folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Geforce Now : Türkiye'de

Geforce Now : Türkiye'de

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    O Şimdi Astek
    deja-vu
    deja-vu's avatar
    Erkek
    csfrt bunu yazdı

ekşide boykot başlatmışlar, belki bu kadar tepkiden sonra bir fiyat düzenlemesi olur ama zor. bence sınırlı kaynak olduğu için yığılma olmasın diye yüksek fiyat verdiler, az kişiden çok para alarak yollarına devam edecekler gibi.

https://eksisozluk.com/5-mart-2021-geforce-now-boykotu--6847484

DH daki haberden ben şunu anladım, GFN kendi girdiği ülkede fiyatı düşük tutuyor ama aracıyla girdiği ülkede baya büyük pay alıyor. 

Rusya falan 100tl/ay ödüyormus şok oldum. Muhtemelen turkcell bunlar arasında en rekabetçi fiyata sahip olanı. Ama 75 TL ne ya. Birde sağlam internet en kötü 100 TL. Aylık 175tl vergi gibi mq. 

Almanya Fatihi
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Oyun yayıncılarına bize sakso yapıp bizi övün demişler ama aşırı tepki aldılar şuan. Çakallar 50 liradan düşük olacak diyorlardı önceden. Meğerse 3 aylık fiyatıymış o. 

Turkcell servise sanki kendi içinde oyunlar varmış gibi fiyat biçmiş. Oyunları zaten biz sonradan para verip alıyoruz. Aldığımız her oyunu oynayabilsek onada eyvallah. E oda yok? O yok bu yok ne var lan o zaman? 

Fiyatı düşürmezlerse çok sürmez seneye kapatırlar. Zaten Amazon ve Microsoft kendi oyun servislerini getirene kadar müşteri topladı, topladılar. Ondan sonra bedavaya verseler kimse kullanmaz. 

mkyb tarafından 06/Mar/21 13:52 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efsaneburak
    efsaneburak's avatar
    Erkek

Bir çekilişten 1 aylık kodunu kazandım fakat oyunlara sahip olmamız gerektiği için hala aktif etmedim köşede duruyor. Oyunlara sahip bir hesap bulursam aktive edeceğim. Ücretsiz oyun yelpazesi çok küçük bence. Böyle bir teknoloji için ekstra oyun beklemedim değil açıkçası

wAreX!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    efsaneburak bunu yazdı

Bir çekilişten 1 aylık kodunu kazandım fakat oyunlara sahip olmamız gerektiği için hala aktif etmedim köşede duruyor. Oyunlara sahip bir hesap bulursam aktive edeceğim. Ücretsiz oyun yelpazesi çok küçük bence. Böyle bir teknoloji için ekstra oyun beklemedim değil açıkçası

hocam nvidia nın en baştan beri politikası böyle zaten sana oyun değil oyun oynama aracı veriyor.

senin dediğin game pass +xcloud xbox tarafında mümkün..

aynı servis hem oyun hem hizmet verse bu sefer fiyat çok yüksek olur.

stadia oyunu satayım makınayı beleş vereyim dedi patladı

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efsaneburak
    efsaneburak's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

hocam nvidia nın en baştan beri politikası böyle zaten sana oyun değil oyun oynama aracı veriyor.

senin dediğin game pass +xcloud xbox tarafında mümkün..

aynı servis hem oyun hem hizmet verse bu sefer fiyat çok yüksek olur.

stadia oyunu satayım makınayı beleş vereyim dedi patladı

Haklısın hocam ama bilmiyorum game pass tarzı bir şeylerde gelir belki ileride, yorumlamam birazcık erken oldu benim :)

wAreX!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkroques61
    darkroques61's avatar
    Erkek

Turkcell'de çalışıp bu bilgiye erişebilecek birisi fenomenlere bilgi sızdırayım diye uğraşmaz..

Kendine İyi Bak ..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Turkcell, Nvidia ile konuşup Türkiye'den yurtdışı üyelik alınmasını yasaklatmış. Vpn kar etmiyor. Türkiye bankalarının kredi kartlarını otomatik tanıyıp red ediyor. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Turkcell, Nvidia ile konuşup Türkiye'den yurtdışı üyelik alınmasını yasaklatmış. Vpn kar etmiyor. Türkiye bankalarının kredi kartlarını otomatik tanıyıp red ediyor. 

Gece mail atmış kancıklar bir de. Arkadaş adam global olarak gezen bir tip olamaz mı ayrıca ? Paypal filan da yasak, olsa belki ordan kurtarırdı. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

paypal tek care o zaman :D

allahtan paypal'ım var :D

az insan çok huzur.
Toplam Hit: 19478 Toplam Mesaj: 109
geforce now gfn gameplus game+