folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Gaziantep‘Te Kürtçe TV‘Ye Hayır

Gaziantep‘Te Kürtçe TV‘Ye Hayır

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kafkavari
    kafkavari's avatar
    Erkek

madem türk kürd kardeş nie ozmn kürtce tv karşınız ödünüz bokunuza karışıyo bi tane tv mi bu ulkeyi birbirne katacak :P:P

Mesele, Türkiye'nin şeftali yerine, motor üretmek istemesiydi. N. Erbakan
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dead_march
    dead_march's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

avluka bunu yazdı:
    -----------------------------

madem türk kürd kardeş nie ozmn kürtce tv karşınız  :  türkiye türklerin yaşadığıyer manasına gelir kürtçe tv açmanın altıda yatan nedense kürdiyeyi oluşturmakki bunun böle olup olmadını tartışmıycam uğraşmak istemiyorum

ödünüz bokunuza karışıyo  :  valla gayet rahatım şuanda

bi tane tv mi bu ulkeyi birbirne katacak :P:P :  küçük büyük farketmez kötü niyetli her hareketin karşısında olucaz 5kuruşumun çalınması beni batırmaz peki bu hırsızı suçsuzmu kılar

bundan sonra oy kullanmayacağım eğer bir kişi bile gelip oy kullanmak vatandaşlık görevidir felan derse çıkarır kimliğimi götüne sokarım
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zodiac
    Zodiac's avatar
    Erkek

Ülke birbirine karışınca bizimkiler tıkarlar seninkinede pamuğu adam olun adam bugün yarın Bursa,Kars,İzmir,Malatya,İstanbul vs ayaklanıpta artık kardeşliği bitirdik ne kürtten ne başkasından kardeşliğimiz yoktur derse bu milliet ; sizi allahınız kurtaramaz onun için siz siz olun madem Türk-Kürt kardeştir diyorsunuz bu kardeşliğin kıymetini bilin ona göre hareket edin.

mantığın korkunu yenemiyorsa kendini düşünenden sayma,
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

ha gayret Az kaldı TV yi açmıyacaklar biraz daha birbirimize gireLim Rene yada holy Gelsin  3  5 tane Ban atsin Emin olun ozaman TV falan açmazlar :))

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼 - 🅷🅾🅻🆈 @Kaptan ın daha delikanlı olduğunu kanıtlayan şahsiyet ile tanıştım..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bandit
    Bandit's avatar
    Erkek

Kurtcebe bunu yazdı:

Bandit bunu yazdı:

Kurtcebe bunu yazdı:

@Baranbilmemne

ulan tarihiniz milliyetiniz yok daha soyunuzu sopunuzu bilmiyorsunuz Allahın garibanları şimdi bide son yıllarda kendilerine tarih bulma çabasına girdi ara geçiş formları :) Deniz Gezmiş dediğin lümpeni tuttukları gibi ensesinden vurdular tasmayı boynuna sen daha neyin hesabını yapıyon :)

ve sende bununla övünüyosun öylemi?

vay bu ülkücülerin haline..

türk-kürt karedştir diyen adama gel burda söv ondan sonra karı gibi kıvırtın,siyaset yapın öle deil böyle şöyle diye

bunların alayı böyle :)

Bak sen KARS lı hemşerime :) Az çok kafkaslı olanları tanırsın ülkücülerin madem öyle ona göre konuşun dün ne diyorsam bu günde aynısını söylerim o kıvırtma lafını da sana monte ederim canım benim.

Bana göre Türküm Devletim Türkiye Cumhuriyeti dilim Türkçe diyen kürdün başımın üstünde yeri var ama yukardaki Baranbcx adlı kardeşlik ayağına lümpenlik yapan soysuzlarıda itin götüne sokup çıkarmayı bilirim :) Bak şimdi anlayacağınız dilden konuştum demi aybalam ;)

evet az çok tanırım karsın ülkücüsünü,devrimcisini,kürdünü,türkünü ve ona göre konuşurum zaten :)

çoğu kürt ülkesini Türkiye cumhuriyeti olarak benimsemiştir bunda bi sıkıntı yok. ama sen kalkıp bir kürde dilim türkçe türk deil kürdüm dedirtmeye kalkışırsan onlar seni alıp itin götüne sokup çıkartır bunuda bilesin... GULAMIN :)

* Bugün Türk-Kürt yarın ÖzTürk-Arap Türkü- sonra İşçi-Memur en son Ali-Veli-Mehmet... Ahmet Kaya
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Kurtcebe bunu yazdı:

Ülke birbirine karışınca bizimkiler tıkarlar seninkinede pamuğu adam olun adam bugün yarın Bursa,Kars,İzmir,Malatya,İstanbul vs ayaklanıpta artık kardeşliği bitirdik ne kürtten ne başkasından kardeşliğimiz yoktur derse bu milliet ; sizi allahınız kurtaramaz onun için siz siz olun madem Türk-Kürt kardeştir diyorsunuz bu kardeşliğin kıymetini bilin ona göre hareket edin.

Abi bu sözün üstüne artık bu konuya yorum yazanın ben aklından şüphe ederim abi baksanıza adam ne diyor "bizimkiler" "kardeşliği bitirdik" "ne kürtten ne başkasından kardeşliğimiz yok" "sizi Allahınız kurtaramaz (tövbe)" Herif sıyırmış siz daha bunu ciddiye alıp cevap mı yazacaksınız ?

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Kurtcebe bunu yazdı:

abi Sen nesin Boyle ya Ajanmısın Mit misin nesin Bukadar Büyük Konusuyorsun ? bu bilgiler nereden GEliyor sana. Yoksa senmisin milleti ayaklandiran :))) 

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼 - 🅷🅾🅻🆈 @Kaptan ın daha delikanlı olduğunu kanıtlayan şahsiyet ile tanıştım..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zodiac
    Zodiac's avatar
    Erkek

Peşmergeler bastı sayfayı o kadar çok seven varsa memleketini seven kürdo gelsin konuşalım yoksa neymiş madem o zaman konu TV den açıldıda bu kadar çok içini dökmeye çalışan açılımcı gelsin tartışalım yoksa cahil cühella üç beş tospağa yüzünden ban yeme niyetinde değilim.

mantığın korkunu yenemiyorsa kendini düşünenden sayma,
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

tahribat .com a psikolog isteruk :) Birde Siteye girenlere Soguk su Verilsin Sicak hava iyi gelmiyor :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bandit
    Bandit's avatar
    Erkek

Kurtcebe bunu yazdı:

Peşmergeler bastı sayfayı o kadar çok seven varsa memleketini seven kürdo gelsin konuşalım yoksa neymiş madem o zaman konu TV den açıldıda bu kadar çok içini dökmeye çalışan açılımcı gelsin tartışalım yoksa cahil cühella üç beş tospağa yüzünden ban yeme niyetinde değilim.

memleketini seven kürdo burda buyur konuş... sen yaranı göster ben sana uygun bi ilaç bulurum ayıb ettin gulamin :)

* Bugün Türk-Kürt yarın ÖzTürk-Arap Türkü- sonra İşçi-Memur en son Ali-Veli-Mehmet... Ahmet Kaya
Toplam Hit: 8344 Toplam Mesaj: 107