folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Geforce Now : Türkiye'de

Geforce Now : Türkiye'de

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek

@mkyb hocam nvdia şu an reklam moduna geçmiş webtekno donanımhaber technopat her yere reklam vermişler

No way out
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    SaviorAngel bunu yazdı

@mkyb hocam nvdia şu an reklam moduna geçmiş webtekno donanımhaber technopat her yere reklam vermişler

Reklam veriyorda adam büyük bir hevesle üyelik alacak bakacak elle tutulur 4-5 tane oyun var. Gerisi ya çöp yada tost makinesinde bile oynanabilecek oyunlar.

Benim kast ettiğim oyun firmalarıyla ortak yol bulmaya çalışıp Rockstar Games, EA Games vs gibi büyük firmaları geri getirebilmeleri.

80.000 liralık ekran kartında grafikleri sona dayayıp Red Dead Redemption 2, GTA 5 vs oynayamadıktan sonra istendiği kadar reklam yapılsın. Reklamıda zaten tahminim Turkcell yapıyor. O kadar yatırım yapıp para koydular bu işe. 

mkyb tarafından 18/Şub/21 14:50 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Turkcell cidden sağlam yatırım yapmış.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

ne bu ?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

hangi sunucuya bu kanka?

turkcell ici mi?

mumkunse ankara'da bir speedtest sunucusuna yapsana (turksat ya da turk telekom gibi)

az insan çok huzur.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

pezevenk ttnet adsl den başka bişi vermediği için şuan sistem 5tl bile olsa benim işime yaramıyor. 2021 den beklentim millet fiber isterken en azından vdsl gelsin amk 35mbps e razıyık.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csfrt
    csfrt's avatar
    Erkek

Yok mu fazla beta kodu olan yahu, bir beta kodu bulamadık.

ruh eşi çok sıradan, bana suç ortağı lazım.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

pezevenk ttnet adsl den başka bişi vermediği için şuan sistem 5tl bile olsa benim işime yaramıyor. 2021 den beklentim millet fiber isterken en azından vdsl gelsin amk 35mbps e razıyık.

Reis pasla da gıyabında test edek :))

...said addicted.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek

Lansman özel 3 aylık paket:  149.7 tl

Normal premium aylık: 74.9 tl

https://www.youtube.com/watch?v=8f0rByLTY3A

Pahalı geldi. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

40 liradan fazla verilmez. 50 liraya zaten ben dolar kuruyla VPN üstünde aylık alıyordum bu neyin kafası ? Oyun desteği zaten kısıtlı. 

Turkcell cidden işi bilmiyor. Aylık 40-50 lira yap millet işten gelince günün stresini atmak için 1-2 saat oynasın. Sürümden kazan. Ama 75 lira dersen bir kaç tane baba parası yiyen liseliden ötesine geçemezsin. 

Toplam Hit: 19331 Toplam Mesaj: 109
geforce now gfn gameplus game+