folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Geforce Now : Türkiye'de

Geforce Now : Türkiye'de

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek

en büyük avantajı konsolu bitirmesi aslında. 

mibox a yükle, kablosuz güzel bir kol al. koca tv bir anda konsola döndü. online oyunlarda gecikme filan olur. ama bi kumanda bi mibox 1000 tl tutar. bununlada tek kişilik oyunları oynamak büyük lüx.

fiyatı önemli, bakalım ne kadar olacak. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

YouTube'ta yayıncının bedavaya dağıttığı GeforceNow kodunu 80 lira satmaya başlamışlar. Pamuk para etse mezarları açıp, ölülerin götünden çekip alırlar.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek
    PathfindeR00 bunu yazdı

mibox a yükle, kablosuz güzel bir kol al. koca tv bir anda konsola döndü. online oyunlarda gecikme filan olur. ama bi kumanda bi mibox 1000 tl tutar. bununlada tek kişilik oyunları oynamak büyük lüx.

aynısını deneyeceğim.

mi box s var bende , f710 gamepad var. 3 metre projeksiyon perdem var.

zaten pc filan açmaz olduk. teknoloji işe yarıyor :D

http://www.leyladansonra.com/
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    baristbt bunu yazdı
    PathfindeR00 bunu yazdı

aynısını deneyeceğim.

Kontroller sıkıntı olur gibime geliyor. Sonuçta oyunlar PC için tasarlanıyor. Özellikle FPS oyunları hiç oynanmaz. Nişan alana kadar mermi manyağı yaparlar.

mkyb tarafından 16/Şub/21 18:29 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    baristbt bunu yazdı
    PathfindeR00 bunu yazdı

aynısını deneyeceğim.

Kontroller sıkıntı olur gibime geliyor. Sonuçta oyunlar PC için tasarlanıyor. Özellikle FPS oyunları hiç oynanmaz. Nişan alana kadar mermi manyağı yaparlar.

https://www.youtube.com/watch?v=sgd3zKPSfdI&t=502s

adam yapmış. oynamış da.

ben VR çalışıyor mu ona dair bir şey bulamadım. 

edit:

bu ablada yapmış.

az rusçanız gelişir hem :D

https://www.youtube.com/watch?v=_GLuewXTcbc

PathfindeR00 tarafından 16/Şub/21 19:20 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GuArDiAn55
    GuArDiAn55's avatar
    Erkek

Şu olay tam anlaşılmamış açıkça belirteyim dedim. Parayı ödediğinizde oyunlar gelmiyor. Stadia değil bu. Geforce Now daha farklı. Zaten satın aldığınız oyunları oynayabiliyorsunuz sadece. Steam, Epic, Uplay, EA Origin vs. platformlarında kütüphanenizde olması gerekiyor. Kütüphanede var ama yetmiyor bir de Geforce Now desteklemesi gerekiyor. https://www.nvidia.com/en-us/geforce-now/games/ Aylık 30 lira ödeyim Cyberpunk 2077 oynayayım olayı yok yani.(fiyatı 30 lira olursa tabi.)  aylık 30 lira ödüyorsun Geforce Now hizmeti için + 250tl Cyberpunk 2077 ödemen gerekiyor. Death Stranding mi oynayacaksın? 400tl ödeyeceksin sadece oyuna. Assassins Creed Valhalla? 269tl. Watch Dogs Legion 269tl. Far Cry 6 269tl.

HACKEROKAN!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bence asıl bombayı Microsoft patlatacak gibime geliyor. Onlarda başladı bu bulut oyun işine. Ancak Microsoft mağazasındaki oyunlar Xbox uyumlu. Xbox kontrolcüsünü telefona tanıtıp rahatça oynanabiliyor. Android TV'dede rahatça oynanır.

https://www.youtube.com/watch?v=WL-nwDiU-B4

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Microsoft da olsa nvidia da olsa bok softta olsa kardeşim ben bu oyunu satın aldıysam yok ben destek çekiyorum şurdan bi para ateşle muhabbeti olamaz firnalara bu seçenek bırakılmamalı.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    banneduser
    banneduser's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

Microsoft da olsa nvidia da olsa bok softta olsa kardeşim ben bu oyunu satın aldıysam yok ben destek çekiyorum şurdan bi para ateşle muhabbeti olamaz firnalara bu seçenek bırakılmamalı.

hocam eğer dediğini anladıysam, firmalar donanım satıyor. Ki bunu uzaktan masaüstü adı altında; azure den, amazondan,  googledan vesaire de ekran kartı donanımları, compute seviyesi yüksek işlemcili donanımları kiralıyorsun ve saat başına para ödüyorsun. Bundan dolayı da temizliğiydi, elektriğiydi falan gibi harcamalar/uğraşmalar yapmıyorsun. Tabi ki firmalar bunun ücretini isteyecek. Oyun için özelleştirdikleri için fiyatların uzaktan masaüstülere göre uygun olması zaten mantıklı olan.   

banneduser tarafından 17/Şub/21 10:29 tarihinde düzenlenmiştir

ride or die..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    banneduser bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

hocam eğer dediğini anladıysam, firmalar donanım satıyor. Ki bunu uzaktan masaüstü adı altında; azure den, amazondan,  googledan vesaire de ekran kartı donanımları, compute seviyesi yüksek işlemcili donanımları kiralıyorsun ve saat başına para ödüyorsun. Bundan dolayı da temizliğiydi, elektriğiydi falan gibi harcamalar/uğraşmalar yapmıyorsun. Tabi ki firmalar bunun ücretini isteyecek. Oyun için özelleştirdikleri için fiyatların uzaktan masaüstülere göre uygun olması zaten mantıklı olan.   

hayır hizmeti satana bişi demiyorum o tabiki parasını alacak , ben zaten parasını ödeyip satın aldığım oyunun desteğini nvidia gibi platformlardan çekenlere sövüyorum.

parasını ödemişim oyunu satın almışım ister uzak masa üstü ile oynarım ister nvidia ile sonuçta hepsi windows versiyonu.

adam geliyo diyor benim oyunum orda çalışmasın burda çalışmasın.

kardeşim parasını verip satın aldıysam o artık benim malımdır istediğim yerde oynarım.

Toplam Hit: 19464 Toplam Mesaj: 109
geforce now gfn gameplus game+