folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Gta 5 Crack Yayınlanmış

Gta 5 Crack Yayınlanmış

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ehveniser
    ehveniser's avatar
    Erkek

3.soygunda oyundan atiyor surekli :) ya ortasında ya sonunda

Koca hestiy aya bedenem ?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek
    ehveniser bunu yazdı

3.soygunda oyundan atiyor surekli :) ya ortasında ya sonunda

Bazı görevlerde oyundan atıyor. Karakterler arası swtich olurken özellikle. Kendini öldür, 3 defa görev başarısız olunca skip seçeneğiyle o senaryoyu geç. Oyundan atmadan göreve kaldığın yerden devam edebilirsin böyle :D

Herkes crack arayadursun ben böyle yaptım :D

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    frq23
    frq23's avatar
    Erkek

benimki win 7 3dm crack v4 ve update 3 ü kurdum yinede launcher cevap vermiyor. görev yöneticisinde gta5 çkıyor bir süre sonra kayboluyor var mı çözüm?

edit: çözüme yaklaşır gibiyim ama hala çözemedim şöyleki benim laptopta hem onboard hemde ati ekran kartı var catalyst centerdan gta5in ayarını güç tasarruflu yani onboarda yüklediğimde launchere tıklayınca ekran kararıyor oyun açılacakmış gibi ama sonra kaldıramayıp geri windowsa dönüyor. yüksek performans yani atiye yüklediğimde de hiç cevap vermiyor launcher ama görev yöneticisinde görüyorum gta5 i

frq23 tarafından 26/Nis/15 15:46 tarihinde düzenlenmiştir

YalnızAdam
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    frq23 bunu yazdı

benimki win 7 3dm crack v4 ve update 3 ü kurdum yinede launcher cevap vermiyor. görev yöneticisinde gta5 çkıyor bir süre sonra kayboluyor var mı çözüm?

edit: çözüme yaklaşır gibiyim ama hala çözemedim şöyleki benim laptopta hem onboard hemde ati ekran kartı var catalyst centerdan gta5in ayarını güç tasarruflu yani onboarda yüklediğimde launchere tıklayınca ekran kararıyor oyun açılacakmış gibi ama sonra kaldıramayıp geri windowsa dönüyor. yüksek performans yani atiye yüklediğimde de hiç cevap vermiyor launcher ama görev yöneticisinde görüyorum gta5 i

senin sorunun aynısını gta4 de yaşayıp çömüştüm sitede bir arat baya oldu konuyu açalı ben dene onu

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adeleks
    adeleks's avatar
    Erkek

dell n5110 i5 525m 1g ekran kartı 8 gb ram ile 1280*768 ayarlarda donmadan oynayabildim pc kaldırmaz boşuna indirmeyim diyordum önceki silinen konuda birisi orta ayarlarda oynarsın demişti ona istinaden indirdim bir teşekkürü borç bilirim :) birde oyunu alta almadan nasıl ekran görüntüsü alacağız ?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo

adeleks : Vsync i half den off a getir daha çok performans alırsın

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adeleks
    adeleks's avatar
    Erkek
    EnesErgun bunu yazdı

adeleks : Vsync i half den off a getir daha çok performans alırsın

eyv hocam böyle daha iyi oldu 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Erkek

harika indirip oynarım :)

Profesyonel Öküz
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Spyware__007
    Spyware__007's avatar
    Erkek

onu bırakında şu bulut biraz garip görünmüyormu yoksa benmi kafayı yedim oynaya oynaya :)

1

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    adeleks bunu yazdı

dell n5110 i5 525m 1g ekran kartı 8 gb ram ile 1280*768 ayarlarda donmadan oynayabildim pc kaldırmaz boşuna indirmeyim diyordum önceki silinen konuda birisi orta ayarlarda oynarsın demişti ona istinaden indirdim bir teşekkürü borç bilirim :) birde oyunu alta almadan nasıl ekran görüntüsü alacağız ?

bir ben oynayamıyorum galiba :D

Spyware nolmuş lan buluta :W

Yıldızlar geliyor Rockstar geçiyor sonra oyundan atıyor.

oyunu da açarken çözünürlüğü 640x480 e çekiyor.

rapidhacker550 tarafından 27/Nis/15 02:49 tarihinde düzenlenmiştir

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
Toplam Hit: 22389 Toplam Mesaj: 212