim yazdın ya dai

senin de bir dediğin birini tutmuyor

kum göndereyim mi sana kumla oyna biraz olma mı :)

ha sen "herşeyi" öğrenmiyorum yazınca o müthiş aklınla demek bişeyleri başkalarından öğreniyor fikrine kapıldın herhal yada tam okuyamadın neyse galiba belli harf sayısından sonra senin akıl hata vermeye başlıyor onuda öğrenmiş olduk bide üf buneya kum mum olm küçümsemeye çalışırken bile beceremiyorsun çizgifilmlerdenmi örendin konuşmayı anlamadımki

bundan sonra oy kullanmayacağım eğer bir kişi bile gelip oy kullanmak vatandaşlık görevidir felan derse çıkarır kimliğimi götüne sokarım
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kafkavari
    kafkavari's avatar
    Erkek

Baranbcx bunu yazdı:

siz türklüğü de adamlıgı da bu adamdan ögrenin:

http://www.facebook.com/video/video.php?v=107186969297007

Mesele, Türkiye'nin şeftali yerine, motor üretmek istemesiydi. N. Erbakan
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bandit
    Bandit's avatar
    Erkek

Kurtcebe bunu yazdı:

@Baranbilmemne

ve sende bununla övünüyosun öylemi?

vay bu ülkücülerin haline..

türk-kürt karedştir diyen adama gel burda söv ondan sonra karı gibi kıvırtın,siyaset yapın öle deil böyle şöyle diye

bunların alayı böyle :)

acınacak haldesiniz

* Bugün Türk-Kürt yarın ÖzTürk-Arap Türkü- sonra İşçi-Memur en son Ali-Veli-Mehmet... Ahmet Kaya
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zodiac
    Zodiac's avatar
    Erkek

Bandit bunu yazdı:

Kurtcebe bunu yazdı:

@Baranbilmemne

ve sende bununla övünüyosun öylemi?

vay bu ülkücülerin haline..

türk-kürt karedştir diyen adama gel burda söv ondan sonra karı gibi kıvırtın,siyaset yapın öle deil böyle şöyle diye

bunların alayı böyle :)

Bak sen KARS lı hemşerime :) Az çok kafkaslı olanları tanırsın ülkücülerin madem öyle ona göre konuşun dün ne diyorsam bu günde aynısını söylerim o kıvırtma lafını da sana monte ederim canım benim.

Bana göre Türküm Devletim Türkiye Cumhuriyeti dilim Türkçe diyen kürdün başımın üstünde yeri var ama yukardaki Baranbcx adlı kardeşlik ayağına lümpenlik yapan soysuzlarıda itin götüne sokup çıkarmayı bilirim :) Bak şimdi anlayacağınız dilden konuştum demi aybalam ;)

Toplam Hit: 10962 Toplam Mesaj: 107