folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Gta 5 Crack Yayınlanmış

Gta 5 Crack Yayınlanmış

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Spyware__007
    Spyware__007's avatar
    Erkek
    Spyware__007 bunu yazdı
    kassiopeia bunu yazdı
    Spyware__007 bunu yazdı

Oyunu halen indiremeyen varsa mermi bir torrent ve tüm yamalarını verebilirim ?

hocam ben alabilirim ? ama nasıl yapacağımızıda anlatacaksan :)

tamam anlatırım hocam 

http://s3.dosya.tc/server2/uqq3gp/Grand_Theft_Auto_V.iso_.torrent.html     GTA 5 

http://s3.dosya.tc/server2/uqq3gp/.Theft.Auto.V.Update.2.and.Crack-3DM_.torrent.html  GTA 5  update 2  crack 1 (crack bizi ilgilendirmiyor sadece update önemli )

http://s3.dosya.tc/server2/uqq3gp/eft.Auto.V.Crack.v3.For.Update.2-3DM_.torrent.html  burdada sadece Crack alınacak

bu zamanzingoların tamamını indir az evel denedim 8mb internetle 600 ortalamayla indiriyordu indir sistemin win7yse kendi makinamdan bahsediyorum sorunsuz çalıştırabilirim

zaten v3 crack ile saat tarih uyumsuzluğu çözülmüş yönetici dalgası çözülmüş izinler çözülmüş yani artık oyun hazır oyundan atma olayları %80'e kadar önlenmiş.

GTA 5'i  ultraiso veya daemontools gibi iso loader işlevi gören herhangi bir programla kurarsınız  sonra installeri kurarsınız yani social klub

ondan sonra update klasöründekileri aynen gta klasörüne atarsınız değiştire evet diyerek.  istesenizde içerdekiler silinmio sadece değişiyor.

sonra crack işlemini tamamlayıp  güvenlik duvarından gelişmişten giden bağlantılarda GTA V  GTA V Launcher ve PLay GTA V  engellersiniz  

daha sonra yeniden başlatıp  eğerki eksiklik  örnğ.:   dx güncellemeleri C++ güncellemeleri vs kuruluysa sorunsuz birşekilde giriş yapıp oynarsınız 

aldığınız hataları söyleyin elimden geldiğincede yardımcı olurum

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Komutan
    Komutan's avatar
    Erkek
    Spyware__007 bunu yazdı
    Spyware__007 bunu yazdı
    kassiopeia bunu yazdı
    Spyware__007 bunu yazdı

Oyunu halen indiremeyen varsa mermi bir torrent ve tüm yamalarını verebilirim ?

hocam ben alabilirim ? ama nasıl yapacağımızıda anlatacaksan :)

tamam anlatırım hocam 

http://s3.dosya.tc/server2/uqq3gp/Grand_Theft_Auto_V.iso_.torrent.html     GTA 5 

http://s3.dosya.tc/server2/uqq3gp/.Theft.Auto.V.Update.2.and.Crack-3DM_.torrent.html  GTA 5  update 2  crack 1 (crack bizi ilgilendirmiyor sadece update önemli )

http://s3.dosya.tc/server2/uqq3gp/eft.Auto.V.Crack.v3.For.Update.2-3DM_.torrent.html  burdada sadece Crack alınacak

bu zamanzingoların tamamını indir az evel denedim 8mb internetle 600 ortalamayla indiriyordu indir sistemin win7yse kendi makinamdan bahsediyorum sorunsuz çalıştırabilirim

zaten v3 crack ile saat tarih uyumsuzluğu çözülmüş yönetici dalgası çözülmüş izinler çözülmüş yani artık oyun hazır oyundan atma olayları %80'e kadar önlenmiş.

GTA 5'i  ultraiso veya daemontools gibi iso loader işlevi gören herhangi bir programla kurarsınız  sonra installeri kurarsınız yani social klub

ondan sonra update klasöründekileri aynen gta klasörüne atarsınız değiştire evet diyerek.  istesenizde içerdekiler silinmio sadece değişiyor.

sonra crack işlemini tamamlayıp  güvenlik duvarından gelişmişten giden bağlantılarda GTA V  GTA V Launcher ve PLay GTA V  engellersiniz  

daha sonra yeniden başlatıp  eğerki eksiklik  örnğ.:   dx güncellemeleri C++ güncellemeleri vs kuruluysa sorunsuz birşekilde giriş yapıp oynarsınız 

aldığınız hataları söyleyin elimden geldiğincede yardımcı olurum

indirmeye başlıyorum hocam, adım adım yapacağım ilerlemeleri yazarım, ayrıntılı açıklamışsın teşekkür ediyorum sağolasın

"Hiç kimse bir başkasını satın alabilecek kadar zengin ve kendisini satmak zorunda kalabilecek kadar fakir olmamalıdır" J. J. Rousseau
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iSoCan
    iSoCan's avatar
    Erkek

diğer torrentlerden farkı yok yavaş indiriyor en azından bende öyle

iSoCan tarafından 25/Nis/15 02:49 tarihinde düzenlenmiştir

Milletin bağımsızlığını, yine milletin azim ve kararı kurtaracaktır.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Komutan
    Komutan's avatar
    Erkek
    iSoCan bunu yazdı

diğer torrentlerden farkı yok yavaş indiriyor en azından bende öyle

bende indiriyorum ama 20 dakikadır bir sabitleme yada artma yok 20-100 kb arası gidip geliyor. bakalım en kısa 4 hafta gösterdi .(

"Hiç kimse bir başkasını satın alabilecek kadar zengin ve kendisini satmak zorunda kalabilecek kadar fakir olmamalıdır" J. J. Rousseau
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iSoCan
    iSoCan's avatar
    Erkek

10 - 20 kb :D

Milletin bağımsızlığını, yine milletin azim ve kararı kurtaracaktır.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Komutan
    Komutan's avatar
    Erkek

şuan 300-500 kb arasına çıktı hocam, 3 güne çekiyorum inşallah :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Spyware__007
    Spyware__007's avatar
    Erkek
    kassiopeia bunu yazdı

şuan 300-500 kb arasına çıktı hocam, 3 güne çekiyorum inşallah :D

Ben bununla indirdim  akk de takılmadı geçmiş msjlarda akkyi aşmayıda anlattım

cuma başladı öğlen  pazar öğlen inmişti

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Lord
    Dark_Lord's avatar
    Erkek
    pesimistzombie bunu yazdı
    KrypT bunu yazdı

Hacı High-End apartman ve rank'ım tamam Heist açabilirim, hala online gelen yok mu la?

hacı işleri bi düzene koyim gelicem bi kaç güne sen az daha öğren onlineıda yancı takılırım yanına :D

ikinizi de ekledim rockstart social club'da, haberiniz olsun.

"biz televizyon izleyerek, milyonerler, sinema tanrıları, rock yıldızları olacağımıza inanarak büyüdük ama olamayacağız... hepimiz heba oluyoruz... bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş... reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşindeyiz... nefret ettiğimiz işlerde çalışıyor, gereksiz şeyler alıyoruz..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Beyler şu polisden kurtulma ve ölümsüzlük şifresini bilen varmı araştırdım yok diyorlar şuan 

yada çalışan sağlam oyunu bozmayacak trainer var mı?

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Spyware__007
    Spyware__007's avatar
    Erkek

paramız olsada bizde online oynasak :D

Toplam Hit: 22369 Toplam Mesaj: 212