folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Gta 5 Crack Yayınlanmış

Gta 5 Crack Yayınlanmış

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    iSoCan bunu yazdı
    rapidhacker550 bunu yazdı
    iSoCan bunu yazdı
    rapidhacker550 bunu yazdı
    iSoCan bunu yazdı

bu megada mtu olayı olmuyor herhalde :( 300kb/sn ömrüm biter inene kadar mtu ile 3.0mb/sn çekiyorum.Neyse ay başında veya torrentteki seed olayı düzelince indiririz 

3dm 36 gb lik dışında mega var mı? 

o ben de çalışmadı. %62.5 da takılıyor.

arkadaşın pc ye kurdum dosyaları kopyala yapıştır yaptım açılmadı.

Spyware__007 paylaştığı mega var : https://mega.co.nz/#!X1plFCKK!Fw3Y-Mpfab9wFwCjO4WmeBH-793LdEziA4gOH0iBgvM  58GB

Bunun cracki updatesi filan lazım mı ? Nasıl çalıştırdın indiriyorum şimdi 10 mb hızla

ben oyunu indirmedim henüz torrentler yavaş mega da mtu yemiyo :(

Bende de yavasladi simdi :( 4 mb le cekiyor :(( :D

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Full çözünürlük olmasada bir altında oynuyorum hiç kasmadan harika oyun gerçekten

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    SeRDaR bunu yazdı

Full çözünürlük olmasada bir altında oynuyorum hiç kasmadan harika oyun gerçekten

Neyi indirdin ? Nasıl bir crack attın ? Tarihi naptın ? 16 nisan mı ? yoksa tıklayıp girdin mi?

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Spyware__007
    Spyware__007's avatar
    Erkek

Oyunu halen indiremeyen varsa mermi bir torrent ve tüm yamalarını verebilirim ?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Hacı High-End apartman ve rank'ım tamam Heist açabilirim, hala online gelen yok mu la?

while (1<2)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    Spyware__007 bunu yazdı

İndirdim ccleanerle temizliyorum.kurarken sıkıntı çıkmasın diye.İşlemleri napacağız ? Kurduktan sonra crack mi social club mu installer mı napıcaz?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Komutan
    Komutan's avatar
    Erkek
    Spyware__007 bunu yazdı

hocam ben alabilirim ? ama nasıl yapacağımızıda anlatacaksan :)

"Hiç kimse bir başkasını satın alabilecek kadar zengin ve kendisini satmak zorunda kalabilecek kadar fakir olmamalıdır" J. J. Rousseau
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    kassiopeia bunu yazdı
    Spyware__007 bunu yazdı

hocam ben alabilirim ? ama nasıl yapacağımızıda anlatacaksan :)

Güzel taktik :) Bir kaç kişi dışında kimse kimseyi s.klemiyor.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek
    KrypT bunu yazdı

Hacı High-End apartman ve rank'ım tamam Heist açabilirim, hala online gelen yok mu la?

hacı işleri bi düzene koyim gelicem bi kaç güne sen az daha öğren onlineıda yancı takılırım yanına :D

:|
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    pesimistzombie bunu yazdı
    KrypT bunu yazdı

hacı işleri bi düzene koyim gelicem bi kaç güne sen az daha öğren onlineıda yancı takılırım yanına :D

orijinal mi aldınız :W

Toplam Hit: 22373 Toplam Mesaj: 212