folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Gta 5 Crack Yayınlanmış

Gta 5 Crack Yayınlanmış

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fikrettin
    fikrettin's avatar
    Erkek

Windows 8'de sistem tarihini nasıl geriye alıyorduk?

Edit: Tamam tamam, hallettim. Sağ alttan oluyormuş. Bios mios uğraşacağım sanıyordum. :D

fikrettin tarafından 22/Nis/15 23:29 tarihinde düzenlenmiştir

Peki, Zeki Müren'de bizi görecek mi?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AslanAmca
    AslanAmca's avatar
    Erkek

Bi ben yapamadım heralde şu crack olayını.

İnsanlara umut sat gerisi gelir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo
    nevorapat bunu yazdı

Ahım tuttu olum sana 3 saatte %16 indirmişim cumaya kadar biter kurar senden daha iyi oynarım :D 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AslanAmca
    AslanAmca's avatar
    Erkek
    EnesErgun bunu yazdı
    nevorapat bunu yazdı

Ahım tuttu olum sana 3 saatte %16 indirmişim cumaya kadar biter kurar senden daha iyi oynarım :D 

ahahaha işlh sende oynarsın :D 

İnsanlara umut sat gerisi gelir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Spyware__007
    Spyware__007's avatar
    Erkek

oha La o ekran kartıyla 20 fps alıyor nerdeyse o zaman ben ortalama 50 kadar fps az alıyorum :|

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

olm nerden neyi indirdiniz ben de 3dm indirdim açmıyor 

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iSoCan
    iSoCan's avatar
    Erkek

yahu tek link turbobit buldum debrid den çekmeye başladım %99 da elek gitti :( bende ne şans var arkadaş :(

şöyle tek link yandex mail ru filan var mı yada  2 3 part 

Milletin bağımsızlığını, yine milletin azim ve kararı kurtaracaktır.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fikrettin
    fikrettin's avatar
    Erkek
    madrew bunu yazdı

zamunda dan 58.1 gb olanını indirdim iso olarak ve antivirüsü kapatıp daemon tools ile yükledim,

sonrasında spyware in paylaştığı(https://ia601509.us.archive.org/20/items/Grand.Theft.Auto.V.Update.1.and.Crack.v23DM/Grand.Theft.Auto.V.Update.1.and.Crack.v2-3DM.zip) v2 yamasını indirip içindekileri çıkardım masaüstüne .

installers klasöründeki rockstar social club programını yükledim.

update klasörünün içindeki dosyaları oyunun yüklü oldugu klasörün içine attım

crack dosyasının içindekileri de aynı şekilde oyunun yüklü olduğu yere attım

oyunu 3dm logosu olan Launcher.exe ile başlattım ancak xinput1_3.dll hatası aldım 

http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?displaylang=en&id=35 buradan directx i güncelledim.

tekrardan launcher.exe ile oyunu açtım, tam oldu derken aktivasyon hatası aldım, bu kez de dadasadam in dediği gibi sistemin tarihini 16 nisana aldım ve oyunu çalıştırdım, artık oynayabiliyorum :)

yardımı geçenlere teşekkürler.

madrew'in yaptıklarını birebir uyguladım, sadece "xinput1_3.dll" hatası almadım, dolayısıyla DirectX güncellemesi yapmama gerek kalmadı. Onun dışında bütün adımları uyguladım ve son adımda aynı şekilde ben de 16 Nisan'a aldım sistem tarihini ve yine aynı şekilde 3dm logolu Launcher.exe ile oyunu başlattım. Şu an oynuyorum, herhangi bir problem yaşamadım. Ufak tefek kasma problemleri var, onlar da galiba sistemimden kaynaklanıyor.

Bu arada ufak kasma problemleri için oyuna bir güncelleme vs. yapıldı mı? Bilen varsa dosyalarıyla birlikte link atarsa 40 yıl kölesi olurum.

Peki, Zeki Müren'de bizi görecek mi?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo

Dün akşam indirmeye koydum 6 saat kalmış 6 saat sonra kurar çatır çatır düşman çatlatırım 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatih54
    Fatih54's avatar
    Erkek

Oyunu şuan indirmeyin. Oyun daha son halini almadı ve 3dm nin crackleri güzel olsa da çok iyi değil.

Tavsiyem şudur. 1 ay bekleyin, oyun ilk güncellemelerini alsın daha sonra reloaded crack eklenmiş bir repack indirip kurun (RG Mechanics iyidir). Daha sonra da oyunu satın alın.

Toplam Hit: 22194 Toplam Mesaj: 212